Denný tábor - potvrdenie od lekára

gaja78
8. júl 2022

Ahojte, chcem sa opytat, ci potvrdenie od lekara, o zdravotnej sposobilosti dietata sa tyka aj dennych taborov. Aku mate skusenost? Plati sa u lekara za tieto potvrdenia?

anjelicek26
8. júl 2022

Ano 5-10e ako u ktoreho

gaja78
autor
8. júl 2022

@anjelicek26 Na tejto stranke napr. je uvedene, ze pre denny tabor nie je potrebne potvrdenie od lekara, staci podpis rodica a na inych strankach to nie je specifikovane. Preto som z toho trochu pomylena. https://dennetabory.sk/ufaqs/ake-dokumenty-a-do...

bibi33
8. júl 2022

zálezi od konkretneho tabora, syn minuly rok bol na roznych a len na jednom potreboval potvrdenie, platili sme 5€. Tento rok tiez len na jeden pytaju - sportovy tabor

bambulka712
8. júl 2022

my sme doteraz potvrdenie od lekára potrebovali len do pobytového tábora, pri dennom stačilo čestné prehlásenie od rodiča. Aj v pondelok ide do denného a stačí mu priniesť podpísaný papier. Ideálne by bolo zistiť si priamo u organizátora tábora. A čo sa týka poplatku záleží od lekára, mne sa zdá, že pred rokom som platila 2€.

veroniq85
8. júl 2022

Moj syn nastupuje v pondelok do denneho tabora a potvrdenie od lekara nevyžaduju. Iba vypisat to tlacivo o bezinfekcnosti a odovzdat v den nastupu. Poslali nam ho v pokynoch,

louise
8. júl 2022

Záleží od tábora, dcéra končí teraz jeden tábor, kde nebolo treba a o 2 týždne ide do ďalšieho a tam tiež nežiadajú (len čestné prehlásenie).

gaja78
autor
8. júl 2022

Dakujem za informacie. Organizator uviedol v pokynoch, ze je potrebne, ale skusim ich oslovit, nakolko utekat kvoli tomu k dr. mi pride zbytocne. Tiez si myslim ze pri pobytovych to ma skor zmysel ako pri dennych....