Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ajula25
27. máj 2009

abbi no to je smola. v piatok sa budeme schádzať predpokladám tak okolo 15.00 keďže odvtedy je check in....

alinka76
27. máj 2009

abbi, tak to je škoda, že vám to nevyjde ☹ ☹ ☹

abbi
27. máj 2009

AJULK aj Natan zacal soplikovat a kaslat. dufam, ze to prejde. ☹ Davam stoptusin, svagrina ho velmi chvali

janka1874
autor
27. máj 2009

simka kde prší tu teda nie len pár kvapiek padlo a dosť

aadula
27. máj 2009

tu zas fúka studený vietor, ale keď sa Samulo zobudí..konečne zaspinkal...tak sa pôjdeme prejsť teda ak sa zas nerozprší 😝

aadula
27. máj 2009

a teda keby Orava bola bližšie, aj my by sme iste pozrieť prišli na otočku

abbi
27. máj 2009
simka9122008
27. máj 2009

Jani no pršať až tak nie, len kropí

ajula25
27. máj 2009

aj tu sem tam padne kvapka. teda skôr sem ako tam.... 😅
abbi aj ja som nasadila stoptussin akurát neviem či to bude dobré, lebo ide o to aký kašel to je. Či je potrebné ho zastaviť alebo vykašliavať...jáj pomooooooooc. Už mi z toho zahrabáva. Zasa po dvoch týždňoch kašle...asi nabehnem k lekárke a poprosím ju o komplet vyšetrenie alebo čo. Keď teda sam sa k tomu nemá 🙄

silvika
27. máj 2009

ajula a to ma aky kasel.
nas zasa ma nejaku mrchavu naladu, este aj spanku mrnci .... sa tesim az sa zobudi. sa zasa nasmejeme spolu 😝

ajula25
27. máj 2009

však to práve silvi, že aký...kašle dosť nepekne zasa. Ja už teda fakt neviem ako to riešiť. 😒

janka1874
autor
27. máj 2009

tak ja som práve dala malú spať kedže začalo popŕchať aspoň tak na oko tak strechu už nerobia ako dobre aspoň si malá pospí jupííí
a ja som začala variť no a potom ideme zas k našim nech je zmena my sme tam v poslednej dobe každý deň 😀 😀 😀 😀 😀

janka1874
autor
27. máj 2009

abbi fakt pekný album 🙂

csikike
27. máj 2009

baby, tak moj je uz opat hore 😢 a to som si naivne myslela, ze ked je take pocasie na spanok, ze potiahne dlhsie... ja by som aj, ale kym som navarila, tak sa stihol zobudit, takze druha zmena nastupuje 😀 , poobede sa chystame k nam do MC, som zvedava co zase bude vyvadzat

janka1874
autor
27. máj 2009

čo ste všetky vonku v daždi? 😀

simka9122008
27. máj 2009

Ja som tuuuuuuuuuuuu, práve uvažujem čo je s Ivkou?

janka1874
autor
27. máj 2009

fakt asi nestíha vieš malý bol chorý potom klímu im mali montovať

abbi
27. máj 2009

ajulka.. Stoptusin je na kazdy kasel a v tom je vynimocny. VRAJ 😉 😉

silvika
27. máj 2009

no nas sa pytala lekarka aky kasel a podla toho naordinovala, ja som mala problem urcit aky to je ci suchy alebo hlienovy, reku ako sa nad zamyslim, taky pocujem, ale "nastastie" maly zakaslal v ordinacii a bola identifikacia priamo na mieste

janka1874
autor
27. máj 2009

tak tento akčný film sme mali včera z okna 😀
http://www.topky.sk/cl/10/472622/Kosicka-nahana...

simka9122008
27. máj 2009

No možno to bude aj v správach, nie

janka1874
autor
27. máj 2009

no simi o tom pochybujem až taká bomba pre nich to asi nie je
len je blbé že kôli ich neschopnosti že ho nedokázali pól hodinu 6 áut chytiť si z neho urobili futbalku dosť ubohé mi to príde

simka9122008
27. máj 2009

tak ja idem prezliecť postelné a žehliť, nič iné sa nedá robiť tak to využijem

bocmanka
27. máj 2009

😵 abbi, tak my dve sa snáď ani nestretneme...
ale môj manželík je dnes blízko košíc, v betliari, vlastne už možno aj na ceste domov..
mne romy teraz nedávno druhýkrát zaspala, tu fúúúúúúúka jak šľak, čakám na maminu, matej je vo výtvarnej...tak musím poňho a dnes majú tréning z lyžiarskeho, že loptové hry na štadióne, tak uvidíme, či neodletíme aj s loptou...
😵
mala by som podľa vás "mojej budúcej švagrinke" aj niečo kúpiť, akože sa tešíme...???????na bábätko? 😵
mne už dnes prádlo trikrát zmoklo a trikrát sa usušilo, no xixixix....dnes iný hokej 😕

bzuco
27. máj 2009

boc...nejaká drobnosť by ju isto potešila 😉

janka1874
autor
27. máj 2009

boc a čo že tak ďaleko od domova robil (mimochodom od Košíc je to asi 60km ani nei hodinka autom)

no boc záleží od vzťahov ja keby som mala normálnu rodinku tak by som aj niečo kúpila, ale to v našej rodine nehrozilo oni kašlú na nás tak kašlem aj ja na ne 😀 😀 😀 😀

centik
27. máj 2009

Jani co sa ho tak zastavas? ja by som takych co sadnu za volant ozraty rovno dala odstrelit, vies kolko nevinnych ludi mohol on zabit? coze je to oproti tomu par buchancov, zasluzil si omnoho viac

abbi
27. máj 2009

boc vsak prave, nam to moc nevychadza :(

centik
27. máj 2009

vy ste sa este nikdy nestretli??

abbi
27. máj 2009

nie centik... nikdy 😠 😠