Denné štúdium na vysokej škole pri dvoch deťoch

barbika16
12. jan 2015

Ahojte, chcem sa opýtať na názory na denné štúdium na VŠ pri detičkách. Rozmýšľala som o vysokej zdravotnej. Je tam aj veľa praxe predpokladám. Myslíte že sa to dá zvládnuť? Tam asi neexistuje individuálne štúdium, alebo nejaká úprava. Ak máte skúsenosti, poraďte. ďakujem 🙂

madmasel
12. jan 2015

Podla mna ked si das ciel a nieco si zaumienis tak pojde to...ja som studovala bez deti...ale mala som spoluziacky ktore vystudovali aj s troma malymi detmii...bola som na externom...tak podlamna smelo do toho

sheila72
12. jan 2015

Záleží od toho, či chceš popri tom aj pracovať. Ak áno, tak jednoznačne odporúčam ísť externe, pretože by si to nestíhala a na deti by ti neostal čas. Ale ak sa chceš venovať čisto len škole bez práce, tak to je v pohodke. Ja chodím na externé a väčšina na tom nestíha aj bez detí, záleží dosť aj od odboru.

nasta55
12. jan 2015

@barbika16 ak ti ma kto bavit deti stale tak ano, inac externe.

sarinka123
13. jan 2015

Zo svojej skusenosti, mam 2 deti, a ťažko 1. semester. Vzdala som to, prepac, nedala som to pri diaľkovom štúdiu.

sarinka123
13. jan 2015

@sarinka123 detia domanoct mi daju tolko zabrat, ze ked pospia o 21:00 nepozriem ani 10 min TV, lebo zaspim v obyvacke v teplakoch 🙂)))

sarinka123
13. jan 2015

@sarinka123 a nie sa este ucit! Lutujem, ze som si nespravila skolu ako bezdetna

mahalo
13. jan 2015

Ahoj mne sa podarilo vystudovat denne pri detoch. Bez muzovej a maminej pomoci by som to nezvladla., ked bolo treba postrzit ked som bola v skole, postrazili..pocas skuskoveho som sa ucila po nociach...mala som rok prerusene, lebo male babo som nechcela na dlhsie opustat...pokial budes mat podporu, da sa to v poho 😉

mahalo
13. jan 2015

A to bolo cele pocas rodicovskej takze som pracu ani neriesila...to by sa ani nedalo a moj odbor sa nedal externe studovat.

sluci
13. jan 2015

Ahoj.. ja som denne doštudovala s jedným dieťaťom a v pohode 🙂 podstatné je mať podporu okolia a skutočne chcieť... Neviem aké veľké deti máš, bo ak sú v školke myslím, že v pohode 🙂 Môj priateľ sa keď bolo treba staral o krpca aj týždeň v kuse, varil a aj psychicky pomáhal, no museli sme využiť aj jasle. No myslím, že ak chceš a máš podporu a možnosti dá sa to 🙂 Držím palce 🙂