Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

veva1
6. mar 2010

Bzuco nechapem,sak tema znela aky sa mi nepaci. si ukazala a je zle? tak naco je ta tema?

bzuco
6. mar 2010

vevi...no ale povedz im to - som ja teraz za sprostú 🙄

aadula
6. mar 2010

tak s toho cikania Samkovho som aj ja prekvapená, tiež nechcel na nočník a teraz je taký šťastný keď sa vyciká..si ešte aj zatlieska a zakričí supeer 🙂 dnes sa pocikal len raz 😉

my máme obe deti v allianzi poistené..paťke platím len takú malú poistku od narodenia..bolo to 197,- sk a keď mala ako 6r. zlomenú ruku dostala 1000,- sk..sa mi to zdalo málo..ale ako čítam..tak asi to bolo celkom dosť 😉 malému už platím väčšiu..ale len od augusta...tak dúfam, že sa mu tak rýchlo žiadny úraz nestane

bzučko... my sme dnes mali doma kočíkovú tému 😝 keďže aj brat aj švagor čakajú mimčo na máj... každý to berie inak..kašli na to..si si len názor povedala..ale niekto sa tu vie fakt obuť do toho čo človek napíše..tiež som už mala takú skúsenosť v jednej téme 😅

aadula
6. mar 2010

csiki, ja by som sa rada stretla, ale my sme boli v NR dnes..a budúci týždeň sa nám nedá...inak je výstava nábytku 😵 by som aj šla pokukať...ale to iste nie s malým, len cez týždeň pracujem a cez víkend starká má zabíjačku /prasiatkovskú/ 😀

veva1
6. mar 2010

Tak a sme sproste dve. aadul super,tesim sa so samkom

bzuco
6. mar 2010

adulka - kedy je presne tá výstava nábytku?...v Nitre?

bzuco
6. mar 2010

vevi 😅

aadula
6. mar 2010

bzučko,http://www.agrokomplex.sk/vystava/57/ toto som našla 😉

janka1874
autor
6. mar 2010

bzuco mne sa to už stalo vo viacerých témach a tiež som si pripadala za sprostú nič si z toho nerob

bzuco
6. mar 2010

jani - niektoré sa fakt dokážu uraziť pre všetko
náhodou som dala do linku kočík, ktorý mala a už to nedokáze predýchať 😝 - ale to nie je môj problém 😅

janka1874
autor
6. mar 2010

no bzuco natrafila si na urážlivnku s vlastným fanklubom čo narobíš

bzuco
6. mar 2010

😀 😀 😀

simka9122008
6. mar 2010

Jani, stručne a výstižne 😀

simka9122008
7. mar 2010

Peknú nedeľu všetkým

csikike
7. mar 2010

ahojte, tak my sme mali super noc, mala bola hore 6x ale nemuseli sme ju uspat vo vanicke 😵
a ta kocikova tema, k tomu sa nevyjadrujem, kazdemu sa paci nieco ine...nastastie nie sme rovnaki a ked to niekto berie ako urazku, tak nech to rozdycha
ja mam teraz doma 2 kociky, nastastie, ale jeden chcem predat, ale az ked mala vyrastie aj autosedacku...
ozi, neviete mi poradit co spravit? malej uz vytrca hlava zo sedacky, ale este nesedi, takze do vacsej ju dat nemozem, tak teraz neviem ci ju nechat vo vajicku alebo ju dat do vacsej, s tym, ze ju napolohvat do polosedu 😕

janka1874
autor
7. mar 2010

ahojte
csikike neporadím lebo my kôli tomu máme autosedačky 0-18kg 🙂
mimochodom ženy konečne som sa vyspala v starom Viki režime jupííííííí toško radosti len 2x sme boli hore na papanie a spalo sa ďalej

veva1
7. mar 2010

Tomaskovi vsetko naj...

silvika
7. mar 2010

veru veru, aj my tomaskom zelame pekne meninky

csikike
7. mar 2010

vevi, aj vasmu 😉

bzuco
7. mar 2010

tominkom blahoželáme 😵 😵 😵

janka1874
autor
7. mar 2010

fakt Tomáškom všetko najlepšieeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂

veva1
7. mar 2010

Tomasko dakuje.

tinyleaf
7. mar 2010

aj od nas gratulacia Tomaskom 🙂

tinyleaf
7. mar 2010

janka, tak super, nech to tak Viki aj ostane, ze sa bude budit len 2krat. My sme boli hore dvakrat len do polnoci a potom som to uz radsej ani neratala. Ale aspon ze sa prvykrat zobudila az po dvoch hodinach, to je u nas tiez uspech, aspon som si konecne pozrela vecer nejaky film 🙂

abetka
7. mar 2010

ahojte. Aj od nas gratulacia vsetkym Tomasom 😵 . Ja som prave dochystala a cakame navstevu. Pride aj svokra 😝
Bzuco/ tie baby si tam riesili nejake kompexy, ci ako to mam nazvat. Kasli na ne. Aj do mna sa raz obuli, koli ockovaniu proti kiahnam, vraj ako som mohla dopustit, ze deti dostali kiahne a nedala ich zaockovat. 😠

csikike
7. mar 2010

abet, aj tvojmu tomikovi ssetko najlepsie, nas uz dnes vyhlasil, ze dnes pridu hostia lebo tomasko ma meniny 😀

abetka
7. mar 2010

csikike, dakujeme. No nas teda toho moc nenarozprava, ale zlostil ma od rana. Zase ma sopliky 😒 Ide ma z toho porazit, lebo 3 tyzdne nemame a potom zase 2 tyzdne sa s tym trapime. Zrejme je to dan za kolektiv, ale veru mi je ho aj luto. Kupila som mu na meninky ten hraci koberec , tak mal taku radost, zlatko moje 😵

aadula
7. mar 2010

Tomáškom prajem všetko najlepšie 🙂

ajula25
7. mar 2010

ahojte
Tominkom všetko najlepšie k meninkám 🙂

csikike
7. mar 2010

baby, akaurat si pochutnavame na brutalne baste, ak chcete mat zaruceny uspech u vasich masozravych poloviciek davam do pozornosti tento fantasticky receptik:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=22891