Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

anina1
1. jún 2009

ahojte, všetko naj k MDD 😉 😉
jani, ja ti ho predám keď chceš 😀 , vôbec ho nepoužívam a ani kočík, nechce tam byť

janka1874
autor
1. jún 2009

anina a akej farby máš a za koľko by si predala

ináč ďakujem žienky ste neskutočne zlaté ako ste sa snažili pomôcť som normálne šokovaná a poctivo som všetky pokukala

bocmanka
1. jún 2009

😵 my stretko zvažujeme tiež už od piatku...ak sa podarí au pair...ajulka, dám info...

centik
1. jún 2009

Anina ty mas cerveny, nie?

anina1
1. jún 2009

ten oranžovo-červený

silvika
1. jún 2009

tak sa budeme tiskat co naro 😉 bim ze

silvika
1. jún 2009

booodze ja som aktualna 😝 😀

ajula25
1. jún 2009

silvi nevadí, chápeme sa....
boc budem čakať a veriť že au-pair bude súhlasiť 😉
luc to sú tvoje farby, že? 😉

luculka
1. jún 2009

ajul 🙂 presne

luculka
1. jún 2009

ten si kupim k druhemu 😉 🙂 ,,inak vcera sme skoro zamiesili,,,, 😵

janka1874
autor
1. jún 2009

lucul to je taký pevnejší a to mi netreba ja som spojoná z našou camkou len mi treba také rýchlo presúvatko do auta

ajula25
1. jún 2009

luci a prečo len skoro? 😝

luculka
1. jún 2009

ja chcem az tak na jesen zacat,,,to ma MM len vzdy provokuje,,,, 😉 🙂 ..ale ved bola by som rada,,, 😵

luculka
1. jún 2009

😵
boze toto je náááádherná fotka,,,https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

luculka
1. jún 2009

tak ked sa krasomila zobudí,,a dojde tato..chceme ju zobrat pozret na ranc,,,maju tam kone,,,vtáky,,ovce,,,no uplne ako stvorené pre nu,,, 😀

silvika
1. jún 2009

uhm u nas je nieco podobne lucul tuna kusok, nasho viacej zaujimali smetiaky, kanaly, jamy, a auta co na nich prisli ludia,

bzuco
1. jún 2009

luci...ten máme my - akurát ten tyrkysový 😉

luculka
1. jún 2009

bzuco kráásny je
silvi 😀

silvika
1. jún 2009

baby a nechcete maciatka?

centik
1. jún 2009

ja nechcem 😀

silvika
1. jún 2009

centik nedavaj zly priklad 😝 😀

luculka
1. jún 2009

ja macky nemusiiiim 😝

ajula25
1. jún 2009

silvi že kanále ho zaujímali 😀
ani ja nechcem mačiatko....
Luci krásna foto. ja by som také malé ešte prijala....ale MM nie. 😢

centik
1. jún 2009

ja som dobry priklad sama o sebe 😀

bzuco
1. jún 2009

baby...dajte radu...kupovala som teraz ten golfáč a dala som inzerát na demu step lus, že ju predám...že nech tam visí...ktovie kedy sa naň ozvú....a teraz mi písala pani, že by mali záujem..či je voľný
a ja zrazu neviem či ho chcem predať alebo nie 😅
s týmto golfáčom neviem ako poriešim v zime ked bude sneh, hoci kolesá má ako chicco c4, takže nie malé aj ked je pravda, že ak bude toľko snehu čo túto zimu, budeme mať sánky....
malý mi spáva doma, nie v kočíku...no ak by v golfáčoch zaspal, tak by to hádam nejako prežil... 😅
myslíte, že si už vystačím len s golfáčmi?

silvika
1. jún 2009

centi ty si skor pripad nie?

csikike
1. jún 2009

silvi, ja mam rada macky, ale do bytu ee, ale vyhladkat by som brala 😀
bzuco, tak ak ho nepotrebujes a mas novy, tak ho predaj, ved na zimu podla mna uz deti aj tak budu skoro celu trasu pobehovat... a kocik sa bude pouzivat iba ako z nudze cnost, vazne len na dopravu ak budu veeeeeeelmi unavene (teda podla mna)

ajula25
1. jún 2009

bzucko podla mňa aj tak deti túto zimu už budú viac sa v snehu blázniť akosedieť v kočíku a ak pôjdeš niekam tak to zvládnete aj v tomto golfáči...podľa mňa bude stačiť tento.... 😉