DEDRA - ekologická drogéria. Máte skúsenosti?

leniciatko
10. jún 2010

Ahojte, máte skúsenosti s týmito výrobkami- ekologickej drogérie? Pracujete niekto pre ňu, alebo predávate jej výrobky? Chcem sa spýtať: ste spokojné s výrobkami, alebo s predajnou činnosťou?
......veľmi pekne ďakujem za vaše odpovede. 🙂

bellada
11. jún 2010

aj mna by zaujimalo...mam ich katalog prave na stole a su tam zaujimave veci, chcela by som vediet co pouzivate od nich 😉

leniciatko
autor
11. jún 2010

ja ešte od nich nič, len som zvedavá na názory druhých, ale asi sú produkty od nich menej známe. 😒

didiana333
11. jún 2010

Ja mám odtial flackito a na flaky ked su čerstvé to pomáha...na staré flaky nie,len na nové.... 🙂

leniciatko
autor
16. jún 2010

ženičky, nikto??? ☹

emanka
16. jún 2010

moje 2 kámošky z témy s dedrou pracujú, poviem im, aby sa ti ozvali 😉

saskah7
16. jún 2010

ja to robim, ale viac menej len pre seba a najblizsich asi 5 kamosiek, takze nezarabam na tom nic moc... ale viem si predstavit, ze keby som mala obchodneho ducha (co ja nemam 😖 ), a robila by som v nejakej vacsej firme s viac zenami, tak by sa zarobit aj dalo...
vyrobky som si mnohe oblubila, pravidelne beriem napriklad tablety do umyvacky, sol a lestidlo.... ked su v akcii 1+1, tak sa fakt oplatia... potom avivaze su nadherne vonave, pracie prasky som tiez mala, minaju sa pomaly, lebo je male davkovanie... potom aj prostriedok na riad je dobry.. aha, a super je cistic kuchyne a cistic kupelne, tie mam vzdy a velmi som si na nich zvykla... aj cistic na okna... a potom obcas kupim aj tie serepeticky, domace potreby a pod... hlavne ked su v akcii...
ale niektore vyrobky ma aj sklamali, ocakavala som od nich viac, ale boli porovnatelne s ostatnymi konkurencnymi...
ked chcete konkretne o nejakom vyrobku, kludne sa opytajte.. 😉

bellada
17. jún 2010

@saskah7, mna by zaujimal nazor na cistic sklokeramickych varnych dosiek, je trosku drahsi, tak ci sa oplati ho kupit...varna doska sa dost tazko cisti, ked je na nej nieco pripalene a ostavaju mi smuhy, tak by som chcela vediet ci to ide lahsie s pripravkom od Dedry, vola sa CERAMICUM supercream a este ma zajima ako funguje pripravok na cistenie umyvaciek riadu a ci niekto pouziva sprchove oleje Body up oil 🙂 Dakujem

alca85
17. jún 2010

ahojte....dostala som odkaz, že mám zareagovať 😀 😀 ...

Tak ja tiež pracuejm s Dedrou len v rámci rodiny.....čiže moc na tom nezarábam....len využívam to, že keď mi urobia veľkú objednávku, tak mňa tie výrobky výjdu niekedy viac menej zadarmo.... 😀
S výrobkami som veľmi spokojná, teda aspoň s tými, ktoré som vyskúšala.....no aj známi si ich nevedia vynachváliť. Najviac som spokojná a vrelo odporúčam saponát na riad, hlavne pre tých ktorý majú problém so suchou pokožkou rúk....ja odvtedy nepotrebujem žiadne krémy na ruky....dokonca ani tie rôzne čistiace prostriedky nevysušujú, s čím som ja mala veľký problém.
No a keď pôjdete na internetovú stránku Dedry, tak tam nájdete pod každým výrobkom aj hodnotenie od zákazníkov.. 🙂
Ja len odporúčam tieto výrobky.

saskah7
17. jún 2010

bellada, zial, ten pripravok nemam vyskusany, lebo nemam sklokeramicku dosku 😖
ale ten cistic do umyvacky ano.. funguje ako vsetky ostatne, pekne vycisti mycku, staci tak raz za 2-3 mesiace... bol taky praskovy, ktory sa rozsypal na dno mycky, alebo teraz je taky tekuty, ktory sa nastokne tam kde taniere... samozrejme v uplne prazdenej mycke... a spusti sa umyvanie...
teraz ma napadlo, ze mam rada aj tie sasankove rukavice aj papucky (ktore vyuzivam v kupelni, ked sa narozlieva voda na zem pri umyvani a sprchovani, tak deti si to same nasuchnu a utru podlahu po sebe, lebo ked sa oni sprchuju, to je tam hotovy bazen 😖 😀
aj sasankovy mop je vyborny 😉

leniciatko
autor
17. jún 2010

nooo, to je lepšie! 😵

aciva
23. jún 2010

Tie produkty z Dedry sú dobré -odskúšané. Len jeden krát som bola nespokojná - pena na riad- gel je omnoho lepší

leniciatko
autor
24. jún 2010

včera som poslala prvú objednávku.uvidím, čo to bude zač, či objednám aj na budúce.... 😎

poisonblu
28. jún 2010

ahojte, ja som registrovana a nakupujem z dedry hlavne pre seba. mozem odporucat sasankovy plochy mop - uz ho ma cela moja rodina a nevedia si ho vynachvalit. rovnako aj rukavice sasankove - pouzivame ich na umyvanie aut 🙂 perfektny je parfum do vysavaca, avivaze krasne vonaju, sprchove gely su tiez super...ja mozem len odporucat, aj ked cenovo je to dost drahe

leniciatko
autor
28. jún 2010

poisonblu - nad sasankovým mopom rozmýšľam, ale stále som znechutená z tých, čo som mala doposiaľ. takže ty si spokojná s mopom...

dzio2
28. jún 2010

ahojte ja pracujem s dedrou vsetko sa oplati a nesuhlasim ze to je drahe , je to vsetko ECO vtlacene bud do 500ml alebo 750ml ale vyrovna sa to uplne aj 1l aj viac , toho staci uplne malinko davat ci avivaz gel a tak podobne ,osetruje vam to veci napriklad okena , nepotrebujete ziadnu vodu , iba okenu z dedry , krasne vam to vylesti a aj osetruje okno ,lebo ten dazd vam neostava zaschnuty na okne ale pekne stecie a tym padom niesu okna ochlapane , ta okena vam to okno akokeby zafixovala , a aj s ostatnymi vyr to je tak , nezatazuju okolie a su setrne k pokozke a dychacim cestam takze su vyborne pre aler , astmatikoch a tam kde su male deti , vsetko krasne vonia a krasne cisti , rozvonia to cely dom , fakt odporucam

alca85
28. jún 2010

@leniciatko ten mop ti aj ja vrelo odporúčam...moja teta tiež už vyskúšala množstvo mopov od najlacnejších po tie najdrahšie, ale tento si nevie vynachváliť....jeho jedinou nevýhodou je len to, že ho musíš ručne žmýkať.. 🙂
No a ja ho mám tiež a je super, dá sa s ním naraz utrieť veľká plocha...

poisonblu
28. jún 2010

@leniciatko ako pise alca85, tak sa s nim da utriet velka plocha...vsaje do seba vela vody a ja napr. na jedno namocenie umyjem celu miestnost...ja si ho proste neviem vynachvalit...tiez pouzivam rukavicu na utieranie prachu, to je tiez super..utriem prach v celom byte a ani nevidiet, ze by bola spinava...proste to ten prach nejak pojme do seba...

leniciatko
autor
29. jún 2010

@alca85
@poisonblu takže, baby, ešte objednám mop pre seba. A to, že sa ručne žmýka, mi nevadí..... veď doteraz som všetky mopy žmýkala v ruke.... vy ste kolko rokov dedry?

leniciatko
autor
29. jún 2010

a ceny sú myslím vo veľmi prijateľnej miere, čakala som horšie a vačššie položky.

sestri
30. jún 2010

prostriedok na sklokeramické dosky môžem odporučiť...mám ho...a tiež nedám dopustiť na čistič rúr...špina, mastnota a pripečeniny sa samé rozpúšťajú...nemá to chýb

poisonblu
1. júl 2010

@leniciatko ja som v dedre nejak asi rok..ale uz s tym moc nerobim. predavala som to v e-shope, ale nestretlo sa to s odozvou...a navyse je drahe postovne PPL na SK. teraz uz objednavam iba vtedy, ked mam nejake provizie a vyuzijem ich na zlavu...

leniciatko
autor
2. júl 2010

myslím si, že dedra na slovensku nie je vôbec známa. je to tak, či sa mýlim?

ingra73
4. júl 2010

ahojte, ja som tiez novacik v Dedre, ale mozem iba odporucit sasankovy mop, rukavicu i hubu-perfis na umyvanie auta, opdporucam tiez autosampon 2v1-auticko sa nam nadhernene leskne i po lejaku, pripravok na okna a zrkadla-uplne najlepsi aky som kedy mala/umyli sme i okna v aute a aj po lejaku sa lesknu, keby nebolo kakajucich vtacikov, tak okna su ako umyte pred chvilou 😀 ), pripravok na cistenie kupelne-perfektny, kuchyne-este som nepouzila, pripravok na hrdzu a vodny kamen- odporucam na nerezove drezy-ten nas sa leskne viac ako novy, navyse, akoby odpudzoval vodu alebo co, normalne nemam ziadne flaky po zaschnutej vode po umyvani riadu, pripravok na umyvanie riadu- perfektny, na plavajuce podlahy-pouzila som spolu so sasankovym mopom-neostala na podlahe ani jedina smuha a navyse sa leskne.. 🙂 ..... to je zatial moja skusenost-aaaaaaaaaaaaaaaa zabudla som colorito prasok na farebnu bielizen-pekne vypral, avsak jedine avivaz vonia len jemne, ale pradlo je pekne ciste....... cize zatial som spokojna na takych 99% ....1% nespokojnosti patri tej avivazi 😀 - tod moja skusenost,

daniela.m
5. júl 2010

S DEDROU pracujem štvrtý rok a môžem s istotou prehlásiť.DEDRA nemá jediný výrobok zlý,ale občas ich ludia nesprávne používajú.Dobrý predajca má 100% spokojnosť zákazníkov,lebo vie správne odporučiť a poradiť.
Ked sú spokojní zakazníci,tak sa darí. 😉

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leniciatko
autor
10. júl 2010

@michaelamaranesi ja som mala prvoobjednávku len za 55€, ale teraz druhú mám za 160 €. Panenky sa mi prekrucujú, ked to musím naraz a predom zaplatiť..... 🙄 keby sa to dalo splatiť faktúrou aspon o týždeň neskôr....

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alca85
10. júl 2010

@michaelamaranesi
@leniciatko
ako nechápem....prečo platíte dopredu? Veď ja vždy platím až kuriérovi pri preberaní balíka 😕 😨

ingra73
10. júl 2010

dievcata, ja som maximalne spokojna s Dedrou, ja uz ine cistiace a pracie prostriedky nechcem.... ten prasok colorito je ozaj uplna bomba .... ja som doposial lepsi prasok nemala(doteraz som pouzivala prevazne ariel a persil ) a staci ozaj malo -teda tych 50g aj menej na jedno pranie ...no nadhera .... ja by som Dedre dala Nobelovu cenu za ich vyrobky, nepamatam sa kedy som na posledy upratovala a prala s vacsou radostou ako teraz s Dedrou 🙂))

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz