• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
autor
veru boc ja tiež len žasnem aké brucho už mám pred sebou a ani mi to nepríde na 17tt nejako desne to letí
1. jún 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: jeeeeeeej lilus, že aj kukneš sem..na stretko ideš?...ako sa cítiš?
ďakujemeeeeeeeeee....za blahoželanie..
1. jún 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a samozrejme všetko naaaaaaaaaj aj lianke..
1. jún 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boc nejdeme na stretko :frowning2:
Ja sa citim super, teda zatial...uz len cakam na tie prve pohyby a bude este lepsie :dizzy_face:
1. jún 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee :wink: :wink: nepozerate ten film na markize? no neviem ci mi to ma byt smiesne alebo hrozne :grinning: :grinning:
autor
fakt liluš aj lianke všetko dobré v ďalšiemu pól roku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja na vas kukam stale...kazdy den si vas precitam a pozriem co je nove :wink: :grinning:
1. jún 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme :wink:
1. jún 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda lilus ty tajna agentka :slight_smile:)) ci spionka :grinning: :grinning: :grinning: gratulujem Lianke aj k dalsiemu babatku :slight_smile:

Jani a tebe ku krasnemu kopkaniu. :wink: :wink:
1. jún 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abbi takt vas kazdy den kuknem, len nemam niekedy co komentovat...mate zvecsa rozkecane temy a nemam sa cim zapojit, ale neboj keby sa nieco dialo tak urcite sa ozvem a pridam sa!!! :grinning: :wink:
1. jún 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Silvika wow uzasne vlasky. mam pocit, ze tvojho mozme vyhlasit za najbrckavejsie dietatko decembrovciatiek 2007 :wink: :wink:
1. jún 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
liluska daj vedieť ajula že neprídete na stretko lebo v tabuľke ťa eviduje tak pre istotu ak fakt neidete
1. jún 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boc tvoje deti su fakt ako cez kopirak!! :grinning:
janka z ajulou som hovorila a vie ze nejdeme :wink:
1. jún 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no takpotom ťa zabudla vymazať z tabuľky
a presne dnes som na ňu pozerala že kto vlastne ide a presne ma napadlo že si tu dávno nebola že ako sa máte a čo sa fakt tam stretneme no nič možno nabudúce
1. jún 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka chcela som ist mooooc fakt, ale neda sa :frowning2:
velmi ma to mrzi lebo som sa na vas svetkych moooc tesila :unamused: :frowning2:
1. jún 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :sunglasses:
tak teda spom tu poriadne dlho nebola...ale stale som hlavou or fyzicky na chalupe.takze nestiham net....ako tak citam,vela vas na tu oravu nejde..... :frowning2: co inak noveho za tyzden sa tu udialo????lebop citat to,tak to by som asi nesla dnes spat....hehee
1. jún 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale ste lenivee..jani gratululujem k prvym kopancekom :sunglasses: lilus,lianke k pol druha roku tiez gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face:
1. jún 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tabulka je opravená dievčatá, teda dúfam, že som tam nikoho omylom nepridala ani nevymazala.... :sweat_smile:
glor stále dookola ...stačí posledný deň a si v obraze. sme ako mexická telenovela.... :grinning:
1. jún 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobrú noc :wink:
1. jún 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajul :grinning: :grinning: :grinning: or ako ordinacia..... :grinning: ale tu uz ja nekukam dlho....
tak idem kuk tu tabulecku ...bru vsetkym :dizzy_face:
1. jún 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobré ránko
kde sp tie časy keď mi dieťa spalo celú noc teraz vstáva v noci aspoň 3 krát a len preto aby som jej podala cumel už nech vylezú tie očné lebo ma urve :unamused: :confounded:
2. jún 2009 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile:
sledujte teleráno...
je italy ráno, mňam robia lasagne... a majú aj moju omáčku...xixixixix
2. jún 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
boc ja stále sledujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale lasagne ma nejako nelákajú a možno to bude aj tým že som nejedla také fakt dobré
2. jún 2009 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

boc...kukám...ale rozmýšľam, že idem k malému - šiel spinkať a ja som nejaká nevyspatá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. jún 2009 o 07:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: juuuj jani, tak si na ne dopredu pozvaná, keď budeš prechádzať martinom...
bzuco, ja keby som si ľahla, tak som celý deň hotováááááááááááá....brú noc
:dizzy_face:
no chalani boli včera z darčeka na mdd nadšenííííííííííííííííííí
2. jún 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
boc súhlasím len neviem kedy pôjdem cez Martin :grinning:
a čo dostali chalani
2. jún 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face:
ten notebook mini, čo sme dostali ku kúpe krovinorezu.....budú môcť kukačkovať rozprávky v aute, keď budeme cestovať...
2. jún 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile:
mňam gnocchi, to robím aj ja s gorgonzolou...
2. jún 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čaute, ja som hodila práve farbu na vlasy, nevolajte mi teraz, lebo budem mať mobil farebný :grinning: :grinning: :grinning:

Boc, ešte neviem o tom muzikále. Nechcela som toho moc na mamu vysypať naraz, vieš ako, ide sa v piatok starať o deti, neviem kedy prídem. Dokedy to musíš vedieť? Treba dopredu lístky?
2. jún 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok