Dermagyn - Dr. Linkesch - čakáreň

12. feb 2023

Ako funguje cakaren v Dermagyne? Treba cakat na hlavnej chodbe, alebo vo vnutri, kde su tie 2 stolicky? Sestricka vola dnu?
Kde je potom kabinka na vyzlecenie? K lekarovi sa ide najskor oblecena a az potom do kabinky?

zuzkaa1991
12. feb 2023

Ja som tam kedysi chodila caka sa vonku v čakárni sesticka vola dnu na( na tie stolicky) ja som sa vyzliekala na začiatku kedze bud tehotna alebo na rocne preventívky som chodila

autor
12. feb 2023

@zuzkaa1991 Treba zaklopat, aby sestricka vedela, ze som tam? Takze k doktorovi uz ides hola? Kedy mu poviem, aky mam problem?

autor
12. feb 2023

@zuzkaa1991 Preco si odtial odisla?

terina25
12. feb 2023

Cakas v cakarni pred dverami. Sestricka vyjde a vola dnu . Tam sedis na stolicke, tak ides do kabinky,kde sa vyzlecie a tak ku lekarovi.

autor
12. feb 2023

@terina25 Kedy poviem lekarovi problem? Rovno na ,,koze,,. Dost zly system ak je to ttakto.

terina25
12. feb 2023

Ano.

autor
12. feb 2023

@terina25 😱

autor
12. feb 2023

Pocujte zeny, dufam ze sa tam nesedi s holou na stolicke a tak nerozprava s doktorom. Toto maju ako poriesene?

choco6
12. feb 2023

Véd je to gynekológ a ideš na vyšetrenie. 🤷‍♀️ co je na tom zle ? Ak máš nejaký problém na vykecavanie stačí zavolať alebo napísať mail ci len ja nerozumiem

januska20
12. feb 2023

V kabíne sa vyzlečie a ideš k nemu. Nesedíš na stoličke s holou,neboj.
Povie ti,aby si išla na kozu,tam si sadneš na papierovú podložku,ktorú ti on mimochodom pred tebou dá novú.
Ja som si sadla na kozu a rozprávala sa s ním. Stále som mala na sebe šaty alebo dlhšiu blúzku. Neobjavila som sa pred ním s holou,ale zakaždým iba s holými nohami.
Vyšetrí ťa,oblečieš sa v kabínke a ideš naspäť k nemu a riešite ďalej potrebné veci.

zuzkaa1991
12. feb 2023

Nebola som spokojna kazdy ho chvali ale ja som sním nebola spokojna ani pocas tehu ani po....pohar trpezlivosti pretekol ked mi na poslednen preventívke spravil.utrazvuk na 15s neverim tomu ze ma pozrel poriadne plus cytologie som mala zapal co som mu spomínala bolelo ma. Velmi brucho par dni povedal ze slepe črevo 🤣🤣🤣odkur ze ma bolelo na lavo jak je vajecnik alebo tam skoro....no a.pri druhej lekarke som isla o polroka ked som prestupila tak som sa pýtal na vysledky z cytologie a nakoniec som mala zapal.nejaky co mi vobec nevolali plus nová lekarka mi dala lieky na zaklade vytierov
V nemocnici po porode ani nedošiel za mnou kedze som mu do vrecka nedala ;)