Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
28. feb 2010

no keď sa bavíme o kočíkoch my sme sa s drahým rozodli že keď už nebudeme potrebovať vaničku tak predáme náš kočík a kúpime nejaký pekný nový šporťák kedže viac detí nebude tak aspoň takto si ešte skúsime kočík aj keď som spokojná aj s našim len tá farba ma už omrzela ale ani netuším za koľko ho predám a či vôbec ho niekto bude chcieť

simka9122008
28. feb 2010

Halo kde ste všetky, od obeda tu nikto nebol, mne sa perie práčka, upiekla som jablkový závin, no vlastne to už bol hotový, len som ho šupla do rúry, aké ľahké, nie, idem ešte umyť vlasy, trochu som sa učila s malým a robili sme na domácu, na prírodovedu z fľaší, presýpacie hodiny, vyzerajú supeeeeeer

bzuco
28. feb 2010

baby...koľko by ste pýtali, prípadne, akoľko by ste zaplatili za takýto balím

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

ako 7 eur čo mi ponúkli - čo som charita??? 😕 😕 😕 😕

janka1874
autor
28. feb 2010

bzuco to keby si videla ponuky aké prišli mne tak som si to aj čiastočne rozmyslela a objednala som podstatne menej ako som pôvodne plánovala šialené ceny tie mamičky chcú to aj nové kúpim za to

veva1
28. feb 2010

Bzuco ja ked som davala vela veci a chcela som sa ich zbavit,tak som si zratala tricko 1e,nohavice,mikiny 2e,vetrovka,bunda polovica z kupnej ceny.

csikike
28. feb 2010

bzuco dala som odhadnut MM cenu a vravel, ze 20€ by bola velmi dobra cena...
a mam hlavu v smutku, tie tricka co som dala doniest od nextu su malemu obrovske... no, su 104 😔
tak neviem ci ich mam predat alebo ich odlozit na buduci rok 😕

veva1
28. feb 2010

csike predaj

ajula25
28. feb 2010

čaute
my sme dnes boli u mojej babky. Nakoniec som neodolala a šli sme. Však ráno sa ukazovalo slniečko, tak reku aspoň trošku čerstvejšieho vzduchu. Baby dve dediny pred tou babkinou od polky lesa hmla taká že max. na 100 metrov dohľadnosť. Potom menšia a akonáhle sme prešli značku Slanská Huta, krásne slnečno po hmle ani stopy a snehu kopa. No rozprávková krajina 🙂

Bzucko 7€ je málo pramálo. Však za jedny nohavice len kolko by dala. Ani v sekáči by toto za tolko nekúpili!

Csiki 104 odhadujem, že mu bude dobrá tak na 4 roky. Tak neviem či to budeš v skrini sušiť.

aadula
28. feb 2010

boc, takže kultúrny zážitok fajnový 🙂

dnes bol malý pocikaný iba raz..ale tak cez obed mal plienku..keď sa zobudil, pozrel na mňa a že cikal... chudáčik si asi myslel, že sa pocikal 😅 ..dokonca sa pekne vykakal do nočníka 😵 tak sa celkom z neho teším 🙂

bručko, ja chcem tiež koncom leta predať kočík, tiež máme demu..my sme ju novú kupovali...som zvedavá za akú cenu sa mi podarí predať 😝

janka1874
autor
28. feb 2010

aké veľkosti nosia vaši drobci

ajula25
28. feb 2010

jani ja ani presne neviem ale tak cca 86. 92- by mu bola ešte velká určite. a samozrejme záleží na strihu, výrobcovi a pod. 🙂

simka9122008
28. feb 2010

moja nosí tak 86

veva1
28. feb 2010

Tomo nosi 98

veva1
28. feb 2010

Aadul vidis akeho sikulku mas doma. uz ma v tom jasno

bzuco
28. feb 2010

csiki...no tých 20 eur aj ja za to by som chcela
ved sú to perfektné veci, žiadne handry do dvora
a presne som tak za 2 eurá nohavice a čiapky a 1 euro tričká, košeľa 2...je toho 15 kusov a 20 eur sa im zdá moc 😒

bzuco
28. feb 2010

a malý donosieva 92 - už mu je LTT a kupujem 98, niečo aj 104

janka1874
autor
28. feb 2010

bzuco 20eur vôbec nie je veľa je to super cena keď porovnám aké ponuky prišli mne

ženy čo myslíte za koľko by som vedela predať náš kočík CAM MB X6 z roku 2007

bzuco
28. feb 2010

jani...polovica nakupnej ceny? 😕 ...možno aj menej 😖

janka1874
autor
28. feb 2010

tak nejako som aj uvažovala dík bzuco

bzuco
28. feb 2010

teraz je po bazároch toľko kočíkov, že naozaj veľa zohráva cena

bzuco
28. feb 2010

jani...ak sa podarí, zajtra pošlem balíček 😉 ...akurát neviem nájsť tie rifličky ☹ ☹ ☹ ...prekutrem skrine a ak nájdem dodatočne pošlem

huleni
28. feb 2010

ahojte, no jani ja sa tiez snazim zbavit kociara ale tiez mam pocit ze je toho asi viac nez dost a zas charitu si nejak nemozem dovolit robit, za 10 eur by som mala tolko ponuuuuk .o) sa mi paci ked ja nieco hladam ake to je vacsinou drahe ale ked sa kurna potrebujem niecoho zbavit tak najlepsie zadarmo .O) ja som teraz skusila na burzu do materskeho centra zaniest veci tak vam poviem ako som pochodila zajtra tam idem ci sa nieco predalo :o)

bocmanka
28. feb 2010

🙂 čauteee..
tak dnes sa u nás zastavili TELINKOVCI , šli na lyžovaciu dovolenku na oravu,
tak sme dali kafééé, chalani boli hotoví z mišeny, sa tu naťahovali jak mačence...
aňuška distingvovaná, pekne študírovala našu knihotéku..
a peťula nemala problém s rominkinými hračkami, v jej kútiku bola ako doma..

len romy bola jak klokanča, nalepená na mne, ešte by jej deň bolo treba, aby sa oťukala..

aadul, áno koncert erosa bola ťažká suprovka, ešte dlhooo bude z tohto zážitku ťažiť..

bzuco
28. feb 2010

no idem...dobrú
ráno ideme na zápis do škôlky, tak som zvedavááááááááááá
lebo u nás je so škôlkami nenormálny problém 🙄 🙄 🙄
porušili pred pár rokmi, lebo bolo málo detí a teraz tie čo ostali nemôžu zobrať všetky deti, čo sa zapíšu 😒

janka1874
autor
28. feb 2010

boc tak tomu hovorím pekný deň za nami
ja som si po dlhom čase nalakovala nechty tak normálne mám pocit že to niečo iné mi tu behá po klávesnici 😀 😀 😀to asi od nervov už si aj nechty začnem lakovať 😀 😀 😀

huleni
28. feb 2010

no niki je uz zapisana a celkom fajn je ze skolka je hned vedla materskeho centra kam sme zacali chodit tak to beriem tak ze to pre nu nebude az taka velka zmena len o par metrov vedla ale za detickami tiez 🙂 no len sa este plienky zbavit potrebujeme teda lepsie povedane naucit sa kakat do nocnika ..

janka1874
autor
1. mar 2010

Dobré ránko
tu nám vykukuje také zubaté slniečko ale snáď to bude pekný deň
keď nepočítam že od kedy sme vstali ani neviem čo všetko už Sendy vyviedla a najnovšie kúše sama seba ja proste nechápem čo sa to s ňou deje už som si myslela že to všetko skončilo a zas 😢 😢 😢

martinaj
1. mar 2010

ahojte maminy 🙂 tak my sa hlasime, ze zijeme 😀 ale nestihame 🙂
maly je super, akurat niekedy v noci byva aj 3 hodiny vkuse hore.... este, ze je mm 2 tyzdne doma, potom to bude o drzku..... Verca neziarli, ale je velmi neposlusna a za tych 5 dni, co som bola v porodke sa dost zmenila k horsiemu.... mm je vsetko dovolil 🤐 tak s nou mam problemy akurat....snad sa to zmeni 🙄 a kazdy den sa pocika... som z toho na nervy, od novembra sme uplne bez plienok a teraz toto..... ☹

silvika
1. mar 2010

mati mozno teraz skusa kto z koho ked je taka silna osobnost veronika ... sa tesim teda co budem mat doma.

janka1874
autor
1. mar 2010

martinaj to isté máme aj my doma Sendy sa strašne zmenila na jedn nervné dievčatko ja už som z toho total na prášky 😢 síce sa ešte nezačala pocikávať ale ja som akurát vravela kamoške že keď to takto pôjde ďalej tak sa asi vrátime k plienkam a možno aj chodiť zabudne
práve teraz našla vigantol a celý ho vyliala čo dám teraz večer Viki mňa porazííííííííííííííííííííííííííííí