Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

veva1
8. mar 2010

jaj mamky ,nech su uz dietky zdrave. Tiny ,mala zabka,verim ze jej cipok rychle zaberie a bude pekne spinkat do rana

tinyleaf
8. mar 2010

dakujem veva, ale to by sa musel stat zazrak. Do rana nespi, ani ked jej nic nie je. No letim k nej, lebo zobudi aj starsie dietko....

zrzulka
8. mar 2010

maťka krasne fotecky. šimonko je na spapanie ...

Veve to fakt klobuk dole ze este kojis... ja som bola aj rada ked sa Michaela odstavila.... A to sme kojili do 17tich mesiacov... Akurat som dnes riesila zeby som jej uz skusila dat kravske mlieko lebo od tych 17tich mesiacov jej davam UM....
Kolko mlieka vypije za den???

vsetkym choruckym prajem skore uzdravenie....

veva1
8. mar 2010

ja nemam ponatia kolko si vytiahne. A byt tebou tak ak ti pije umele,tak by som pri nom zostala,sak je zdravsie ako kravske,nie?

telinka
8. mar 2010

veva neviem ci zdravsie ale drahsie urcite 😀 😀 😀

zrzul , ak sa rozhodnes tak postupne hlavne UM miesat s kravskym po troskach aby bol prechod nenasilny , nenapadny u nas to tak zaberalo....peta vypije rano a vecer flasu tepleho kravskeho plnotucneho bez granka ci cukru....bleeeee ja by som to nevypla ale som velmi rada ze jej take ciste chuti 😉

veva1
8. mar 2010

teli asi hej 😅 neviem ,no aspon toto zatial nemusim riesit. Inac kupujete to mlieko cerstve,ci trvanlive?

telinka
8. mar 2010

ja klasicke trvanlive u nas na dzedzine ine ani nedostat 😒

no moj drahy nesklamal , doniesol k MDZ orchidku a anuska mi kupila gerberku v kosiku, tak som potesenaaaaaa , dostala kapesne na tyzden a hned ho do mna naspat vrazila 😵 😵 😵

janka1874
autor
8. mar 2010

no u nás sa na mňa zabudlo ak teda nepočítam deda ten mi dal MDZ ešte v predstihu 😀

simka9122008
8. mar 2010

Ahojte žienky, no ja sa mám na p..., ale verím že sa to všetko vyrieši, už som sa vyrevala, musela do seba hodiť jeden štanperdlík a trochu sa ukľudniť, prežívam dosť blbé obdobie, nejako to nedávam najavo, aj tak sa stým musím popasovať ja sama, no pomáhajú mi aj moji blízky, verím že všetko sa na dobré obráti a ukľudní sa celá tá napätá situácia, musím byť silná hlavne kvôli deťom, lebo dosť to na nich vplýva, čo ma fakt dosť mrzí

ajula25
8. mar 2010

čafte
Teli aj Marek mi tak pil kravské teplé bez cukru, či granka. Až kým raz nespal u našich a bracho mu mlieko porádne osladil. Odvtedy len sladké pijal. A doteraz pije studené mlieko s grankom. Teplé málokedy. A Luky len grankové. 3x denne.

A ja som dostala 3 krásne tulipánky na MDŽ, tak som sa aj ja potešila. 🙂

KAtka čo sa deje? veľa sily prajem a posielm pozitívnu energiu moja. Nech to rýchlo prejde....

bzuco
9. mar 2010

ahojte

včera sme malého dali spinkať 1-krát do detskej, do veľkej postele a noc bola úspešná 😵 - síce mu trvalo kým zaspal, lebo všetko ho zaujímalo, ale nakoniec pekne zaspal a spinkal do rána, dokonca bez toho aby pacol z postele na zem 😀

zrzulka
9. mar 2010

No moj muz si na MDZ nespomenul, ale neriesim, on je proste taky. on si na mna spomenie na den matiek aj to len preto ze mu pripominam zeby mohol svoje matke zavolat .... 😀 On na tieto veci vobec neni....Aspon neminie majland za kvety, lebo on zase ked kupuje tak to musi byt kytica ako svet 😝 niezeby nepotesila ale ja len premyslam zeby som radsej malej nieco kupila....

Simi vela sily ti prajem na zvladnutie problemov... nech sa atmoska ukludi ....

Bzuco gratulujem maťkovi, to je super, aj ja by som chcela dat Michaelu do izby kym sa drobec narodi. najvyssi cas lebo sa nam to uz riadne krati.... nedavno ako bol muz do noci v robote som ju dala ku nam do postele a krasne zaspala... tak snad by to uz zvladla. Len sa obavam ake by to bolo keby sa prebrala, vysla z postele, my by sme spali v druhej izbe. Neviem co by povystrajala. Ako mas takyto stav "osetreny"...?

bzuco
9. mar 2010

zrzi - máme rovnakých manželov 😅
a ešte mi povie, že to je komunistický sviatok 😝
ale s výročiami, narodeninami, sviatkami - to má problém furt - tak to mu už vždy takticky pár dní dopredu naznačím čo ide byť, lebo by si zasa nespomenul 😝

akurát mám pre MM weekend project 😀 - urobiť zábranu na posteľ, aby som kľudnejšie spala 😀 ...sme malému k posteli len dali na zem 2 periny ak by pacol dole 😝

zrzulka
9. mar 2010

teli vdaka za radu ohladom KM.. ja by som jej naladovala do flase a nech si pije.... nevedela som ze to treba takto postupne... Sem tam jej davam krupicnu kasu na veceru s kravskym mliekom...
veve a preco je lepsie netrvanlive mlieko???? my ficime na nutrilone junior co je od 2 rokov. tiez sa spolieham ze je osoznejsie pre nu lebo v poslednej dobe dost slabo papa...tak som rada ze aspon nejake vitaminy sa ku nej dostanu.... Urcite veci ako hrasok ci sosovicu pozuje a vypluje... nechapem to....

bzuco
9. mar 2010

my sme z UM na KM prešli naraz, žiadne miešanie...ani mu neprišlo, že pije niečo iné...a to som UM prestala dávať niekedy v oktobri, takže už mohol špekulovať

zrzulka
9. mar 2010

Bzuco inak nechapem ale na vyrocie sobasa som tento rok skoro zabudla ja ja 😝 Nikdy som nechapala ako moze chlap zabudnut ale teraz uz chapem.... Ani neviem ci sme si nieco davali, skor nie ako ano. ja jemu urcite lebo v tento den ma aj narodeniny 😀 Ono ked su uz deti tak to clovek berie uplne inak vsetko, teda aspon u nas je to tak....

Moj MM ma tiez projekt ale asi na viac weekendov... vyrobit postel a skrinu do detskej 😝

huleni
9. mar 2010

ahojte, tak u nas MDZ vobec nefunguje, ale MM mi vcera spravil veceru a ked bolo v telke nieco k MDZ som sa na neho pozrela a hovorim ja mam toto k MDZ pravda ? a on ze ved ty aj tak nemas rada kvety :o} no proste on vie ze ta laska ide cez zaludok...ale on vobec nei je na ziadne sviatky, jedine co ma trapi ze jeho moc nebavia ani vianoce, teda datumy vsetky celkom akoze chapem , ale tie Vianoce ho musia zacat bavit koli nikolke, lebo mne ich uz sem tam pokazil ked sa tvaril kyselo pocas sviatkov ako jeho nic nebavi :o{
inak baby dnes mam moj bracho sud prave to zacalo tak som v strese a stale naivne verim ze aspon raz by mu mohlo neico vyjst a mohla by spravodlivost zvitazit ze vyhra ..no uviidme :o}
a ste pisali o mlieku, no my pijeme sunar a klasicke trvanlive s grankom ale sem tam zajdem aj do toho automatu na kravske a aj to nikole chuti, niekedy mam pocit ze by aj cely den na mlieku vzdrzala :o}

bzuco
9. mar 2010

no to mlieko z automatu by aj u nás mohli začať predávať
ked som bola malá, za našim sídliskom bolo JRD a tam sme chodili po KM - to bolo čosi úplne iné ako tieto kúpené

huleni
9. mar 2010

no veru bzuco ja som minule zitila ze to je kusok od nasich ten automat a isla som si vziat a veru to je uplne ine mliecko, len sa cloveku neda stale tam chodit :o}

abetka
9. mar 2010

Ahojte.
TAk chora som uz aj ja, ale nejako to este zvladam, len nviem do kedy 😝
Kati, co sa deje???? Ja mam tiez teraz na prd obdobie, len musime to nejako prezit, uz len koli detom , presne ako si napisala.Vsetko sa nam to serinka, nejako sa nedari a veru aj s MM mame tazsie obdobie. Nic hrozne, ale akosi sa nam to sype na hlavu a potom si clovek vylieva zlost na inej osobe, ktora za to nemoze 🙄
A prajem vam krasny den

janka1874
autor
9. mar 2010

ahojte
no bzuco to je super že sa mu to páčilo už len nech nespadne a bude dobre 🙂
abetka presne poznám také obdobia aj u nás je to momentálne ťažké drahý stále nemá robotu tak ledva prežívame a to som sa tešila že z tej dobrej materskej čo teraz dostávam ušetrím na tú našu svadbu a figu smola z toho nakoniec musíme žiť tak šetrenie nehrozí a tým pádom zas je aj svadba ohrozená ☹

simka9122008
9. mar 2010

Ahojte kočeny, ďakujem vám za vaše povzbudenie, viem že každá máme svoje problémy a musíme to zvládať, no musela som sa trocha vyrozprávať, nech sa mi trocha uľaví, ráno som odniesla malú k babke a ja som si išla prevetrať hlavu do mesta, už mi je omnoho lepšie a verím že aj tá celá situácia s nami sa zmení, ide o to to len tak v skratke, že MM teraz kde robí, tak asi pred 2-2,5 mesiaca si začal hľadať inú robotu a nato mu prišiel šéf, no on dosť pije a už má asi prepitý mozog, je dosť agresívny, hrubý a neznesiteľný, no MM si nemohol dovoliť len tak odísť a ostať bez príjmu, tak si hľadal popritom niečo iné a šéf mu nato prišiel, no odvtedy ho psychicky týra, už 2 mesiace vypol kúrenie, MM z toho ochorel, 4 dni ležal v posteli,no a výplatu brutálne znížil dole už o 200 eur, bezdôvodne, proste robí MM naschvál, ono ten problém trvá dlhšie, ale kamoška čo je vonku mu vybavuje niečo iné, tak som rada že sa vyjasňuje na lepšie časy
Viem že mne tu naši pomôžu o to sa nebojím no mrzí ma že nie som pri ňom keď prežíva také blbé obdobie, ide o to že chceme aby mal nejakú normálnu robotku, nejde o to, lebo viem že aj vonku je to ťažké, už to nie je čo predtým, len nech má kľudnú normálnu robotu, nezaslúži si to, čo doteraz prežíval

csikike
9. mar 2010

jani, presne viem o com hovoris, drahy je este stale bez prace, aj ked obcas chodi na fusky, ale kym bolo zima sa nedalo, tak sme to mali vesele...
inac musim pochvalit malu, je ako anjelik, proste o takomto dietati som snivala, a tuto noc spala ukazkovo, bola hore iba 2x, a 2x maly, (1x cikat a 1x sa mu nieco snivalo, tak plakal zo sna)

lenka85
9. mar 2010

csiki a kde ste boli na tom "odurieknuti"? To jej tak pomohlo? Ja uz tiez zacinam mat podozrenie, maly je odkedy sme prisli od nasich strasne zly...

abbi
9. mar 2010

Ahojte.. baby ktore sa chystate do NITRY???? mohli by sme sa niekde stretnut 😉
ja mam sice sobotu velmi plnu, mam tu na cely den rodinu, ale ak by ste prisli iny den bolo by super...
dajte viediet.

bzuco
9. mar 2010

baby...no mi hovorte, my sme tiež boli na tom blbe 🙄 - MM bol od júla nezamestnaný, tiež len sem tam "fuška"...nastúpil až teraz vo februári takže na výplatu už čakáme ako na spasenie
ale verím že bude dobre, MM sľúbil, že sa posnaží, aby aj dáka dovolenka mohla byť, tak uvidíme

ajula25
9. mar 2010

ahojte
simi tak nech sa čoskoro podarí drahému odísť od tyrana šéfa....
csiki to je super, že Hanka sa takto zmenila. To fakt pomohlo to odrieknutie? Ja na takéto neverím, takže určite by som za niečim takým ani nešla, ale teda....
Tak Bzucko to už doma máte velkého chalana 😉

Marek majú zajtra riaditeľské voľno. No včera nič nespomínal a dnes šup...to mne je jedno ja som doma, ale čo rodičia, ktorí chodia do roboty....čo s tým dieťaťom? A neverím, že družina funguje, lebo ani obedy nebudú....mohli by to aj skôr oznámiť, nie?

janka1874
autor
9. mar 2010

no my práve kôli fianciám asi zas budeme nútení odložiť svadbu ☹ ☹ ☹
malá Viki je tak rozhádzaná z toho očkovania chúďatko má aj teploty ale zatiaľ to nebolo viac ako 38,2 a teraz kleslo na 37,2 ale je dosť umrnčaná chudinka 😢

janka1874
autor
9. mar 2010

simi už som ti to aj vravela ale zopakujem aj tu neboj všetko bude dobré a v novej robotke mu bude dobre určite a potom keď už začneš aj ty pracovať všetko nabehne do normálu a možno už budete môc aj byť spolu

ajula zaujímavé len tak šups a voľno v strede týždňa zaujímavé
a k urieknutiu ja som takým veciam neverila až sa mi to raz stalo a od vtedy nikto nemá šancu 🙂 ale nie teraz vážne ja na také veci už verím len keby to človek rozpoznal skôr nie csikike?

csikike
9. mar 2010

lenka, robi to kamoska, poznam ju od detstva, tiez som tomu neverila a ani moj otec ale videl aj on aka bola a aka je teraz a uz tomu veri aj on... keby som to nezazila na vlastnej kozi, tak tomu neverim ani ja, ale uz sme boli v tom stadiu, ze nemame co stratit a nelutujem 😵
abbi, my asi zajtra pojdeme do NR