Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
4. mar 2010

no veva to by fakt vyzeralo zaujímavo behať pred blokom z metlou 😀 😀 😀 😀
aj som zabudla odpísať chodíme vonku s kadečím ale nič ju nebaví dlho včera sme brali autíčko odrážadlo a viac sme stáli ako išli čo by mi nevadilo ale to nám budilo Viki ☹

žienky aj som zabudla dnes mi prvý krát volali naši že nezvládajú Sendy išli sme totiž z drahým na jednu výstavu a nechali sme deti u našich (čo robievame bežne) no a Sendy sa po chvíli rozrevala že mamaaaaaa tataaaaaa a asi po 20 minutách cirkusu mi naši normálne museli zavolať a dať mi ju k telefónu až tak sa uľudnila ale aj to len na toľko že nerevala ale vraj niekoľko krát s išla do chodby obuť a musel si ku nej dedo sadnúť a čakať na mamu a tata no nepochopiteľné to tu ešte nebolo alebo behala po byte z mobilom a prikladala si k uchu a fňukala že mama po (to znamená poď) úplne sme z nej už zúfalí že čo to s ňou je
všimla som si totiž že jej idú posledné horné stoličky jedna je už skoro vonku ale z jednej je vino len jeden rožtek tak ešte 3 no neviem či to môže byť aj z toho

aj ja chceeeeeeem aby už konečne Sendy niečo povedala ☹ ☹ ☹ ☹

ajula25
4. mar 2010

metla v brtatislave? no zaujímava predstava 😀

jani neboj aj to bude. rozhovorí sa. Len ona ešte nechce!

abbi tak šťastnú cestu prajem. nech v zdraví docestujete... 😉

bocmanka
4. mar 2010

http://www.sitalemvkuchyni.cz/recepty/sugo-pomo...

baby, tak tu sú pecka recepty, ked nebudete vedieť čo variť

bocmanka
4. mar 2010

🙂 abbi šťastnú cestu...

janka1874
autor
4. mar 2010

abbi šťastnú cestu

bocmanka
4. mar 2010
simka9122008
4. mar 2010

fúúúúúúúúúú, ty kokso, tak to mala čo vláčiť 😝 😲

simka9122008
4. mar 2010

Abbi šťastnú cestu a hneď podaj hlásenie keď prídete

simka9122008
5. mar 2010

Dobré ránko všetkým, dnes mám vybavovací deň, tak sa ukážem až niekedy poobede, čakám maminu, príde mi k malej, ináč sa zase dosť ochladilo 😝 😠 , prajem všetkým pekný deň

csikike
5. mar 2010

abbi, tiez prajeme bezproblemovu cestu
kocky, ja sa vytesujem, vcera sme boli s malou na okliati alebo ako to nazvat, bola porecera a odvtedy je uuuuuuuuplne vymenena, normalne nechapem, 1x sme boli vlani s malym ked ho uriekli na svadbe, nechcela som tomu verit, ale prisli sme a on spustil taky rev, a nie a nie prestat, zhodou okolnosti tam bola aj teta, ktora to robi a isli sme k nej, nemali sme co stratit... a tiez bol potom o 100% iny a vcera nas napadlo, ze ci nie je to iste aj s malou a bolo
v noci bola hore sice 5x a aj trocha plakala, ale nebolo to 2 hodiny v kuse... tak sa vytesujem, ze som spala aspon dokopy 6 hodin... tolko som uz davno nie 😵

bzuco
5. mar 2010

ahojte

u nás chumelí 😒 😒 😒 😒 😒
my ideme po rozhodnutie o prijatí/neprijatí do škôlky, tak som zvedavá, či moja šéfka dobre pritlačila na pílu 😔 😎

janka1874
autor
5. mar 2010

ahojte
my už prijatie máme potvrdené telefonicky prihlášku som dávala ešte pred pôrodom 😀 a vraj všetko je v poriadku a v apríli nám príde rozhodnutie 🙂

ženy nám sa brutál kazia noci ale neviem o čo Viki ide každú hodinu je hore ale hladná nie je nechápem spí teda do 3-tej a potom už len podriemkava a o 6.30 nás všetkých budí aj Sendy poteší ☹

silvika
5. mar 2010

csiki a ako ju odkliali?

lucia79
5. mar 2010

no to by zaujímalo aj mňa... so mnou tiež bola mama, keď som mala asi 2 roky, niekde na myjave...
to bola asi urieknutá, tak sa to u nás hovorí...

silvika
5. mar 2010

a j va damskom magazine hovorili o tom, ale ako to detom robia to nie skorej ked to mas ako dosdpely ze ako si pomoct. a ze cervene stuzky na ruku ja som sa vyhovarala ked mi chlapcovi kazali ze cervenu maslicku dat, ze mame kocik cerveny ze to by mu mohlo aj stacit a doma ho snad nikto uriekavat nebude.

csikike
5. mar 2010

jani, u nas do 3tej bolo hore 3x a od 6.20 su hore obaja
silvi, do svatenej vody sa daju 3 zapalene drievka z brezy (teda uz obhorene) a ked klesnu, tak je urieknuta, potom sa tou vodou poutiera tvar, ruky a pritom sa nieco odriekava, toto sa robi 3x

csikike
5. mar 2010

silvi, vraj o tom ani nemusi dotycny vediet, teda, ze to nerobi naschval, mozu aj rodicia nechcene uriect...

janka1874
autor
5. mar 2010

no csiki to si ma moc nepotešila ja neviem čo to má znamenať predtým sme vstávali len na papanie a aj to tak že o 3-tej alebo okolo a potom podľa toho času o 3 hodinky zas

aadula
5. mar 2010

ahojte, u nás sú noci tiež už relatívne ok, od kedy mu vyšla posledná stolička, tak sa ako tak dá..sem tam pomrnčí, ale to mu dám čaj a je kľud..ale dnes je dosť urevaný, za všetko reve, hádže po mne kocky..darmo dostane po zadku, on sa ešte vyškerí a zopakuje to...niekedy už fakt neviem ako mu vysvetliť, že to nesmie 😅

csikike
5. mar 2010

jani, tak to ste mali super...my sme tak mali 2x, ze vstala iba na papanie 2x za noc, a 1x spala od 22 do 6tej, ale norma je 5x za noc... a od 3tej spi v kociku, esteze sme ho nepredali (jeden mame domaci a nakupovy, teda ked ideme do obchodnych centier, lebo na ten mame aj autosedacku- ten jane carrera a druhym chodime von)

janka1874
autor
5. mar 2010

ja chcem kúpiť nový kočík ale len šporťák no nejako sa neviem rozhodnúť aký a zas nechcem za neho dať kopec peňazí tak uvidíme
csikike tak asi 2x sme aj my prespali celú noc ale bežne sa budila 2-3x v noci na mliečko ale v poslednej dobe čo robí to trvá už asi týždeň prvú polovičku noci tak do ten 3-tej pohoda ale potom to sa už nedá nazvať spánkom a to ju už rovno nechávam u nás aby nezobudila aj Sendy 😢

lenka85
5. mar 2010

jani presne aj nam sa v takomto case pokazil spanok. Tiez to bolo okolo stvrteho mesiaca. A odvtedy je to nanic. Dovtedy kopec noci aj prespal a odvtedy akoby utol. A teraz, aby nam nebolo malo, maly ma horucky, bola som s nim u dr a CRP mal 29 tak nasadila antibiotika, vraj zapal dychacich ciest. Ale som sa bala, ze bude vyssie, to by znamenalo zapal oblicky a s tym sa lezi v nemocke.. Tak len dufam, ze to prejde rychlo. Teraz asi od 10-tej spi, ani ho nechcem budit, kaslem na to co bude v noci, nech to chudatko vyspinka... Aj tak je strasne nervny...
Csiky a to robia bezne? Inak ja tomu verim, ja som davala aj cervene do kocika a pocikanou plienkou som suchala 3x po cele a zaberalo to.

ajula25
5. mar 2010

ahojte
ja som ako mechom udretá. Nič ale nič sa mi nechce. Akosi sa ani necítim dobre, neviem či niečo na mňa lezie alebo čo.... 🙄
a k tomu mm nejaký počítač včera robil a zhorel hard disk, tak dnes znova tam musí ísť, no radosť. Zasa sme sami. A to dnes ani von nepôjdem, také fukoty sú že až.
Zajtra má vraj snežiť. No nenormálne sa "teším"... 😠

lenka85
5. mar 2010

ajul toto pocasie nici asi kazdeho 😒

ajula25
5. mar 2010

no asi tak. ☹

janka1874
autor
5. mar 2010

no lenka to si ma fakt moc nepotešila ☹

ja som práve dožehlila a pri poslednej plienke sa zobudila Viki no už asi ani kávu s vami nevypijem no čo už ☹

ženy ja z toho môjho drahého asi dopadnem raz poslala som ich so Sendy dnes kúpiť schodíky ku záchodu kedže ja koza som sa na jej postavila a čo sa asi tak stalo no zlomila som jej ich no a volá mi z obchodu že majú trošku väčšie či má kúpiť a keby ste videli čo dotrepali tak to je asi 3 krát také veľké ako to čo mala do toho nášho "rozmerného" záchodu to ani nedáme tak aby sa zavreli dvere no normálny je 😀 😀 😀 😀 😀

simka9122008
5. mar 2010

Ahojte tak som tu, všetko som vybavila no neskutočná zima je vonku, brrrrrrrrrr
Volali mi z roboty, že mám možnosť nastúpiť skôr, už od apríla, no volala som do škôlky tak malú mi nezoberú, skôr ako v septembri, lebo je veľa detí a ďalší problém, že malá nosí plienky, tak nič

janka1874
autor
5. mar 2010

simi za mesiac by sa možno dalo odnaučiť ale blbé je že nevezmú no čo už

simka9122008
5. mar 2010

no hej, ale oni mesiac na mňa čakať nebudú, mám sa rozhonúť za týždeň, ale nevadí, ja chcem ešte toto leto byť doma, hlavne kvôli malému, lebo škôlka je aj cez prázdniny

janka1874
autor
5. mar 2010

len si to ešte uži doma tých pár mesiacov

noe žienky tak už sme na to prišli čo je so Sendy a je to vyslovene naša chyba že sa tak správa no bude to na dlhší boaj ale určite to zvládneme už dnes som s tým začala a celkom nám to ide síce už bolo pár vzdorov ale zvládneme to