Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

telinka
25. jan 2010

no to ti prajem aby bola aj posledna , ja som myslela ze uz si sa vydavala 😉

simka9122008
25. jan 2010

nie, čakala som na toho pravého

telinka
25. jan 2010

no mali aj tie davne casy nieco do seba...trda ked som sa ja vydavala....aspon sme nemali tolko starosti , kedze nam svatbu vystrojili rodicia 😅 😅 😅

simka9122008
25. jan 2010

Hmm, veru, ale aj som rada že si ju budeme hradiť z vlastného vrecka, nebude to žiadna veľká svadba, v rámci aj finančných možností, budem aj tak rada keˇb mi z vybavovaním pomôže mamina

telinka
25. jan 2010

no jasne ze nemusi byt velka ale veselaaaaa 🙂 a ten tvoj drahy ta moze na rukach nosit ,ked to vsetko sama zariadis 😉

simka9122008
25. jan 2010

Hmm, veru, čo už mi iné ostáva 😀 😝

luculka
25. jan 2010

cafte
simka tak vela radsoti,,a nervov pri prípravach,,,mna tá naša náhodou bavila,,všetko okolo vybavovať 🙂
ja by som si to aj zopákla-D

tinyleaf
25. jan 2010

jej simka, to znie tak romanticky, ze ides skusat svadobne saticky 🙂 ja by som si tiez pripravy aj svadbu s radostou zopakovala 🙂

bocmanka
25. jan 2010

🙂 🙂 baby, už som na to prišla...
na 10výročie decembroviek si vystrojíme všetky naraz druhú svatbu na stretku,
z prče svadobné šaty a bude to pecka, čooooooooo???...
uvidíme kto dovtedy vydrží v zväzku manželskom...
😒
ja som mala večer takú pesimist náladu, lebo som stretla kamošku na lyžiach, ktorá sa rozviedla s manželom /bližšie to nešpecifikovala teda kto sa s kým....rozviedol 😝 /, majú spolu tri deti, dom, všetko také idylickééé,
tak asi niečo na tom je, že každé druhé manželstvo končí rozvodom, čo je dosť smutné,
dúfam, že my všetky máme to "prvé v poradí"..a vydrží až po hrob..
😵
a druhá správa dnešného dňa je, že mám šaty na ples, jupíííí, našla som obchod "aj pre nie anorektičky", tak sa teším..
akurát tá horšia je, že zatiaľ nevieme kto príde k deťom, keďže aj moja mama má v ten deň žúrku 😝

centik
25. jan 2010

caute,

Boc tak to mas pravdu, kazde druhe manzelstvo konci rozvodom, ale podla mna je najvacsim dovodom to ze medzi manzelmi zlyha komunikacia a azda najvacsim dovodom z tych rozvodov je nevera...
niektori chlapi proste mozu zit v idilickej rodinke a zena im moze davat vsetko... ale proste su to rodeni suknickari, potrebuju bokovky.. ale dnes som citala ze sa to da liecit 😀

aadula
25. jan 2010

ahojte 🙂

centik, súhlasím s tebou..a ešte jeden zádrhel je v tej komunikácii...komunikujú cez internet..a potom sa zoznamujú 😅 a ešte alkohol 😉

silvika
25. jan 2010

centik ako? kastraciou? 😝

simka9122008
25. jan 2010

veru, veľa manželstiev končí rozvodom, je to fakt smutné, lebo je to vraj už každé druhé, no ja verím že to naše vydrží až kým nepomrieme 😉

telinka
25. jan 2010

boc ..to je ako s tymi detmi....ze mam len 4 , lebo kazde piate je cinan 😀 😀 😀

lucia79
25. jan 2010

telinka, keď sa desíš toho januára, tak ďalšie dieťatko by bolo docela riešením, ešte to stíhaš 😅

abetka
25. jan 2010

no teli to je vyzva do boja, co tu napisala lucia 🙂

telinka
25. jan 2010

no ja myslim ze by som este jedno zvladla , ale nie cielene , to by musela byt nahoda , alebo nehoda 😀 😀 😀

simka9122008
25. jan 2010

Teli, veď náhody sa stávajú 😀

telinka
25. jan 2010

aj nehody 😅

bocmanka
25. jan 2010

🙂 nehodou má teli štvrté dítko s číňanom...
som tu zase rozvírila tému.. 😀

bocmanka
25. jan 2010

a teli, už mám meno pre vašu štvrtú dcéru

😀 leonie telárová 😀

ma zabiješ!!!!
neuveríš, môj muž sa chodí pozerať na tvoju prácu, tie gate nemajú chybu..
dnes ich ukazoval každej návšteve 🙂

aadula
26. jan 2010

ahojte, ja mám dnes dovču..som so Saminom doma...a ráno nám už aj ocino vracal...., ale vybral sa do práce, som zvedavá kedy sa vráti...alebo ho pošlú domov 😅

teli, však Peťka by možno takú malú nehodu rada prijala na hranie 😉

simka9122008
26. jan 2010

Adi a nechytili ste nejakú virózu?

bocmanka
26. jan 2010

🙂 dobré ránko dievčatá...
nahováram ja telinku k nám na jarné prázdniny lyžovať a ona zatiaľ vytrvalo bojkotuje, mám ju zbiť???

aadula
26. jan 2010

boc, 😀 keď ju budeš biť..prsíííím natoč to nech to aj my vidíme 😀 😀 😀

aadula
26. jan 2010

simi, pravdepodobne ... 😝

bocmanka
26. jan 2010

🙂 aadulík aspoň si oddýchneš doma..
aj keď zvracanie neznášam a hnačky otras tiež...
no dáke probiotiká a diétka snáď zaberú..

aadula
26. jan 2010

Saminovi dávam nutrolinB a nám asi tiež niečo kúpim, aj ja mám divný žalúdok..ale to už možno len nervozita..alebo také podvedomie...a to ešte s malým na kontrolu mám ísť... hádam prejdem..máme to len tu na kúsok..svieti nám tu slniečko aj ked je iste zimisko vonku, ale prejdeme ten kúsok

martinaj
26. jan 2010

ahojte zienky 😀 tak my sme boli dnes na UTZ, maly ma 2830g 🙂 a termin podla YTZ je taky ako podla mrchy... tak ze cakam a este sa nacakam 😅

simka9122008
26. jan 2010

Martinaj, tebe to už zbehne ani nebudeš vedieť kedy