Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

luculka
25. júl 2009

bzuco no hruza,,,chudatko male,,aj ja mam herpes od pery az skoro po spodok tváre,,,ani nemozem malu pusinkovať 😒

huleni
25. júl 2009

ahojte ak ja hlasim prichod z dovolenky, bolo super az na to ze niki chytila nejaku alergicku reakciu asi na slnko tak chodila v overale viac ako hola..ale vyzerala spokojne, ked sa dam dokopy popridavam foto a musim vas docitat nech som v obraze co sa tu udialo 😉

abetka
25. júl 2009

vitaj huleni. A nedoniesla si si nejaky pamatny darcek??? 😀

abetka
25. júl 2009

vsetci dovolenkuju

luculka
25. júl 2009

baby nejako to tu flákate 😕 😵

ajula25
25. júl 2009

ahojte
huleni vitaj späť na Slovensku 😉

buco to už akosi dlho trvá nie? chudáčik Martinko. Nech už má po tom. A samozrejme aj Barborka... 😉

ajula25
25. júl 2009

bzuco sorry za skomolenie nicku. samozrejeme že malo byť bzuco a nie buco 😅

bzuco
25. júl 2009

ajulka...zdá sa, že to už bude lepšie, asi začali zaberať ATB..keby ste ho videli ako dnes jedol...chudáčik...sa nešiel dojesť 😔 ...až si ručičkami kolienka tlačil do pusy, aby mu náhodou ani jedno nevypadlo 😅

huleni
26. júl 2009

janka veeetko len to najsamlepsie 🙂

martinaj
26. júl 2009

ahojte. tak my sme vcera vecer dosli z dovolenky 😀 bolo super ( sice zaciatok bol strasny) akurat, ze mi nesiel net ☹ tak to bolo zle ☹

abetka
26. júl 2009

janka a anicky vsetko najlepsie.

abetka
26. júl 2009

bzuco tak to je fajn, ze vam je uz lepsie. Nas je komplet vysypany, ja tomu nechapem cim to je, ze niektore deti maju par bodiek a ti nasi cely vysiaty ☹
martinaj/ kde ste boli???

csikike
26. júl 2009

vsetkym oslavencom prajeme len to naj
a chorym co najrychlejsie uzdravenie,
bzuco dakujem dodatocne za linky 😉

centik
26. júl 2009

ahojte,
vsetko naj vsetkym Annam, malym aj velkym 🙂
Janke vsetko naj knarodkam

choruckym rychle uzdravenie 🙂

janka1874
autor
26. júl 2009

Ahojte
tak sme doma z chaty bolo celkom dobre až na to počasie mohlo byť aj kus teplejšie napr. na plavky a kúpanie a nie zas keď sa budeme trčať tu v byte
ďakujem za gratulácie milé od Vás že ste na mňa nezabudli 😀 😀 😀 😀
a taktiež Annám všetko naj naj naj k meninám

alinka76
26. júl 2009

ahojte, Aninkám všetko naj prajem, nech ste obklopené len láskou.

Ja som strašne chorá, bolí ma hrdlo, v tých horúčkach som pila ľadové nápoje a už som nanič. Zajtra si idem po ATB 😝

Bzučo, skús malému potierať ten herpes teatree olejčekom, zaberá to a môžu ho aj deti.

Baby z Blavy a okolia, čo tak spraviť stretko najbližšiu sobotu a nedeľu? Išli by sme do tej Viedne. Vyzerá to, že menžel by mal mať sobotu voľnú a tak by mi to aj vyhovovalo, lebo ďalší víkend oslavujem narodky a potom zase neviem ako bude mangel s časom.

luculka
26. júl 2009

cafte,,oslavencom všetko naaaj,,a choručkým skore uzdravenie 🙂

ali a do Viedne chcete?? ja ze do Ba,,aj tam je super

janka1874
autor
26. júl 2009

bzuco no ako tak čítam máte to doma pestré a aj ty abetka no poteší takto dopadnúť v lete a na herpes no mne najviac zaberal herpesin lenže neviem či je aj pre deti už nemám obal tak neviem ani kuk
skoré uzdravenie
a aj ostatným chorím nejako Vás pribúda

zrzulka
26. júl 2009

Ali no jasne daj vediet, pridame sa🙂 Aky mate program?

zrzulka
26. júl 2009

My sme dnes boli na hodoch v susednej dedine. mala bola unesena z lietajucich labuti a cukrovej vaty🙂)) Zlata bola. prvy krat sa nam stalo ze nechcela ist do autosedacky🙂

ajula25
26. júl 2009

ahojte
my sme dnes boli u mamky....tak celkom ok.
Bzučko, tak snáď už len k lepšiemu to pôjde....a u abetkovcov tiež.
Aničky Haničky všetko naj....
Janka všetko najlepšie k narodkám, hlavne veľa zdravíčka a pokojné bábo 😉

janka1874
autor
26. júl 2009

ajula ďakujem

bzuco
26. júl 2009

jani..všetko naj...aj moja sestra má dnes narodky 😉

centik
26. júl 2009

kde ste vsetky? 😕

abetka
26. júl 2009

a nasa Betty ma zajtra narodky 😀

abbi
26. júl 2009

ahojte... Natankovi je uz ovela lepsie 😉 ale asi mu idu zubky, lebo furt si tam pcha rucky. hrozne 😒

ja som na tom horsie, boli ma hrdlo aj ucho ☹ aj Tobiasa vcera bolelo ucho, ale uz dnes je OK, tak dufam, ze aj ja budem zajtra OK

abetka
26. júl 2009

do kelu, nejako tu zacinaju kruzit choroby 😠

anina1
26. júl 2009

ahojte, ďakujem všetkým za gratulácie a tiež prajem všetko naj aj Ane od zuchy a janke k narodkám 😉
ja som tiež bola chorá aj malá, ale už sme o.k., tak choručkým rýchle uzdravenie 😵

simka9122008
27. júl 2009

Ahojte, dobré ránko všetkým
Choručkým skoré uzdravenie a včerajším oslávencom dodatočne všetko naj
Mi dnes už na večer odchádzame zase ku babke, lebo zajtra ráno nám nabehnú meniť tie okná

janka1874
autor
27. júl 2009

Ahojte
tak ešte raz ďakujem gratulantom všetkým 😀
ja dnes neviem čo variť ale horšie je že z skoro úplne prázdnej chladničky sa aj ťažko varí do kelu čo budeme papať 😒