Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
1. jún 2009

veru boc ja tiež len žasnem aké brucho už mám pred sebou a ani mi to nepríde na 17tt nejako desne to letí

bocmanka
1. jún 2009

🙂 jeeeeeeej lilus, že aj kukneš sem..na stretko ideš?...ako sa cítiš?
ďakujemeeeeeeeeee....za blahoželanie..

bocmanka
1. jún 2009

🙂 🙂 🙂 a samozrejme všetko naaaaaaaaaj aj lianke..

liluska
1. jún 2009

boc nejdeme na stretko ☹
Ja sa citim super, teda zatial...uz len cakam na tie prve pohyby a bude este lepsie 😵

bocmanka
1. jún 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

kráááááásna fotos, a koľko vláskov

abbi
1. jún 2009

ahojteee 😉 😉 nepozerate ten film na markize? no neviem ci mi to ma byt smiesne alebo hrozne 😀 😀

janka1874
autor
1. jún 2009

fakt liluš aj lianke všetko dobré v ďalšiemu pól roku 😀 😀 😀 😀

liluska
1. jún 2009

ja na vas kukam stale...kazdy den si vas precitam a pozriem co je nove 😉 😀

liluska
1. jún 2009

dakujeme 😉

abbi
1. jún 2009

teda lilus ty tajna agentka 🙂)) ci spionka 😀 😀 😀 gratulujem Lianke aj k dalsiemu babatku 🙂

Jani a tebe ku krasnemu kopkaniu. 😉 😉

liluska
1. jún 2009

abbi takt vas kazdy den kuknem, len nemam niekedy co komentovat...mate zvecsa rozkecane temy a nemam sa cim zapojit, ale neboj keby sa nieco dialo tak urcite sa ozvem a pridam sa!!! 😀 😉

abbi
1. jún 2009

Silvika wow uzasne vlasky. mam pocit, ze tvojho mozme vyhlasit za najbrckavejsie dietatko decembrovciatiek 2007 😉 😉

janka1874
autor
1. jún 2009

liluska daj vedieť ajula že neprídete na stretko lebo v tabuľke ťa eviduje tak pre istotu ak fakt neidete

liluska
1. jún 2009

boc tvoje deti su fakt ako cez kopirak!! 😀
janka z ajulou som hovorila a vie ze nejdeme 😉

janka1874
autor
1. jún 2009

no takpotom ťa zabudla vymazať z tabuľky
a presne dnes som na ňu pozerala že kto vlastne ide a presne ma napadlo že si tu dávno nebola že ako sa máte a čo sa fakt tam stretneme no nič možno nabudúce

liluska
1. jún 2009

janka chcela som ist mooooc fakt, ale neda sa ☹
velmi ma to mrzi lebo som sa na vas svetkych moooc tesila 😒 ☹

glorita
1. jún 2009

ahojte 😎
tak teda spom tu poriadne dlho nebola...ale stale som hlavou or fyzicky na chalupe.takze nestiham net....ako tak citam,vela vas na tu oravu nejde..... ☹ co inak noveho za tyzden sa tu udialo????lebop citat to,tak to by som asi nesla dnes spat....hehee

glorita
1. jún 2009

no ale ste lenivee..jani gratululujem k prvym kopancekom 😎 lilus,lianke k pol druha roku tiez gratulujeme 😵 😵

ajula25
1. jún 2009

tabulka je opravená dievčatá, teda dúfam, že som tam nikoho omylom nepridala ani nevymazala.... 😅
glor stále dookola ...stačí posledný deň a si v obraze. sme ako mexická telenovela.... 😀

ajula25
1. jún 2009

tak dobrú noc 😉

glorita
1. jún 2009

ajul 😀 😀 😀 or ako ordinacia..... 😀 ale tu uz ja nekukam dlho....
tak idem kuk tu tabulecku ...bru vsetkym 😵

janka1874
autor
2. jún 2009

Dobré ránko
kde sp tie časy keď mi dieťa spalo celú noc teraz vstáva v noci aspoň 3 krát a len preto aby som jej podala cumel už nech vylezú tie očné lebo ma urve 😒 😖

bocmanka
2. jún 2009

🙂 🙂
sledujte teleráno...
je italy ráno, mňam robia lasagne... a majú aj moju omáčku...xixixixix

janka1874
autor
2. jún 2009

boc ja stále sledujem 🙂 🙂 🙂 ale lasagne ma nejako nelákajú a možno to bude aj tým že som nejedla také fakt dobré

bzuco
2. jún 2009

ahojte

boc...kukám...ale rozmýšľam, že idem k malému - šiel spinkať a ja som nejaká nevyspatá 😝

bocmanka
2. jún 2009

🙂 juuuj jani, tak si na ne dopredu pozvaná, keď budeš prechádzať martinom...
bzuco, ja keby som si ľahla, tak som celý deň hotováááááááááááá....brú noc
😵
no chalani boli včera z darčeka na mdd nadšenííííííííííííííííííí

janka1874
autor
2. jún 2009

boc súhlasím len neviem kedy pôjdem cez Martin 😀
a čo dostali chalani

bocmanka
2. jún 2009

😵 😵
ten notebook mini, čo sme dostali ku kúpe krovinorezu.....budú môcť kukačkovať rozprávky v aute, keď budeme cestovať...

bocmanka
2. jún 2009

🙂
mňam gnocchi, to robím aj ja s gorgonzolou...

alinka76
2. jún 2009

no čaute, ja som hodila práve farbu na vlasy, nevolajte mi teraz, lebo budem mať mobil farebný 😀 😀 😀

Boc, ešte neviem o tom muzikále. Nechcela som toho moc na mamu vysypať naraz, vieš ako, ide sa v piatok starať o deti, neviem kedy prídem. Dokedy to musíš vedieť? Treba dopredu lístky?