• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
no to ti prajem aby bola aj posledna , ja som myslela ze uz si sa vydavala :wink:
25. jan 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, čakala som na toho pravého
25. jan 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mali aj tie davne casy nieco do seba...trda ked som sa ja vydavala....aspon sme nemali tolko starosti , kedze nam svatbu vystrojili rodicia :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. jan 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hmm, veru, ale aj som rada že si ju budeme hradiť z vlastného vrecka, nebude to žiadna veľká svadba, v rámci aj finančných možností, budem aj tak rada keˇb mi z vybavovaním pomôže mamina
25. jan 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne ze nemusi byt velka ale veselaaaaa :slight_smile: a ten tvoj drahy ta moze na rukach nosit ,ked to vsetko sama zariadis :wink:
25. jan 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hmm, veru, čo už mi iné ostáva :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jan 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte
simka tak vela radsoti,,a nervov pri prípravach,,,mna tá naša náhodou bavila,,všetko okolo vybavovať :slight_smile:
ja by som si to aj zopákla-D
25. jan 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej simka, to znie tak romanticky, ze ides skusat svadobne saticky :slight_smile: ja by som si tiez pripravy aj svadbu s radostou zopakovala :slight_smile:
25. jan 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: baby, už som na to prišla...
na 10výročie decembroviek si vystrojíme všetky naraz druhú svatbu na stretku,
z prče svadobné šaty a bude to pecka, čooooooooo???...
uvidíme kto dovtedy vydrží v zväzku manželskom...
:unamused:
ja som mala večer takú pesimist náladu, lebo som stretla kamošku na lyžiach, ktorá sa rozviedla s manželom /bližšie to nešpecifikovala teda kto sa s kým....rozviedol :stuck_out_tongue_closed_eyes: /, majú spolu tri deti, dom, všetko také idylickééé,
tak asi niečo na tom je, že každé druhé manželstvo končí rozvodom, čo je dosť smutné,
dúfam, že my všetky máme to "prvé v poradí"..a vydrží až po hrob..
:dizzy_face:
a druhá správa dnešného dňa je, že mám šaty na ples, jupíííí, našla som obchod "aj pre nie anorektičky", tak sa teším..
akurát tá horšia je, že zatiaľ nevieme kto príde k deťom, keďže aj moja mama má v ten deň žúrku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jan 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute,

Boc tak to mas pravdu, kazde druhe manzelstvo konci rozvodom, ale podla mna je najvacsim dovodom to ze medzi manzelmi zlyha komunikacia a azda najvacsim dovodom z tych rozvodov je nevera...
niektori chlapi proste mozu zit v idilickej rodinke a zena im moze davat vsetko... ale proste su to rodeni suknickari, potrebuju bokovky.. ale dnes som citala ze sa to da liecit :grinning:
25. jan 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

centik, súhlasím s tebou..a ešte jeden zádrhel je v tej komunikácii...komunikujú cez internet..a potom sa zoznamujú :sweat_smile: a ešte alkohol :wink:
25. jan 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
centik ako? kastraciou? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jan 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, veľa manželstiev končí rozvodom, je to fakt smutné, lebo je to vraj už každé druhé, no ja verím že to naše vydrží až kým nepomrieme :wink:
25. jan 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boc ..to je ako s tymi detmi....ze mam len 4 , lebo kazde piate je cinan :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
telinka, keď sa desíš toho januára, tak ďalšie dieťatko by bolo docela riešením, ešte to stíhaš :sweat_smile:
25. jan 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teli to je vyzva do boja, co tu napisala lucia :slight_smile:
25. jan 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja myslim ze by som este jedno zvladla , ale nie cielene , to by musela byt nahoda , alebo nehoda :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teli, veď náhody sa stávajú :grinning:
25. jan 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj nehody :sweat_smile:
25. jan 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: nehodou má teli štvrté dítko s číňanom...
som tu zase rozvírila tému.. :grinning:
25. jan 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teli, už mám meno pre vašu štvrtú dcéru

:grinning: leonie telárová :grinning:

ma zabiješ!!!!
neuveríš, môj muž sa chodí pozerať na tvoju prácu, tie gate nemajú chybu..
dnes ich ukazoval každej návšteve :slight_smile:
25. jan 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja mám dnes dovču..som so Saminom doma...a ráno nám už aj ocino vracal...., ale vybral sa do práce, som zvedavá kedy sa vráti...alebo ho pošlú domov :sweat_smile:

teli, však Peťka by možno takú malú nehodu rada prijala na hranie :wink:
26. jan 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi a nechytili ste nejakú virózu?
26. jan 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: dobré ránko dievčatá...
nahováram ja telinku k nám na jarné prázdniny lyžovať a ona zatiaľ vytrvalo bojkotuje, mám ju zbiť???
26. jan 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boc, :grinning: keď ju budeš biť..prsíííím natoč to nech to aj my vidíme :grinning: :grinning: :grinning:
26. jan 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi, pravdepodobne ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jan 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: aadulík aspoň si oddýchneš doma..
aj keď zvracanie neznášam a hnačky otras tiež...
no dáke probiotiká a diétka snáď zaberú..
26. jan 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Saminovi dávam nutrolinB a nám asi tiež niečo kúpim, aj ja mám divný žalúdok..ale to už možno len nervozita..alebo také podvedomie...a to ešte s malým na kontrolu mám ísť... hádam prejdem..máme to len tu na kúsok..svieti nám tu slniečko aj ked je iste zimisko vonku, ale prejdeme ten kúsok
26. jan 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky :grinning: tak my sme boli dnes na UTZ, maly ma 2830g :slight_smile: a termin podla YTZ je taky ako podla mrchy... tak ze cakam a este sa nacakam :sweat_smile:
26. jan 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martinaj, tebe to už zbehne ani nebudeš vedieť kedy
26. jan 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok