Decembrovky 2008 SK

gabii83
19. mar 2009

😉

manika77
19. aug 2009

noo to my sa budime nastastie len styrikrat 😉 ale dakedy sme este o pol tretej boli aj hore xixi

mirka2706
20. aug 2009

ahojte tak som si az dnes spomenula ze som do tejto temy napisala a zaroven aj zabudla na nu 😅 pozeram ze asi len my mame dievcatko vsetci mate chalanov.... 🙂
inak k nam my spinkame asi tak od 4 mesiaca celu noc sice sa rano o piatej zobudi a zacne vykecavat svoje "mama ťaťa neee" ale potom aj ochvilku zaspi a spinka az do pol osmej a to chodime spat vecer o siedmej takze nemame sa naco stazovat ...
mame 2 zubky, zatial nelozime ale chodit by sme chceli aj cely den...a Viktorka je velmi velmi leniva otocit na brusko sa dokaze za sekundu ale naspät na chrbatik sa pretocila hadam 3x dokopy niezeby nevedela ale pride jej pohodlnejsie zacat plakat a vie ze ju otocim 😠
dufam ze coskoro sa tato tema rozbehne a my tu zapadneme 🙂

mirka2706
20. aug 2009

inak dobru noc prajem idem cakat muzicka a dnes nikto este nenapisal zeny polepsite sa ze sa mam s kym delit o zazitky a to co ktore dieta dokaze a co papate a taaaaaaak 😉

manika77
21. aug 2009

ahoj mirka aj my mame dva zubky a tiez sa nam nechce lozit ale chodit a stat kludne cely den 😉
noo tak s tym spanim mas velke stastie...kojis??
my sme mali zo spankom neskutocne problemy 😒 teraz uz je to lepsie ale ale este stale sme styrikrat hore za noc 😉

mirka2706
21. aug 2009

Nie nekojim mozno je to aj tym lebo co pocuvam tak kazde kojene dieta sa casto budi v noci ale ved oni z toho vyrastu 😉 no my sme inak od narodenia dost velky spinkaci 🙂 ale zas cez den toho vela nenaspi...

manika77
21. aug 2009

🙂 ani ja nekojim a nespime ani v noci vela ani cez den 😉

sunny1112
21. aug 2009

AHojte baby...
nuz my kojime a aj tak sme stale hore...dnes sme napr. od 3.45 do 5.15 boli hore... 🙂 vsak preco by sme asi tak spali
co sa tyka zubkov, tak my mame tri a dva sa uz tlacia tak, ze vidime biele fliaciky 🙂

manika77
21. aug 2009

a uz robite tapusky?? lebo markovi sa vobec nechce stale da rucky od seba 😒

mirka2706
22. aug 2009

no ahojte vcera sme nasli treti zub 😉
ani my este nerobime tapusky zatial vieme zakyvat papa a urobit bum bum po stole a este vie napodobnovat taky jeden moj ksichtik sa mi asi vysmieva:D inak dnes rano sme sa skoro postavili sami ale nakoniec z toho nic nebolo lebo ju vyvratilo na postel 😀

manika77
22. aug 2009

mirka gratulujeme k tretiemu zubku 😀
noo nam sa podarilo samym sadnut... 😉
booze to je dneska pocasie marko bude zly jak cert neda sa ist ani von ☹

mirka2706
22. aug 2009

ahojte tak my sme sa dnes poobede rozhodli ist na nakup do polska tak sme sli 😀 minuly sme tam asi pol vyplaty ale aspon mame na dlhsi cas postarane o papanicko a cikanicko nasej mladej slecny 🙂
vau tak my sme si este samy nesadli ale ked ju posadim tak sedi jak kralovna na trone haha
inak neverim ze len 5 mamiciek ma doma decembrovcatko 2008 ach jaaaaaaaaj piste maminky 😉

sunny1112
22. aug 2009

ahojky Mirka, a kde ste presne boli v Polsku? co sa tam najviac oplati kupit? my sme tam boli naposledy asi pred 5timi rokmi, v Jablonke...a tiez sme tam super nakupili...🙂
krpec sa tiez nevie sam posadit, iba ked 4nozkuje, tak vtedy sa vie dat do sedu... ale z lahu to nevie..🙂
a tiez by ma zaujimalo, kde su vsetky decembrovky 🙂

manika77
22. aug 2009

noo nas marko zas vobec nestvorkuje 😒 ale zato by len stal a stal 🙂

mirka2706
23. aug 2009

sunny boli sme v Novom Targu ale to len v tak supermarkete ALMA maju tam nutrilon pre malu za 300sk co je podla mna uplne super cena a aj plienky za 350 sk takze sa nam urcite oplati ist na väcsi nakup raz za tri mesiace...Lebo u nas je to strasne vsetko predrazene...
ani nasa nestvornozkuje ona neznasa polohu an brusku ale stat a chodit za rucicky tak to anoo 😀

zuzula25
24. aug 2009

ahojte.my sme boli na vikend na Nitrianskom Rudne a dnes sme sa vratili,ako bolo fajn,ale s takym babatkom je asi najlepsie doma.sice bol zlaty aj maminu nechal vecer si posediet,ked som ho uspala,ale kazdu polhodinku bol sice hore,ale podudkal a zaspal

Mato stvornozkuje,vala sa,nevadi mu ja poloha na brusku,vsade sa stava,tento viken uz zacal aj schody zdolavat,tak uz ho nic nezastavi 😀 ,to aby som mu bola stale v patach 😝 ,za ruciciky este nechodi,stoji,ale este nejako neobjavil krokovanie,par krocikov spravi a potom uz len skacka ako zajko 😀

my sa stale kojime a to je aj vidno v noci ako sme na tom,schvalne som si vzala mobil tuto noc so sebou do postele a pozrela vzdy na hodiny ked sa zobudil,takze max prespi vkuse hodinu a pol,ale len dva razy za noc a potom je hore kazu polhodinku ☹

Mirka super nakupy v polsku,ja som kupovala pampersky v akcii minuly mesiac po 11 eur tak aj to sa oplatilo,tiez si robim zasoby ked je akcia a potom mam aj tri mesiace pokoj,sice je to velak polozka na jeden krat,ale co uz

manika presne ako u vas,ked je zle ppocasie a neda sa ist s malym von,to je straaasneee,on je ako z besnych vajec,zly,protivny,doma to uz ma vsetko obkukane,tak musime zobrat dazdnika a ist aj do dazda 😝

tapusky tiez este nerobime,ked mu chytim rucicky a spolu robime to vie ko na to,ale sam nie.dava len pa pa,robi bum bum a barani barani buc 🙂

manika77
25. aug 2009

noo ja som vcera sla k nasim byvaju v inom meste 😒 a dnes sme uz doma...markovi sa tam nejak nepacilo 😢

zuzula25
25. aug 2009

maminy tak takymto tempom to tu nerozbehneme 😅 ja viem deti su zive striebra,ja mam takeho doma a nie je cas vysedavat na konikovi ako za tehu,ze??

sunny1112
25. aug 2009

ahojky zuzula, akurat som kukala, ze tato tema nejak nejde 🙂))) musime sa viac snazit...

inac my tiez nerobime tap tap tapusky, nejak ho to nebavi 🙂 ale celkom rad dava papa a vcera povedal prvykrat mama, tak cielene, tak sa tesiiim 🙂 doteraz ma volal m 😉

manika77
25. aug 2009

sunny tak to je superrr aj ja cakam na mama kym mi povie ale on sa k tomu moc nema ☹

sunny1112
25. aug 2009

vsak zasa povedal to len dvakrat....🙂 takze nejak casto nie...zato tata hovori ovela castejsie... 😠 kde je ta spravodlivost...

zuzula25
26. aug 2009

sunny gratulujem k mama,super,ze??je to uzasny pocit,ze ti vlastne babatko povie mama,ze to patri len tebe.urcite ta to zohrialo pri srdiecku.Mato tiez len stale m a niekedy sa zadari aj mamam,ale viacmenej nie cielene.

maminy co varievate drobcom k obedu??mne sa to zda take jednotvarne,ale zas mu chuti,asi mu to nevadi 😅

manika77
26. aug 2009

noo snad sa dockam aj ja toho mama 🙂
ja napr. dnes varim malemu zemiak, masko kuracie samozrejme, a spenatik 😉 ...a zajtra by som mu asi urobila daaku polievocku...ja pomaly ho ucim na vsetko teda masko urcite len kuracie este dlho...ale tak polivocku aj hrachovu sme uz papali 😉

zuzula25
26. aug 2009

manika a ako si robila tu hrachovu polievku?? 😕 tie doma davam len kuracie masko,a ked chcem zmenu tak kupim jahnacie,kralicie,hovadzie-ale hotove v poharikoch,to mu velmi chuti

manika77
26. aug 2009

normalne tak ako pre nas len som to neosolila neokorenila..a este som tam pridala mrkvicku 😝 a uz sme papali aj granatir 😅

zuzula25
26. aug 2009

aj to mixujes,alebo len popucis??a ako drobis masko??ja ked davam nieco s maskom,tak to mixnem,ale nie uplne

manika77
26. aug 2009

ja len popucim 😉 mixovala som len kratko..myslim lze to nieje dobre ucit ho na mixovane

zuzula25
27. aug 2009

dobre ranko.

ja viem,ze to nie je dobre mixovat,zo zaciatku som mu to vobec,ale to je moja chyba,som moc leniva aby som mu to masko davala na malinke kusicky,ale budem sa musiet polepsit, 🙂

manika77
27. aug 2009

😉 mne nasa doktorka povedala ze pomaly mu davat vsetko len nie slane a korenene

zuzula25
27. aug 2009

ono v podstate uz sa asi moze pomaly zavadzat vsetko,ved uz su to velke deti.ja tiez nejdem podla tabuliek,uz ma toho odskusane viacej,ale davam pozor co mu davam.ochutnal uz aj keksik,ale neplanujem mu ho davat,chcela by som so sladkostami a cokoladou pockat do roka.ale presne povedane 6 dni pred ukoncenim roka lebo vtedy bude chodit Mikulas a to som povedala,ze uz to moze papat 🙂

manika77
27. aug 2009

noo cokoladu maly este nepapal 😉

Podobné diskusie

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre