Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

luculka
12. mar 2010

fotim,,,,fotiiiiiiiim,,,,,prave preto sem nestiham,,,chodim na stranku o foteni 😉
ale sem tam nakuknem,,,co mate new 😉 🙂

no a trenujem,,,na to fotenie tvojho trojlístka,,, 😎 😀

silvika
13. mar 2010

zeny aj u vas je take "bozie pocasie" ? fuci, prsi, snezi....ja som dostala homeo na sople tak cakam zazrak 😝

aadula
13. mar 2010

ahojte,
Silivika áno, aj u nás je tak úžasne...bola som s malým v obchode...a trošku som si potrebovala niečo pobehať..a on mi zaspal v kočíku...skoro ma švaclo...ledva sa tam už vpratal...mu nohy trošku trčali ..som ho nejak pozakrývala a utekala domov s ním..našťastie po preložení do postele spí ďalej .... Ale sa mi vidí, že aj keď je vonku zima..tak vzduch je už taký ...by som povedala jarný... 😅

janka1874
autor
13. mar 2010

Ahojte kočeny tak my máme o jedno dieťa menej a od rána sa nám sťažuje že ju bolia zúbky tak sme jej z babkou nakoniec objavili v puse aftu na porazenie a ja sa čudujem že už druhý deň nechce nič papať a teraz išla ku dedkovcom spinkať a poobede štartujeme niekde do lekárne jej na to niečo kúpiť
naši jej dnes nakúpili kooooopec kráááásnych vecí v číňaku nejakom novom no super vecičky také frajerské rifle s gumičkou dole sa mi strašne páčia a jasné že aj jej hneď nám tu robila módnu prehliadku 😀 😀 😀

bzuco
13. mar 2010

janka - na afty sperj tantum verde, alebo genciánku - fialovú vodičku a mastičku mundisal - u nás najlepšie zaberali

aadula
13. mar 2010

jani, tak máš doma malú parádnicu ..teda dve 😉 Ja som tiež minule v H & M pozerala také rifle na gumičku...boli len 10e..., ale nakoniec som ich nevzala..a aj ľutujem trošku

janka1874
autor
13. mar 2010

no tieto boli po 5e
ženy a propolisom vytierať nemôžem mne to najviac zaberá ale neviem či to môžu aj deti

abetka
13. mar 2010

ahojte.
Jani, veru to tantum verda aj nam pomohlo a o tom propolise neviem , ale myslim, ze by to nemalo uskodit
Ja som upratala, peroiem, vesiam, varim, lebo cez tyzden sa tu narobil neporiadok a kedze som bola chora, tak ma to ani netankovalo, ale uz som sa dnes na to nemohla kukat
NAs dnes len krici vooonnn, tak poobede, ked vstane, asi s nim na chvilu pojdem

centik
13. mar 2010

mne sa zda florsalmin lepsi ako tamtumverde

aadula
13. mar 2010

centik, aj moja Paťa si florsalmin dáva na afty...
a propolis..to tiež netuším či sa môže

abetka
13. mar 2010

centikk ahooooj

centik
13. mar 2010

ahoj Abet 🙂

csikike
13. mar 2010

ahojte, tak my sme boli vonku 2 hodiny v takomto fujaku, malej sa dobre spalo v kociku, tato nas robi dna, aj zajtra, takze si ho neuzijeme, len co prisiel domov, najedol sa a opat siel makat, nevadi, hlavne, ze bude par chechtakov....

abetka
13. mar 2010

centik, teba som tu uz dlho nevidela 😕
Kde si??, Chodis do praca?

aadula
13. mar 2010

csiki, ani my si nejak jeden druhého nestíhame užívať..keď je jeden v práci ..druhý je doma..a opačne..a tento víkend vyšiel mm, že by bol doma..ale tak dnes išiel zas na zabíjačku pomôcť 😝

bzuco
13. mar 2010

jani - propolis nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...to ju bude štípať, ved sa ti zblázni...ked mal maťko afty v lete tak dr. nám vyslovene zakázala propolis

aadula
13. mar 2010
telinka
13. mar 2010

caute 🙂

aadulka mne sa nic konkretne nezobrazilo 😕

aadula
13. mar 2010

mi to nehodilo čo som chcela 😒

aadula
13. mar 2010

no nedarí sa mi to..ale v podstate som chcela hodiť ..čekovského..a tam má pesničku To si nedám len tak vziať...sa mi celkom zapáčila 🙂

ajula25
13. mar 2010

čafte
tak ja som zanádchovaná....bleeeeeeee. Aj Luky akosi pokašlieva, tak mu dávam stodal. Verím, že to prejde bez teplôt a atb.
Ja som dnes vydrhla kúpelnu a utrela prach. Včera som vysávala a umývala podlahy, tak som si to podelila. Dnes máme pizzu na obed. Tak to tu rozvoniava oregánom. Mňam. 🙂

simka9122008
13. mar 2010

Ahojte, ja som dnes čo sa týka pratania, zmákla všetko, jupíííííííííííííííí, zajtra mám veget, okrem varenia aj to iba druhého jedla 😉

aadula
13. mar 2010

toto je ten správny link 😉

https://www.youtube.com/watch?v=W1a_5fSnweA
bocmanka
13. mar 2010

🙂 čaute tak my sme dnes mali tri baby-kamošky babskú jazdu, šli sme do žiliny s dvomi autami, plus 5 detí chalanov, tak si to viete predstaviť!!!!
akurát, že sa nedali kúpiť online lístky na 3D alicu v krajine zázrakov,
takže kým sme prišli na radu, ostali len posledné tri a nás bolo osem
😝 😝
tak sme detiskám urobili radosť v mc donalde..

aadula
13. mar 2010

boc, aspoň bude príčina ísť do Žiliny znova 🙂 a tak budú mať deti dvoj násobnú radosť 😵

janka1874
autor
14. mar 2010

Ahojteeeeee
tak my sme včara tiež mali upratovací deň a bolo by skontrolovať aj skrine Sendy nejako vyrástla teraz až sa čudujem že čo tak zrazu 😀
no v lekárni mi propolis odporučili a dali mi aj nejaký gelik čo je pôvodne na zúbky že to jej to tak ukľudní aby mohla aj normálne papať lebo už som uvažovala že jej budem mixovať lebo nič čo sa kúše nechce papať lebo má tú aftu tesne nad predným očným zubom čiže všetko čo dá do úst sa jej toho dotkne chúďatko moje al už je to lepšie a kúpila som jej ajtaký sirup komplex vitamínov tak nás choroby možno zas obídu aspoň dúfam 😉

choručkým skoré uzdravenie

mimochodom pozerali ste ota? no niektoré komentáre boli dosť trápne aspoň podľa mňa

silvika
14. mar 2010

zeny a ako bolo na vystave?
jani ja som pozerala tak trochu nasilu ale ked vyhral zabavnu relaciu rozboril s modrym nebom, tak mi uz stacilo, lebo sa mi nezda ta realcia az taka moc zabavna.

telinka
14. mar 2010

no ja som sa natiahla na gauc , zakryla dekou a ze idem kukat OTTA.....nooo moc som z toho nevidela , ale u mna to vzdy tak dopadne ked si lahnem na gauc 😀 😀 😀 😀 😀