• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
ahojte

simka..super...mne by stačili posledné popôrodné 4 kilá, čo sa ma držia ako kliešť :angry: :angry: :angry: :angry:
daj nejaký jedálniček na týždeň -to by som možno niečo stratila :wink:
10. feb 2010 o 14:00  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janka...supeeeeeeeeeeeeeeeeer...blahoželám a teším sa s tebou :dizzy_face: :dizzy_face:
10. feb 2010 o 14:01  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janka tak blahozelam k buducej svadbe, drzim palce aby sa to podarilo :dizzy_face:
a samozhrejme aj blahozelam k tomu ze ti uz viky tak dlho spinka. My sme tak dlho spali doobeda tiez skoro 4 hodky a teraz spi zase :dizzy_face:
10. feb 2010 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a my sme mali tiež malú svadbu - 25 ľudí a úplne stačilo - taká krásna rodinná oslava to bola - všetci sme sa poznali....žiadne také - môjho uja brata koňov chvost - čo si v živote nevidel, ale na svadbu musí, lebo sa patrí pozvať ho :rolling_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. feb 2010 o 14:03  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
bzuco presne toto nechceme no ešte sa uvidí ako to všetko dopadne lebo ako vštci viete vzťahy z drahého rodinio sú aké sú tak možno ani neprídu na pohostenie
no dúfam, že na druhý pokus už budem šťastná nafurt :grinning: :grinning: :grinning:
10. feb 2010 o 14:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jani, supeeeeeeeeeeeer, tak budeme mať spolu veľký deň, gratulujem, už máte aj termín?
10. feb 2010 o 14:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
tak a babule sú hore majte sa
10. feb 2010 o 14:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
simi predbežne máme 28.8
10. feb 2010 o 14:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No paráda, mesiac po nás, supeeeeeeeeeeer
10. feb 2010 o 14:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no to sa ešte uvidí
10. feb 2010 o 14:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jani gratulujem...
10. feb 2010 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Budem držať palce, nech Vám to víde
10. feb 2010 o 14:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janka, gratulujem...a mas o dovod viac tesit sa na leto :slight_smile:
10. feb 2010 o 15:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jej jani gratulujeme aj my :dizzy_face:
10. feb 2010 o 15:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak mi sme sa boli vonku trochu prevetrať s kamoškou a jej malým, bolo super, deti boli ako odtrhnuté z reťaze, hlavne malý, lebo od kedy boli choré tak ani nenuchli von, pridala som fotky na FB
10. feb 2010 o 17:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
simi pekne vela snehu este mate :grinning:
10. feb 2010 o 17:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janka..blahoželám vopred,
krásne, svadba v lete..aj my sme mali, si to so simkou užijete, potom dáte deti rodičom a šup na svadobnú cestu napr. na maldivy...xixixi
:slight_smile:
simka bude ako prútik, aj ja mám obe knižky 90dňovky, ale ja ju neviem dodržiavať, ako to robíš?
:slight_smile:
a napokon, martinaj ty si ešte kinderko?
a kto sa pýtal na stretko, tak anina sa asi poteší,lebo ja mám tip na piešťany

http://www.hotelmaj.sk/pobyty/vikendove-pobyty/detail-pobytu/rodinny-vikend/
10. feb 2010 o 19:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
boc to vyzera dobre)
10. feb 2010 o 19:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
boc jasne :grinning: ale uz by som rada sla, trebars aj hned :grinning:
10. feb 2010 o 19:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
žienky ďakujeme ale ešte nič nie je rozhodnuté najprv musíme zistiť s kade na to vziať prachy :slight_smile: a malé divi tak prstom na mape alebo keď vyhráme loto
10. feb 2010 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jani ja tiež svadobnú cestu neriešim, veď si ju môžme zrealizovať aj o rok neskôr :grinning:
10. feb 2010 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no ja neviem ani či svadbu budeme mať z čoho riešiť keď to takto pôjde ďalej :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. feb 2010 o 21:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja som mala tiez svatbu malu na "tu dobu" , ale zase hned v nedelu sme vsetko nechali lezat a hor sa na svatobnu cestu a aby bola romantika tak vlakom...sice len nach "hohe tatra" ale predsa len bola ......a na anuske veru vidno ze je vyrobena na kvalitnom vysokohorskom vzduchu :grinning: :grinning: :grinning:
10. feb 2010 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
BOC no to by bol gol ak by sme sa konecne v sobotu stretli. Daj mi vediet. Ja idem v piatok na noc do NZ mozno ale v sobotu budem tu. PRides ku nam ?

Janka gratulujem :wink: :wink:
10. feb 2010 o 21:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teli :grinning: :grinning:
nie je nic lepsie ako ist na svadobnu cestu :wink: hned po svadbe. My sme boli tyzden po svadbe na 2 tt prec. BOLO SKVELEEEEEE nedam dopustit na svadbonu cestu, lebo taka atmosfera ako po svadbe nie je uz nikdy
10. feb 2010 o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ženy neblbnite to už fakt finančne nezvládneme tak maximálne možno ostaneme pár dní na chate a tam to končí uvidím ako to bude ešte s kojením Viky :slight_smile:
10. feb 2010 o 21:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no teda abbi ked to povies ty ...tak to bude ozaj pravda :dizzy_face: lebo sak vy ste s drahym stale ako 2tyzdne po svatbe :wink:
10. feb 2010 o 21:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teli presne ako vy :wink: :wink: no nie???
jani aspon na tu chatu, ale sami na par dni prec :wink: :wink:
10. feb 2010 o 22:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,,,
janka ,,,,simka,,,gratulujme k svadbičkám :slight_smile: :slight_smile:

a svadobná cesta urcite,,,,tá atmoška stoji za to,,,,
my mame sice lv máji len 3 roky po,,,ale sem tam si vytiahneme album a pozeráme,,,a spomíname,,,, :sunglasses:

a čo je tu new????ešte??, nejako nestíham študujem fotenie :grinning: :grinning:
10. feb 2010 o 22:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
svadbyčkám :wink:
10. feb 2010 o 22:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok