Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

huleni
1. mar 2010

ahojte, no citam len tak zbezne ale jani tebe posielam pozitivnu energiu, drz sa uz to bude len lepsie...
my sme sa pred chvilou vratili MC niki si doniesla aj modrinu taky chlapec jej tak svacol blizko oka taku ostru hracku ze som skoro z koze vyskocila a ona nic len sa zlakla ale tak jej to navrelo ze som sa ja zlakla a potom do nej stale sacal no nepacila sa mu..mame smolu ze ona je taka drobna tak si do nej dovoloval...a mohla som mu dohovarat..o chvilu znova ☹ no ale ked sme odchadzali tak niki povedala ze este pride aj sa pozdravili tak hadam ho to na buduce prejde.

janka1874
autor
1. mar 2010

silvika to jediné ju skrotí a ukľudní sa zjavne si uvedomuje že som v koncoch
a doteraz už dvá krát tak vrieskala že mi zas normálne až zaľahlo v ušiach ešte že som Viki rýchlo zapchala uši lebo chúďa tá tu pri nej ohluchne normálne sa jej už bojí

janka1874
autor
1. mar 2010

a väčšinou sa prídem vyrevať sem k pc alebo do izby nech ma moc nevidí že vyhráva nad vlastnou matkou že ma dokáže dohnať až k slzám no nie vždy sa mi to podarí

veva1
1. mar 2010

Hul si macherka ze si to takto zvladla.ja som vacsinou na strane ked je bitkar moj tomo a vzdy mi to pred mamou utlacaneho bo blbe a dietatka luto. jani,marti podla mna to nie je ziarlivost. ja mam doma anjelika len ked som total trpezliva,idem na vsetko pomaly obklukou a venujem sa vyhradne jemu. akonahle nieco musim alebo sa ponahlam zmeni sa na certa. tusim obdobie vzdoru. len ja mam kopec casu,kaslem na poriadok ak sa neda a venujem sa len jemu

lenka85
1. mar 2010

martinaj, presne toto nam robila Hanka, tiez neutocila na maleho ale na mna. Zrejme si myslela, ze ja som "na vine"... ale trvalo to len dva tyzdne a potom uz bola taka ako pred tym.. Nikdy nebola anjelik,ale nebolo to az take hrozne... Jani ja budem oponovat veve, ja si tiez myslim, ze je to ziarlivost, len to ma inu podobu. Vravela mi to aj doktorka, ze je to len jedna z foriem ziarlivosti a aj to co hovorila martinaj

simka9122008
1. mar 2010

Ahojte, tak ja len tak narýchlo, od rána som behala s babkou po llekároch, tak nakoniec si ju nehcali v nemocnici a zajtra ide na menší operačný zákrok, chudinka moja, potom som prišla domov a fungovala ďalej v domácnosti, nákup, po malého, malej na mlieko a písať s malým úlohy, no konečne je večer a mám kľud
Zajtra ideme k Janke, no nezávidím jej, my takéto stavy doma nemáme, aj keď aj malý má sem tam náznaky žiarlivosti, ale celkom sa to dá zvládať

janka1874
autor
1. mar 2010

Ahojte
tak konečne asi bude kľud (ak nepočítam že ešte aspoň 100x pôjdem Viki podať cumel 😀 ), ale to je už maličkosť po dnešku ja len dúfam že dnes to vyvrcholilo a už to skončí lebo sa fakt zbláznim

lenka85
1. mar 2010

Jani nic si z toho nerob, raz to skonci a bude dobre, uvidis... Nas maly v noci strasne zle spava, doteraz som mu davala aj ja v noci len cumel, tiez asi sto krat, ale teraz je v noci aj hore a place. Do rana mal aj teplotu a aj poobede, dala som mu cipky a aj teraz vecer. Dufam, ze su to len zuby. Chudacik ma aj soplik trosku a aj viac kaka a spodne dasno ma totalne navrete.. Je to na maslu. A dnes aj Hanka bola totalne umrncana, vsetko si tym vynucuje a nepomaha nic, ani ked si ju nevsimam. Aj ja sa len modlim, nech toto debilne obdobie cim skor skonci, lebo skoncim ja na psychiatrii.

veva1
1. mar 2010

leni moze byt aj ziarlivost,len som chcela povedat,ze aj moj tomo utoci do mna za vsetko co mu nie je po voli a nema na koho ziarlit 😉

abbi
1. mar 2010

ahojte aj ja vas zdravim zo Svajciarska. Mame sa tu super, dnes sme boli v obrovskom vnutornom detkom ihrisku. Bolo tam SUPER, len som ohucana. Boli sme tam od prvej minuty ako to otvorili az do oznamu, ze to zatvaraju 😀 😀 ale stalo to za to. Na FB som dala aj video. Deti si to uplne peckovo uzili. Pre kazdy vek tam nieco bolo.

Snehu tu uz vela nie je, ale v piatok a sobotu sme aj lyzovali. Teraz by sme museli za snehom asi cestovat 😝 skoda 😒 velmi sme chceli este lyzovat. tak sa zatial majte a krasne prazdniny TELI. Uzite si to tam 😉
BOC som rada, ze si sa mala tak suprovo na Erosovi 🙂

bocmanka
1. mar 2010

🙂 abbi užívajte si toooo
a mám pre teba návrh...
kedy sa už konečne stretneme..xixix 😀
20.marca máme u nás v harley clube karneval, vstup len v maskách
ako pôjdete s mirkom?....on pôjde v maske určite, tyč je tam..xixix

silvika
2. mar 2010

boc ty si nejaka vesela po nociach, mne sa v noci akurat herpes urobil, tak sa cela tesim 😒

abetka
2. mar 2010

Ahojte
Abbi=krasnu dovolenku 😵
Hlasim, maleho mam zapisaneho v skolke, co som velmi rada, lebo teraz behame ako odtrhnute vagony, lebo mala inde v skole a maly zase v sanatoriu v meste.Ale uz to nejako vydrzime abude snad ok.
Martinaj= nam ked sa narodil maly a Alzbeta mala uz skoro 5 rokov a od roka nemala plienky, tak ked ho videla 1x, tak sa MMpocikala a aj ked sme prisli domov sa nam pocurala. Ale neriesili sme to, je to pre nich zmena ako pre vsetkych.Ono sa to upravi, aspon ja si myslim
Krasny den
Bzuco= krasne veci si hodila csikike na link na Next a ja potrbujem peknu jarnu bundu. Ak ti nieco padne pekne do ocka , tak daj vediet a za rozumnu cenu. Kujeeem

silvika
2. mar 2010

inac vcera asi nieco bolo, maly tiez v noci fuuurt mrncal vymyslal nedal sa upokojit az potom v tu jeho hodinu zaspal chuda ale strasne s nim bolo, sme pozerali nechapali sme co robi normalne, ja osm siuz myslela ze to ma z toho co spadol z fit lopty, ale nepocula som zeby buchol hlavou a ani nehovoril, ze ho nieco boli, ani hned ani potom, a bol aj normalny len pred spanim vymyslal jest a pit a furt cosik, alesme nepopustili tak si hold musel lahnut a spat

bocmanka
2. mar 2010

tak ja sedím v čakárni u dr.,mám asi vírus čo deti..silvi a včera som si dala 2poctivé hrušky a nepomohloo..romy sa navyše po týždni užívania atb povracala z hlienov,tak s nou šiel manžel na krčné uf!

silvika
2. mar 2010

no boc nic moc, ja tiez ani neviem odkial som pochytila toho herpesa, sak mi ani nic nebolo, zeby som sa mala zle citit alebo co, teda okrem nevolnosti. a na virus aj nieco davaju? ci nejaky este speci je to co robi komplikacie? chudatka male z tych hlienov to musi byt hnusne pre nu asi ani moc nic nezje co?

janka1874
autor
2. mar 2010

ahojte
tak my sme mali dnes super návštevu bola u nás Katka so Simonkou no až na niektoré úlety Sendy bolo super chúďa simi občas aj dostala no čo už narobím s tou Sendy ☹
aaaaale Viki sa správala ukážkovo a čo bol zázrak ledva sa Katka objavila vo dverách tak sa na ňu usmievala (čo teda ona si u cidzích ľudí dáva riadne načas v takýchto veciach) a aj jej niečo vysvetľovala (len nevieme čo 😀)

bzuco
2. mar 2010

abetka...a veľkosť???...98 bude dobrá?
idem niečo pokukať, kým malý spí 😉

ajula25
2. mar 2010

ahojte babule.
tak máme zápis do škôlky za sebou. Teda to bola šou. Riaditeľka otvorila dvere, Lukáš spustiiiiiiiiiil nehorázny rev a reval až kým sme neodišli. Páni moji. No čistá výhra. Chvála Bohu sme ho mali zapísaného už skoro od narodenia, tak len som potvrdila, že bude od septembra chodiť a hotovo.

a tá žiarlivosť, no nie je to nič svetoborné...
a o mraučaní a mrnčaní mi ani nevravte. Marek má 7 roko a keď mu niečo nie je po vôli začne revať na silu a vydobíja si svoje. Niekedy mám pocit že to on má 2 roky a nie Luky. Takže ja tiež čakám, že to pominie....

abetka
2. mar 2010

Bzuco= dakujem ti velmi pekne. Rozmyslam nad 92, ale to y mozno bolo len LTT, ale tie 98 su krasne. Ked budem doma to musim podrobne potudovat
dakujem krasne 🙂

silvika
2. mar 2010

abetka aj ja som si ich pootvarala, teda tie 98 😝 ale uuurcite by som ti dala vediet skor, ako by som prejavila zaujem u predavajucej, zasa taka svyna nebudem.

bzuco
2. mar 2010

ajulka...to sa u vás takto???? 😲 😲 😲
u nás tak fungujú jediné jasle - súkromné v metse, že tam idú dieťa zapísať rovno z pôrodnice, ale aj škôlky 😝 😝

no v piatok budem vedieť či ho zobrali tu u nás na sídlisku - aj ked mali strašný problém s tým, že nebude mať v septembri 3 roky...no ale moja šéfka mi tam vybavovala miesto cez inšpektorku pre MŠ tak uvidím 😝
a v tej druhej škôlke - mám si prísť po rozhodnutie po 15.3.

abetka - ja som kupvala 98čky a jednu dokonca 104 ale rozmerovo je na 98
má na prechod 3 bundy + 3 tenké šuštiačky 😅 😅 😅

ajula25
2. mar 2010

bzucko no tá škôlka kde som ho dala, tak ona je taká že aj diéty má a tak. Tak tam majú narvané. Ale tuto na koci je ďalšia a tam vraj v pohode. Ide o to, kde chceš dieťa dať. S tým, že nebude mať 3 roky problém nie je, len aby bol bez plienok.

bzuco
2. mar 2010

no u nás je strašne veľký problém - nechcú brať deti menšie ako 3 roky 😒
sestra tak musela rok čakať len preto, lebo laura jej mala 3 roky v oktobri 🙄 🙄 🙄
máme málo škôlok a detí veľa, tak na tie malé sa ani nedostane, tak isto ani deti matiek čo sú na MD s menším dieťaťom - ani im nezoberú 🙄

lenka85
2. mar 2010

bzuco aj my tu mame rovnaky problem

silvika
2. mar 2010

leni tu rovnako, saK JA SOM ani nebola na zapise

simka9122008
2. mar 2010

Ahojte, tak som tu, dnes sme boli u Janky na návšteve, pridala som fotky na FB, bolo super, kočky sa aj hrali, aj trochu pohašterili, no to patrí k tomu 😀 , Viki bola zlatunká, sme ani nevedeli že ju máme 😵
Ináč moja babka je už po zákroku, zvládla to na jednotku, tak som veľmi šťastná, možno zajtra ju pustia domov

simka9122008
2. mar 2010

a mám novinku, dnes ráno sa narodil v Anglicku mamkinemu manželovi vnuk

abetka
2. mar 2010

inak, to ze ani nas nebude mat v septembri 3 roky tiez vadilo. Normalne som tam chodila ako na klavir a mala nam tam chodi do skoly , tak nastastie sa kamoska prihovorila a nakoniec uprednostnuju deti, ktore maju surodenca t am v skolke alebo skole