• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
Adi no ja nanu tiez stale myslim a dufam ze operacie dobre, akurat potom sa jej asi dost zmeni zivot kedze bude zrejme imobilna :frowning2:
14. máj 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no už aj tu to vyzerá ako pred dažďom tak uvidíme či sa dnes dostaneme vonku :grinning:

jaaj zabudla som ajula a simka tam sobota platííííí juj ale sa aj celkom teším ale krotím sa nech do toho niečo nevbehne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

no a kopanie pri prebaľovaní to neviem žo má znamenať ale aj Sendy to robieva a tiež už pár krát dostala kôli tomu na zadok lebo kope ma potom rovno do brucha a aj keď jej poviem že nemôže tak to robí a potom pomojká bruško no ale to nestačí
14. máj 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna nejak Bibi nekope, akurat vcera ma pritom bila hryzatkom po hlave :grinning:
14. máj 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
centik, tak chvíľku iste potvrvá kým sa pozbiera a budete jej iste veľa musieť pomáhať...ale dôležité je aby to teraz dobre dopadlo
14. máj 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna natahuje za vlasy a pcha mi prsty do otvorov ako su oci a nosne dierky, ale len niekedy obcas ho niecim zaujmem a on si to pri prebalovani "cita". kope stipe a aj kuse ked zaspava ....
14. máj 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvi, maly certik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
centik, ano kazdy den som s nou, chodime vonku s malymi :slight_smile: veru ,uz mi nie je tak smutno,
a dokonca sme nasli ucitelku madarciny, tak chodim uz aj na doucovanie, je to super :slight_smile:
chuda babka, aj moja tak dopadla, ked sa vyvalila na lade a rozstiepila si clenok a museli ju operovat, odvtedy ma hrozne problemy s tou nohou a bolesti . u starych ludi je to uz velmi nebezprecne
14. máj 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivka tak to je supe že máš už aj kamošku a konečne aj to doučovanie

no a centik babke prajeme skoré uzdravenie aj keď v jej veku to bude určite ťažké ale zvládnete to
14. máj 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvi aj miska hryzie ale tak strasne. moj muz tvrdi ze to preto lebo nas lubi a nevie dat pusu. este som to nezazila zeby to ine deti robili
14. máj 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivi tak to je super ze uz nie si sama. toto doverne poznam:((( tiez v cudzom meste. Este ze do Ba to nie je daleko tak ak mam chut s niekym si pokecat ci stretnut tak sa da. Tiez by som vsak prijala nejaku mamicku poznat tu kedze by som bola rada aby si Miska nasla kamaraov aj v mieste kde byva.
14. máj 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zrzul nas to z cirej lasky nerobieva, lebo hryzie aj od jedu a ze sa vie paprcit ....
14. máj 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste vsetky v tomto dazdi? :sweat_smile:
14. máj 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som tu
14. máj 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no kde si zmizla centik
tu síce ešte neprší ale sendy stejne spí tak mám chvíľu kľud len neviem či tiež nezaľahnem
14. máj 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si robim kavu, nejaka som cely den otrestena, mala mi spi asi od 13tej ci skor, ani neviem, akosi zabudam :rolling_eyes:
14. máj 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mate super, ja sa prave chystam do tohot necasu so skreckom, ale normalne mu namontujem pancuchy :astonished:
14. máj 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne asi tak za 15 minut pride mamina :dizzy_face:
14. máj 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak centik aspoň nebudeš sama :slight_smile:
14. máj 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvi, nas maly ide vzdy spat okolo19.30, ale v postielke klabosi aj do 20.30 , kym zaspi. Asi komentuje kazdy den vecer. Dnas na obed spal od 12.15 do 15.45 :astonished: .
A k tomu poriadku, tak ja sa kafrem na to, ked maly vsetko povytahuje a raz ked bol MM doma a upratovala som za Tomasom , tak mi krpec isiel za zadkom a to co som ulozila on vytiahol a MM to videl, tak mi povedal, ze nech sa tolko nestresujem ,tak som to tak nechala a o hodinu zacal monolog, aky je v byte neporiadok. Som mu povedala, ze ked sa mu nepaci nech si uprace a bol pokoj. JAsne , ze to neupratal :angry:
14. máj 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csiki, aj my sme boli vonku a veru ..tiež som namontovala pančušky :grinning: brrr normálne mi bola zima, ani sme sa dlho nezdržali
14. máj 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme uz doma, boli sme na zmrzke (teda tomik ju nenavidi, tak mal iba kornutok) ale bolo veeeeeeeeeelmi zima, tak sme rychlo lizali a smykali domov :sweat_smile:
14. máj 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csiki, až mi zima ostala ako som si prečítala, že ste si zmrzku dali :confused: :grinning:
14. máj 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aadul, a vies aka je fajna :grinning: ked uz tu v SA nie je nic kde by sa dalo s detmi ist tak aspon zmrzka je tu dobra :grinning: a pizza ale ta mi viac chutila v lucenci a v trvdosine (ta bola najlepsia aku som kedy jedla) :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. máj 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csiki tomik nenavidi zmrzku, fíííha , to som este nevidela u deti :sweat_smile:
14. máj 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csiki mi tu chute robíš..že pizza..a ja sa pripravujem, že by som vyskúšala tu 90 dńovú dietu :grinning:
14. máj 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:zipper_mouth: ako tak pozerám, tak mt fakultná nemocnica má hodnotenie nič moc...
14. máj 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby mne malý pôjde od 8. júna so škôlkou na 5 dní na výlet, no neviem ako to tam zvládne, dúfam že dobre, ale bude my straaaaašne smutno
14. máj 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak tú zmrzku by som si teda dala a riadnu kopu takej kadejakej ovocnej......do kelu nie som náhodou tehotná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simka no zvladne to tam uplne v pohode :wink:

aj ja by som si dala zmrzkuuuuuu :confounded:

teda u nas od obeda cely cas prsiiiiiiiiii...taky den o nicom dneska bol :unamused:
14. máj 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no telinka tu od obeda to tak vyzerá že každú chvíľu začne pršať a nič :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

simi neboj jemu tam bude super veď ide s partiou kamarátov zo škôlky a neboj aj ty to nejako zvládneš
14. máj 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok