Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
1. feb 2010

ahojte
tak z nášho nedeľnajšieho sánkovania a obeda u dedkovcov vznikol dvojdňóvý pobyt ale bolo nám super máme aj nejaké fotečky tak neskôr si Vás prečítam a aj popridávam 😀 😀 😀
naša babula má už 3 mesiace a krááááásne sa nám stále viac a viac smeje jupííííííííí a dnes sme boli na kontrole u ortopéda tak to Vám popíšem neskôr ale hlavné je že máme všetko úplne v poriadku a už tam na kontrolu ani nemusíme chodiť 😀 😀 😀

aadula
1. feb 2010

ahojte 🙂

detičkám na lyžiach prajem dobrú lyžovačku bez úrazu 😵 nech si to užijú 😉

luci a neidú maťkovi zúbky? či nie preto má teplotu.

Samko bol dnes po týždni v jasličkách a prišiel domov plný energie, riadne rozjašený. Hádam bude dobre spinkať a nebudú sa mu zas snívať zážitky.

Jani to už tri mesiace? hrozne rýchlo to letí 🙂

janka1874
autor
1. feb 2010

tu je dnes nejako pusto sedíte pri panláku?

janka1874
autor
1. feb 2010

tak nič kedže tu nikoho niet idem ja do hajan
pridala som fotky na FB
dobrú noc

bzuco
1. feb 2010

ahojte

aj ja som dala new photos na FB...aj na MK 😀
maťko dnes lyžoval 😎

martinaj
2. feb 2010

ahojte 🙂 tak ja som vcera kukala panelak a dost ma sklamal.....
jakub este stale nevie, ze ho ivana podvadza? a ta studenkova to bol klinec .... ja ju nemam rada 😖
inak ako sa mate kocky?
idem popozerat vase nove fotky 🙂

martinaj
2. feb 2010

jej vy ste uz deturence postavili na lyze 😵 tak my sa chystame az buduci rok.....

janka1874
autor
2. feb 2010

Ahojte
tak my dnes válčime samé tatik išiel pracovať a ráno sme preto vstávali s plačom tataaaaaaaaaaaa 😢 😢 😢 ale už je dobre ja si idem urobiť kafe to moje o ničom ale čo už pukne mi hlava

martinaj ja som veľlú slávu ani nečakala v paneláku a o studenkovaje som počula že má byť Imrova svokra no poteší ja som ho len počúvala a stačilo mi už to ani nepozerám 🙂

janka1874
autor
2. feb 2010

martinaj aj my sme sa chystali až na budúci rok len ich objavila Sendy za dverami tak sme jej ich obuli a na naše prekvapenie chcela ísť na nich von tak sme to využili a páči sa jej to zatiaľ

martinaj
2. feb 2010

jej jani to je super..... my by sme tiez mozno temto rok vyskusali, lenze ja tehu a muz chodi neskoro z prace... takze asi tak....
inak krasne tu snezi ;-D skoda, ze je pod tym lad..... 🙄

ajula25
2. feb 2010

čafte
nejako to tu flákate. Niet čo čítať v posledných dňoch 😀
Marek bol včera na oslave u kamošky, ale teda nudil sa, lebo samé baby tam mala. A mal prísť jej bratranec, ale vraj veľa snehu, tak nedošli 😅 Veľa snehu a tu? 😀
Ale aj my sme si posedeli, pokvákali, deti sa pohrali a pekné poobedie za nami...
Idem posťahovať fotky. No keď budem aj naďalaej takto fotoť, tak nám ani 3 hard disky nebudú stačiť 😀

lenka85
2. feb 2010

boze tak strasne sa mi drieme:( tiny prosim ta, ty davas matka do skolky mravcekovo? To je az v senci?

lenka85
2. feb 2010

baby co spite?

janka1874
autor
2. feb 2010

no lenka ľahla by som si ale nedá sa ledva som obed dovarila a mám jednu slečnu hore no radosť 🙂
a nechcelo sa mi písať si sama so sebou 😀 😀 😀

bocmanka
2. feb 2010

😵 čaute, ako nasnežilo, tak asi zasnežili káble a nikoho tu niet 😀 😀
ja dávam foto na fb teraz, marko má celý tt lyžiarsky zo škôlky, tak sme boli kuknúť, zajtra zoberiem lyže už aj romy, som si požičala od kamošky
tak len tak cvične sa spustíme, čo to urobí.. 😀

lenka85
2. feb 2010

ved to, pridem sem a tu nikto🙂 Ktoru mas hore? co si varila?

tinyleaf
2. feb 2010

lenka ano do Mravcekova s Senci. Boli vo Velkom Bieli ale prestahovali sa v oktobri. Maju aj stranku ak by si chcela, poslem Ti ju.

tinyleaf
2. feb 2010

my sme dnes boli rano s detmi na odberoch na krv, aj moc som mala doniest, ale u Sofii sa mi to nejako nezadarilo, ten sacok som jej asi blbo nalepila 😀 V tomto je to u chlapcekov fakt jednoduchsie. A potom som este bola na kontrole klbikov, tak je vsetko ok.
Zajtra ideme zase obehavat doktorov na Kramaroch, tam tak nerada chodim.....

lenka85
2. feb 2010

nasla som tiny ale do senca je to strasne daleko... ja by som chcela take nieco ako je mravcekovo ale blizsie. Uplne by mi stacilo dva krat do tyzdna aj to len do jari. Prekonat toto blbe zimne nudne obdobie, hanka sa mi doma strasne nudi...

janka1874
autor
2. feb 2010

lenka mladšiu si tu debatuje jedna radosť
a robila som vyprážaný karfiól a zemiaky polievku ešte máme z nedele

tiny to je najlepšie nechať ju vtedy holú len ten sáčok

tinyleaf
2. feb 2010

lenka, to ti verim, ze sa doma nudite, u nas je to tiez blbe, ked je maly doma. Ja von s oboma naraz ani nechodim, nikam by som sa nedostala, skoncila by som pri prvej kope hliny, alebo teraz snehu. Davam ho tam 3krat do tyzdna a aj ja si v klude porobim co treba. Od Vas je to do Senca fakt dalej...a nie je nieco v okolitych obciach? Ja vlastne ani neviem co je za Mostom...pred nim Malinovo, Zalesie, Ivanka...

tinyleaf
2. feb 2010

janka, lenze treba ho asi aj spravne nalepit, aby to neslo mimo. O tyzden mam druhy pokus, tak dufam ze sa podari 😀

janka1874
autor
2. feb 2010

juj aj som vám zabudla opísať našu kontorlu kĺbov no to Vám bola iná zábava kedže tu v ke sa ťažko niekam dalo dostať tak sme Viky naložili do autosedačky a dedo nás tam odniesol no dr. keď ju zbadal najprv sa so sestričkou zabávali aká je buchtička no a potom dali sme ju ľahnúť a ona dobre sama nešla preč tak začala bojovať a bolo jej to náramne smiešne sa len usmievala na dr. ako sa snažil jej urobiť utz a ona kopalaaaaaaa ako keby ho chcela odtiaľ odkopnúť nakoniec sme ju traja zabávali nech je chvíľu v kľude no poviem Vám iná sranda a potom sme ju so stanom zobrali v autosedačke na prechádzku ľudia na nás kukali ako na šalených že my autosedačka v ruke a ideme a nakoniec sme pešo došli ku dedkovcom (je to taká prechádzaka kľudnou chôdzou cca 15min.) aj si fajne pospala

telinka
2. feb 2010

caute 🙂

ja mam teda niekedy opacny problem....dostat petu von 😅 teraz napr. ju miska vola ze idu do obchodu a ona ze doma budem..ona sa vie zabavit pekne sama stale nieco poraba, majstruje , vyvara....tak som ju nakoniec vylakala na cukricky ze jej miska kupi , tak isla 😀 ale ked uz ju dostaneme vonku zase domov nechce ist 😅

telinka
2. feb 2010

ozaj ..nasla si novu polohu na spanie...da si ruky za hlavu a spi na chrbte aj 3 hodinky , ale to sa mi zda vela takze po 2-2,5 hodkach jej otvorim dvere na spalni a domaci ruch ju zobudi 😉

zrzulka
2. feb 2010

babulky aj vase deti stale vsetko vyhazuju, vlacia z izby do izby??? mne by to ani tak nevadlo ze to Michaela robi ale mam nervy na to ze si to nechce upratat. Vobec ju to neviem naucit ... ja kym upratujem dajme tomu policu co vyhadzala v obyvacke tak uz nosi veci z chodby do kuchyne pripadne "upratuje" spalnu. takze cely den len lietam a upratujem jak dilino.... Fakt zabava....

zrzulka
2. feb 2010

mam poriadnu nadchu, uz aj Michaela kycha tak super.... dnesny den je u nas sqely ....

telinka
2. feb 2010

zrzul peta vacsinou len svoje "veci" roztahuje po celom dome , ale tiez ma mensi problem s ukladanim 😒 dnes pozhadzovala knihy zo stola tak som zvysila hlas a s placom ich upratala.....ale to si myslim ze keby prave tatinko nebol doma tak by to islo aj bez placu 😲

zrzulka
2. feb 2010

teli moj muz ma tiez ma Michaelu lepsi vplyv 😀 Ale tak, on ju hlavne "nenuti" upratovat po sebe. radsej to uprace za nu.... Mna to uz fakt nebavi, tiez som zvysila aj hlas ale efekt ziadny.... 20 krat za den ma to fakt nebavi. keby to urobila raz ci dva krat tak to neriesim ale cely den ... a moj muz vzdy len zvykaj si ze tu poriadok byvat tak skoro nebude...... podareny je.... 😒

ajula25
2. feb 2010

ahojte
zrzul aj ja toto riešim. Tiež furt dačo dovlečie ale odniesť? No kdeže! to len ja všetko. Tak ale snažím sa aj ja ho nejako donútiť upratať, ale figa figa....
No a starší detto....bleeeeeeee. Mňa to už nebaví ani trochu.