• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Depilácia. Poznáte nejaký krém na znecitlivenie kože?

27. decembra 2013 
Ahojte maminky, blizi sa leto a uz ma nebavi si holit nohy kazdy den, mam dep. strojcek ale bolest je neznesitelna, nepoznate nekaky krem na znecitlivenie koze?
22. máj 2008 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emla anestezny krem z lekarne, ja ju kupujem tu vo Svajciarsku, ale mozno ju maju aj na Slov. Pouziva sa aj pre deticky pred ockovanim..
22. máj 2008 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, to by sa aj mne zislo pred ijekciou :dizzy_face: tych sa bojim (aj ked to neboli :sweat_smile: )
ale na druhej strane mi depilacia nerobi ziaden problem.
Zuzana2706 - ak mas malo chpkov na nohach skus obycajnu pinzetu :wink: ja ked sa velmi nudim tak si zvysne chlpky ktore ostanu po depilacii vyrhava pinzetou.
22. máj 2008 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Emla je strasne draha, stoji okolo 800 Sk,
22. máj 2008 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to teda je :angry:
ja depilujem nohy tak na dvakrat ale napr. svagrine vobec taka bolest nerobi problem :slight_smile:
22. máj 2008 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam ten depilacny strojcek philips co das do chladnicky a schladi ti to nohy pri holeni ale ja to riesim tak,ze najprv sa okupem v horucej vode nech chlpky zmaknu a potom si ich holim a boli ma to stale ale da sa to vydrzat kupila som si este taky gel saforelle sa vola ked nemam cas si depilovat nohy tak ziletkou si ich oholim a ten gel je super,ze sa nezapaluje potom pokozka a inak ten gel je aj na susku ako intimna hygiena
22. máj 2008 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nepoznate nejaky krem na znecitlivenie?
22. máj 2008 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzana 2706 a co taky Veet na chlpky ja som maximalne spokojna a chlpkov je stale menej a menej a neboli to a je to rychle pri sprchovani...
22. máj 2008 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to som mala, ale odradza ma ze to tak dlho trva, naniest, cakat, zotriet.
22. máj 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja ako kozmeticka viem, ze tieto kremy Veet su dobre hnojivko na chlpky pre niektore zeny a navyse je to plne chemikalii... :unamused:
22. máj 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. máj 2008 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, depilacia strojcekom boli hlavne prve minutky, potom si zvyknes. Treba sa holit kazde 3-4 tyzdne, aj castejsie ked treba, lebo cim neskor, tym viac to potom boli. A tiez je dobre chladit pri tom pokozku.
22. máj 2008 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tiez je po depilacii strojcekom dobre nanasat aspon 1x denne po sprchovani krem po holeni veet, nezarastaju vobec chlpky :slight_smile:
22. máj 2008 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka414 ked sa chlpky depiluju veetom su potom jemnejsie ? nie ako ziletkou ? dakujem
27. dec 2013 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok