Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

bocmanka
7. aug 2009

😀 fakt sa ti zdali v pohode???
no my sme asi nároční...
muž až od nervov zaspal....xixixi

anina1
7. aug 2009

no jasné, veď sa hrali a potom kúpali, no ale potom poobede neviem 😀 😀
ten zéland si pozerala?

bocmanka
7. aug 2009

😵 zajtra doobeda majú bicykle, taj dôjdeme, asi pôjdeme na ten ranč do modrovej, kým tam budú a potom dáme s nimi pobede tie korčule, s prilbami...
zucha ma zabije, ale my sa asi ani do tej ikea nedostaneme, nemáme ich ako nechať našim, oni musia byť fuuuurt v pohybe, a naši im nestačia...
nie aby mali kľud v bazéne potrebujú stále nové a nové impulzy..... 😝 😝 😝

anina1
7. aug 2009

ešte som tam aj dĺžeň dala 😝

bocmanka
7. aug 2009

😵 😵
ani v tej reštike nežerú jak by mali, je tam jedlaaaaaaaaaaa, že môžu jesť a oni bé to nechcem, bé to nechcem...
no chod s nimi na dovolenku niekde do komplexu.... 😖
a kde sú fotosky??????..dávala si na fb?

anina1
7. aug 2009

ešte som nestihla..skypujem, koníkujem a ešte aj pokecujem.. 😀 😀

anina1
7. aug 2009

zajtra vás mám čakať teda? či ako? alebo ti to mám priniesť?

bocmanka
7. aug 2009

😵 nieeeeeeeeeeeeeee, my dôjdeme, ja ti hned ráno cinknem, po ranajkách okolo 8.30h...
skypuj, pokecuj, bliakaj faxuj....len ma neohováraj, jaká som nemožnááááá

anina1
7. aug 2009

fax nemám, bliakať nemôžem, lebo si zobudím malú, ale ohovárať by som mohla zrovna 😀 😀 😀

bzuco
8. aug 2009

ahojte

no u nás je na návšteve zasa nejaká choroba
maťko od noci horúčky skoro 39 a do toho hnačka - presne ako Barborka
ale musí niečo byť, lebo som bola v stredu s kamoškou z BB a aj u nich, akurát, že oni aj vracali

janka1874
autor
8. aug 2009

ahojte
nemáte nejakých sluhov ako darček ja už mám dosť to stále aby som pratala ide ma z toho bordelu poraziť a ledva niečo urobím tak moja posádka tam dokáže za 5 min zas niečo nechať a podobne už mi je až do plaču si pripadám už ako čistá slúžka nič viac ☹

bzuco
8. aug 2009

jani.....ak ťa to poteší...u nás je to rovnako
ale pokiaľ máš malé dieťa, resp. deti...je to asi normálka 😅 ....a ten kto má deti to pochopí
ja sa s tým už pomaly zmierujem, že poriadok tu tak dlho nebude 😝 ....lebo ja 1 vec odložím a decká 3 vyberú no a samozrejme späť na miesto nedajú
a staršia - no tá je rodený bordelár....tam už zlyhali všetky možné aj nemožné postupy 😔

janka1874
autor
8. aug 2009

no bzuco ja sa s tým asi nikdy nezmierim mne bordel čo sa týka hračiek nejako nevadí to poskladám za 5 min. skôr to ostatné nič nerobím len riady umývam a podobne
keb mi tak niekto priložil ruku k dielu tak by to bolo podstatne lepšie

bzuco
8. aug 2009

jani...aj ja stále riady umývam....čo narobím...a vysávam a zametám a dlážky umývam a periem a žehlím a prach utieram...... 😝 😝 😝 a milion iných vecí
ale umývačka bude, až ked bude nová kuchyňa a to skôr, ako pôjdem späť do roboty určite nebude 😝

janka1874
autor
8. aug 2009

no mne hlavne vadí že mi ten môj drahý ani za svet nepomôže on vždy len ide preč už fakt neviem čo si mám o tom myslieť zas že len odbehne už som aj zabudla pre čo a niet ho viac ako 1,5 hodiny už toho mám pokrk juj až mi je do plaču vôbec sere na to že už mi začína 7 mesiac mám zas +10kg a som ako slon a proste už nevládzem všetko tak ako predtým

bzuco
8. aug 2009

jani...a si mu povedala?

ja som to už tak začala praktizovať, že mu poviem...dobre...môžeš ísť na pivo alebo tam a tam, ale až ked urobiš to a to....a urobí to, čo mu ostáva 😅
to je proste myslenie chlapa...im nemôžeš povedať: "mohol by si umyť riady?"....lebo v hlave mu zabliká - nie, nemohol
treba to povedať priamo - prosím ťa, umy riady....alebo urob toto a toto....
u nás to funguje 😎

janka1874
autor
8. aug 2009

joooj bzuco a koľko krát a tiež poviem umy prosím riad ale to je jedným uchom dnu a druhým von a potom sa naštvem a umyjem si to sama a výhovoriek prečo niekam musí ísť má stále dosť už mi to ide na nervy sa o všetko prosiť a podobne no a samozrejme že som sa snažila mu povedať že už nevládzem a zas jedným dnu a druhým von preto som už z toho všetkého total unavená a naštvaná no nič čo už narobím

ešte že mám také zlaté dieťa že spí 2 krát za deň a aspoň čo to stihnem napr. dnes som celkom spokojná dala som komplet do poriadku kuchyňu a kúpelňu otázkou však je na ako dlho

janka1874
autor
8. aug 2009

nechcete niekto ako darček pre niekoho 🙂
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

aadula
8. aug 2009

ako vás tak čítam, u nás je to to isté...tiež si ako slúžka pripadám, práve dnes som vyhlásila, že sa teším, že keď nastúpim do práce, tak nebudem toľko variť...a tým pádom, že nebudeme doma, ani upratovať, atď. 😝 Som chcela do konca roka umyvačku riadu, ale musíme dať nové okná, takže zas ééčka pôjdu tam 😝

bzučko, mne Paťka sem tam povysáva a umyje riad, smeti vynesie, ale myslím, že takmer 13 r. dievča by už mohlo pomôcť viac 😠 ... mám kamošku tá má 16r. a hovorí, že jej poprace už celý byt..ale že to tak rok a pol čo sa do toho pustila..tak sa spolieham na to, že aj ju časom osvieti 😀

janka1874
autor
8. aug 2009

no aadula tak to mám pred sebou ešte 13 rokov čakania na pomocníčku no super predstava to už budem mať dobrých 45 rokov no super motivácia 😀 😀 😀 😀 😀
už mi šibe berte ma z rezervou

aadula
8. aug 2009

jani, ty ich budeš mať dve, možno to príde na ne skôr 😉 a u nás je tiež tak, že musím mm povedať, sprav toto a toto a rovnako dcére, to sú len výnimky keď im to trkne a urobia niečo sami od seba 😝

telinka
8. aug 2009

nazdaaarek hviezdy 🙂

to ste tu dnes zalozili stazovaci kruzok ci co??? 😀
ja mam pomocnicky dve...miska sama od seba moc neporobi , ale zase ked zadam ulohy tak musia splnit , neexistuje ze by neposluchli....aj ked je kopa reci okolo toho a niekedy to trvaaa ale porobi 😅 anuska je uz uvedomelejsia nema rada bordel v dome , ta uprace aj sama od seba...to uz je super , ale zase mame petku a ta zase pracuje vytrvalo na tom aby bol vsade bordel 😀 😀 😀

telinka
8. aug 2009

jo a MM? domace prace mu nic nehovoria , ale ked poprosim aj okna umyje , lenze on sa doost namaka tak ja velmi po nom taketo nevyzadujem , ale zas je ochotny pokupit pomocnikov do domacnosti vseho druhu 😅

centik
8. aug 2009

ahojteeee 🙂

aadula
8. aug 2009

centi ahooooj 🙂 😀

tak moj robí na smeny..denná, nočná 2 dni voľno a teraz nechodí nikam ani pomimo pracovať 😅 , tak z času by mu vyšlo aj viac pomôcť.., ale tak čo by som chcela viac... a okná mi tiež pomôže umyť 😉

anina1
8. aug 2009

nazdárek 😵
my sme mali super skvelú noc, ani neviem, či som spala, nejak na nás účinkoval spln na všetky tri 😀

telinka
8. aug 2009

anina a co ste vystarajali...tancovali ako vily ci bludicky??? 😀

ja som naprazila sisiek z kila muky , kto ma chut nech si dojde 😉
peta nas pobavila....nikdy nechcela hrasok , tak som jej ho vzdy popucila a dnes pre zmenu len ten vyjeda a musi byt cely ...stale si pyta "to gulate este" 😀 😀 😀

silvika
8. aug 2009

ahojteee my dneska grilovackujeme, a tu noc mam uz aj ja druhu za sebou taku rozbitu, mesiac svieti jak sprosty mne to vadi do toho susedove psiska dve krpate bliakaju v kuse aj hodinu dve .... no na palicu to vidim.... este ze chalan si buva. dneska sa zasa ale zobudil okolo druhej ze aaa ukazoval na plienocku no serbel som nemala v izbe tak pustil do plienky, ale zahlasil a spal po vycikani dalej.

silvika
8. aug 2009

ooozaj zrzul ma kraaasne fotky a mala sa mi zacina veelmi podobat na ocka, neni tak? najskor som celu lenku videla ale teraz s ami zda ze je tusim na tatu ... 😉

janka1874
autor
8. aug 2009

telinka ja milujem šišky moje naj jedlo ja by som ich vedela jesť aj každý deň a to bez ohľadu na môj terajší stav to už od detstva ich tak zbožňujem

no u nás aj keď poviem tak moc nezaberá a to ma asi štve najviac ale to možno aj preto že keď sme boli sami tak to bolo iné ale nejako si zvykol že to zvládam (kedže nemám inú možnosť) tak spohodlnel a pravdu povediac už moc nevládzem tak by pomoc bodla ale to keby som chcela nech umyje okná tak mi tu natrepe svokru a to v žiadnom prípade