Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

zrzulka
28. mar 2010

Csiki gratulujeme:o))) a to nejako skoro ste sa "ozubili" nie???

simka9122008
28. mar 2010

Csikike, gratulujem k prvým zúbkom, malá ti už má pol roka, fúha, to kedy takto rýchlo vyrástla, nejako neregistrujem, alebo ten čas tak rýchlo uteká
Luculka a vám prajem nech sa čím skôr zadarí súrodenec pre malú
Ja som teraz dala mrňavú spať, vyzdobila som už veľkú noc a teraz som si uvedomila, že pred nedávnom sme dávali dole vianoce a aha už je tu veľká noc
Mám v pláne poobede vísť s deťmi von, no nejako sa divne zaťahuje, tak uvidíme, teraz nastáva čas na moje 2 hodky relaxu, tak sa pripojte ku mne, peknú nedeľu všetkým

csikike
28. mar 2010

simi, hej, uz mala pol roka, ja tiez netusim kedy tak rychlo narastla 😲

aadula
28. mar 2010

csiki, gratulujem k prvým zúbkom 😵 a ten zákusok na pohľad vyzerá ako nanukové rezy...si šikulka keď si to pri nich zvládla

ja mám problém pri malom aj okná umyť..včera sa mi motkal pod nohami..tiež chcel stieraž z okien...už som len čakala čo mi rozbije ..s tým čo sa sťahuje voda..tak s tým sa začal oháňať..mám to také s dlhšou rúčkou 😝

janka1874
autor
28. mar 2010

čaute žienky idem kuk či mám šancu Vás dočítať
včera sme boli trošku žúrovať (košičanky) a podarilo sa mi prehovoriť aj ajulu no toľko som sa už dávno nenarehotala ako včera
a dnes klasika nedeľa drahý varí obed lebo ja som celé doobedu žehlila len sme nejaký popletení s časom 😀 😀 😀

janka1874
autor
28. mar 2010

tak som Vás dočítala csikike gratulujeme k zúbkom veru neskutočne to letí veď aj Viki bude mať v utorok 5 mesiacov neuveriteľné

silvika
28. mar 2010

wau csiki ten kolacik vyzera mnaaaam, a ze sa adaju aj s alternativami roznymi, dnes sme boli na navsteve v BA a veru dobre to dopadlo, ani jeden cik mimo, a zrzul videli sme ti aj muza, ten sa ti len tak lahko neutaji, som ho vyspehovala, hnedkaj neomylne 😉 . nas chodi inac aj po vonku naostro ked sa pocura poprezliekame sa prezujeme, lebo ked to pusti plne tak veru aj tenisky ma mokre no co uz ... niekedy sme sikovny a sem tam sa nestihne teraz mal dve noci suchu plienku ze sa vypisal az po zobudeni a to sa sam vypytal. ale davam mu ju preistotu nepyta si ju ale naobed ked spi ju zasa nechce, aj ked sa stalo ze sa popisal, radsej to riskne.

aadula
28. mar 2010

silvika, tak Alexko je šikovný 🙂 .. to nášmu sa darilo hádam zo začiaku lepšie...teraz sa nejak často pociká

silvika
28. mar 2010

nas mal tento tyzden asi dva dni, ze sme jedenkart chytili inak islo vsetko mimo, a potom zrazu od rana na dalsi den pekne stihal

zrzulka
28. mar 2010

Silvi a kde si ho videla ?:o)))ja som dnes doma, muz sa chystal do roboty :o))))))) mala u mamy... Ja som konecne vsetko pozehlila, umyla okno v kuchyni a balkon, navarila, spravila velkonocnu vyzdobu. normalne nechapem co vsetko som stihla. Pri malej nestiham nic z toho....

zrzulka
28. mar 2010

baby ked tak citam tie vase trampoty s "odplienkovavanim" tak normalne s ami do toho nechce pustit, ked si tak predstavim ze nic ine nebudem robit len prat a drhnut ocurane a okakane veci. Uz teraz koklkokrat precura plienku tak len zvliekam potah z matracu a periem ...Uffff ale tak raz musime aj my zacat...bude to zaujimave....

tinyleaf
28. mar 2010

jeeej csiki, vy uz mate dva zubky? tak ste nas predbehli, nasa Sofia este stale ani jeden. Dokonca sa este ani nepretocila z bruska na chrbatik, dokina povedala, ze jej da este mesiac a inak nas posle nas na neurologiu. Ja neviem preco mam v tomto obe deti tak trochu spomalene ☹

tinyleaf
28. mar 2010

my sme este bez plienok nezacali, uz som aj chcela, ale maly je chory a tak by to asi teraz nemalo vyznam. O par dni uz ale musim zacat, ved uz teraz sme tu medzi poslednymi s plienkami 🙂

tinyleaf
28. mar 2010

my sme este bez plienok nezacali, uz som aj chcela, ale maly je chory a tak by to asi teraz nemalo vyznam. O par dni uz ale musim zacat, ved uz teraz sme tu medzi poslednymi s plienkami 🙂

tinyleaf
28. mar 2010

a musim sa Vam baby pochvalit, ze v rodine budeme mat dalsie babatko, sestra caka tretie babo, uz maju dve baby, tak som zvedava, ci tentokrat to bude chlapcek 🙂 takze nasa Sofi nebude najmladsim benjaminkom 🙂

tinyleaf
28. mar 2010

a to preco mi pridalo dvakrat prispevok....

janka1874
autor
28. mar 2010

tak sme boli aj trošku vonku aj nám trošku popršalo na hlavu ale našťastie to len také smiešne bolo a Sendy s tatom išli do tesca kúpiš šľahačku na bábovku ale horšie je že máme len jedno vajíčko a tato zabudol telefón doma

silvika
28. mar 2010

zrzul na kramaroch bol v sluzobnom aute, stal vedla nas na krizovatke. 😉
tiny, sak prave ked obe deti su pomalsie tak to asi nie je nic chorobne nie? aj moja kamoska mala pomalsiu dcerku a potom to supom podobiehala uplne vsetko ale tiez bola aj u neur. akurat mama ju upokojovala, ze aj oni ako deti boli take lenivejsie nech si nerobi starosti 😉

zrzulka
28. mar 2010

Tiny gratulujeme tvojej sestre k tehu ...:o))))

Silvi ty mas oci jak sokol a dobru pamat na tvare. ja by som toho tvojho uz asi ani nespoznala. ja nemam vobec pamat na tvare, skor meno si zapamatam....

csikike
28. mar 2010

tiny, nic si z toho nerob, mne sa mala toci iba ked ona chce, a aj to len z bruska na chrbatik, ale dotrepe sa uz kde ona chces, tak sa divne posuva, ked je na brusku tak cuva a ked je na chbte, tak sa prehodi na bok a nohami sa dokope kde chce

tinyleaf
28. mar 2010

silvika, vsak aj ja dufam ze casom vsetko dobehne, na Matovi vobec nepoznat, ze tiez mu to trvalo trochu dlhsie, kym sa zacal pretacat a chodil az v 15 mesiacoch. Teraz lieta ako z divych vajec 🙂

zucha
28. mar 2010

tiny, super, segre gratulujem. Aspon sa mat moje male rovesnika v Bernolakove 😉

tinyleaf
28. mar 2010

dakujem zrzulka, bolo to necakane prekvapko pre celu rodinu 🙂

zucha
28. mar 2010

tiny, myslim, ze aj pre Lujzu 😀

tinyleaf
28. mar 2010

veru zuzi, ale priroda to tak chcela, tak budeme mat sesternicku alebo bratranca 🙂

tinyleaf
28. mar 2010

a mate aj nejako priblizne rovnako termin 🙂

zucha
28. mar 2010

tiny, tak teraz by si mala prekvapit aj ty s tretim. Budes to mat po sebe a potom uz pokoj 😉

tinyleaf
28. mar 2010

zucha nestras, ja by som sa uz asi psychicky zrutila, ani teraz k tomu niekedy nemam daleko ☹ Pre nas su dve akurat 🙂

janka1874
autor
29. mar 2010

Ahojte
no ako vidím tu dnes ešte nitko nebol no teeeda
my sme práve urobili veľkonočnp výzdobu na oknách aj keď teda kupačov nečakáme nikoho (ak nerátam tatika a dedka 😀) brat je mimo SR a iného nečakáme nikoho ani nemáme koho 😀

ajula25
29. mar 2010

čafte
tak my sme dnes boli vonku 1x bez plienky a s úspechom. Sa vytešujem. 2x sa vypišal do trávy. Tak dúfam, že už bude iba lepšie. 🙂

lenka85
29. mar 2010

fu, vidim, ze dnes je tu rusno🙂