Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

bocmanka
20. feb 2010

🙂 ten fb je ale vec..

aadula
20. feb 2010

u nás je kosno, ale sneh nie je..len mne je hrozná zima brrr

bocmanka
20. feb 2010

🙂 tak brrrr aadul...posielam kalíšek hruškovice

simka9122008
20. feb 2010

Aj u nás sneží 😠 😝

bzuco
20. feb 2010

boc - tak tomu sa hovorí božie nadelenie 😵 😵 😵

bocmanka
20. feb 2010

🙂 a to má ešte staršiu dcérku, elinku...je to krásne z 1 na 4 detičky

abetka
21. feb 2010

dobre ranko. Idem nieco uvarit a prajem vam krasnu nedelu

aadula
21. feb 2010

dobré ránko, nááádherné sú tie trojičky 😵 😵

abetka
21. feb 2010

aadula, krasne su, ale ja to obdivujem. Vcera som bola s ujom, ktory sa stara o vsetky deti ci sa im vlani zadusila maminka plynom. Ostalo 6 deti a oniim boli krstni rodicia a vzali si ich a ako on krasne o detoch rozpravalal. Plietlo sa mu kedy je ktore narodene, ale moj muz si pletie moje narodeniny a meniny.No chcela som napisat, ze to je velka obeta a obdivujem tieto osoby. Snad sa im to raz v dobrom vrati 😵

telinka
21. feb 2010

caute baby 🙂

u nas je krasne slnecno 6st v tieni , baby sa prehanaju po ulici na kolieskovych korculiach 😎

cakam co sa dopecie kolac a peta zobudi a asi vyrazime volakam von ked je tak krasne jarne pocko 😉

ajula25
21. feb 2010

ahojte
no teda Boc to je nadelení....nezávidím. Ja mám dvoch dosť. To večné kričanie a naťahovanie sa .... bleee
Luky je chudáčik chorý. Také choré očká má zasa, tak zajtra mám namierené k lekárke. No len mám strach že zasa bude dýchanie čisté a to ja počujem ako chrapčí, keď dýcha, chúďatko. Nechce mi normálne jesť, aspoň že kakao vypije. Tak prajem peknú nedeľu všetkým... 😉

tinyleaf
21. feb 2010

ahojte, aj u nas je krasne, uz sme boli doobeda aj vonku. Zajtra ideme na kontrolu na kozne, a ako na potvoru deti maju zase celu tvar vyhadzanu a ruky doskriabane, ja uz neviem ci s nimi. Minuly tyzden to malii celkom dobre, tak som dufala, ze sa im to udrzi, ale nie. No vsak uvdim ako ma tam pani doktorka zvozi, ze Matovi dostatocne neobvazujem ruky.

janka1874
autor
21. feb 2010

ahojte
dnes nejako nestíham ale sme v pohode akurát sa chystáme vonku vyskúšať skate ku kočíku tak to som zvedavá
zatiaľ sa majte

ajula25
21. feb 2010

tiny to je blbé. Držím prsty....nech sa to rýchlo upraví.

simka9122008
21. feb 2010

Uff, Tiny, tak to ti nezávidím, nemáte to ľahké
Ja som zbehla za obedom odniesť babke jesť, trochu sme poklábosili, vypili kávu a už mi malý volal že malá je hore, tak sa teraz učíme a potom chcem upiecť bábovku, na zajtra, ideme ešte s ku kamoške, lebo jedna v utorok už odchádza späť do Anglicka a druhá v stredu rodí, ak to na ňu nepríde skôr

aadula
21. feb 2010

tiny a nie sú ti alergický na lepok?

abetka, veru ..obdivujem takého človeka aj ja, klobúk dole..6 detí 🙂

My sme sa vrátili z NR..sme si fajne pochodili Mlyny..málo ľudí bolo pred obedom... Som neodolala a malinkým čo sa v máji narodia..tak som čiapočky kúpila ...joj som si pokukala tie drobné vecičky 😵 😵 už len spomínam...a keďže v máji aj synovček aj neterka bude..tak môžem ako pre dvojičky nakupovať 😀 😀

tinyleaf
21. feb 2010

ajula, simka, dakujem, ved raz z toho musia vyrast. Su aj horsie trapenia v zivote, tak na tom nie sme az tak zle 🙂

tinyleaf
21. feb 2010

aadula, tak to neviem, ci na lepok, viem ze Matkovi robili testy, ci nie je alergicky na psenicnu muku, vajcia a mlieko. Ma to negativne, takze v tom to nie je. Skor to ma zdedene po mne, len v horsej forme. No a Sofiii vysla alergia na mlieko, ale na gastro ideme az v marci, tak zatial nedrzim nejaku speci bezmliecnu dietu...lebo vlastne ani neviem co by som mala a nemala jest, kym este kojim.

simka9122008
21. feb 2010

Halooooooooooooo kde ste kto? 😲

zrzulka
21. feb 2010

len som nakukla, nestiham citat 😒 a pozeram ze Maťka to uz ma za sebou 🙂Aj od nas gratulacka.... konecne si sa dockala.... Gratulujemeeeeeee!!!! A prajeme vela zdravicka, nech vam Šimonko prinasa vela radosti do rodiny.... tesim sa na fotky ....

tinyleaf
21. feb 2010

ahoj Leni, uz si sa vratila z UK? Ako bolo? Urcite dobre.... 🙂

zrzulka
21. feb 2010

Hej hej dnes sme prisli... Bolo super ved som bola so segrou tak sme si to uzili akurat ze z Uk som toho vela nevidela. na Londyn som si v mojom stave netrufla kedze je od segrinho mestecka vzdialeny cca 130km a ona si netrufla ist tam s autom.... Ale aj tak bola kosa ze az tak sme pobehali len nakupne centra. Pokupila som drobcovi veci tak som spokojna... este kocik a mozem do porodu relaxovat🙂))))))))))))
No ale ti anglicania su veeeeeeeeeeelmi zvlastny narod... neviem ci by som si tam zvykla....segru fakt v tomto obdivujem ze tam dokaze zit....

janka1874
autor
21. feb 2010

ahojte
tak na chvíľu som sa sem dostala ale ako vidím tu to nejako viazne no čo už detičky sú väčšie asi už nitko nestíha ja som si za tie 3 dni čo sme nemali net aj odnaučila od neho nejako 😉

telinka
21. feb 2010

tak zas dalsi medaila pre SK 🙂 🙂 🙂 🙂

zrzulka
21. feb 2010

teli v com??? olympiadu nesledujem ...

janka1874
autor
21. feb 2010

počúvame eurovíziu tak neviem o akú medailu ide

telinka
21. feb 2010

zrzul biatlon muzi...bronz 😉

abbi
21. feb 2010

wow ja si tu olympiadu tiez uzivam a som nadsena, lebo moji chlapci su z toho vsetkeho nadseni a pozeraju so mnou. MM totiz take moc nemusi, ale mna v tom podporuje. Aj v noci som vstala, ze kuknem zapas s Lotysmi ale po prvom gole sa zobudil Natan a musela som si k nemu lahnut a bolo po hokeji, aspon som sa trochu vyspala.

BOC tie deticky su prenadherne, kamoska predpokladam zije v USA. krasne 😵 😵 BOC kedy uz ozaj prides do NR?

Zrzul tak vitaj doma. SI odvazna, ze si takto sama isla. Ja som sice cestovala aj v 34 tt. Cestou tam sme isli v 32 a naspat tusim zaciatok 34 a nechceli ma skoro pustit do lietadla, letusky na mna vybehli, ze co si to dovolujem a tak... normalne som im musela nieco povedat. Bolo to cele trapne. Isla som po dohode s lekarom a oni slobodne baby na mna tak vybehli 😝

bocmanka
22. feb 2010

🙂
tak dnes som prvá o desiatej ?????????????????

tak vás pozdravujem, nám začali jarné prázdniny, máme stále maróda mateja, od stredy má atb, má hnisavú angínu, no tak ma to štve!!!!
od soboty máme do utorka lyžiarske sústredenie na martinkách, sú tam všetci z klubu, len my doma..
včera som dala maróda a romy k mame, a boli sme lyžovať v trojke, aj mi bolo ľúto, že sme museli odísť,
oslavovali trenérove a moje narodeniny /sme narodení v jeden deň a my sme museli dolu../
jediné pozitívum je, že zajtra si berie manžel dovču na 2 dni a pôjde aspoň on s markom hore..
a dnes nám montujú v dome nejaké veci, dokončovačky, tak sa blíži jar a môžeme pomaličky zariaďovať..