Detoxikačné náplaste. Vyskúšal ich už niekto?

lucyy01
26. nov 2010

Má niekto skúsenosť? Dočítala som sa o nich na internete, chcela by som vyskúšať, či naozaj fungujú ako sa o nich píše v samých superlatívoch na rôznych stránkach kde sa dajú objednať. Nenašla som však žiadne skúsenosti ľudí, ktorí by ich vyskúšali. Vraj pôsobia podobne ako napr. Colonix, Chlorella, zelený jačmeň,...a iné detoxikačné prípravky. Tieto náplaste ale majú tú výhodu, že nemajú nežiaduce účinky. Mojím problémom je akné, ktoré by som chcela skúsiť týmito náplasťami aspoň zmierniť.

Ďakujem za každú reakciu na túto tému 😉 Lucy

lucyy01
autor
26. nov 2010

niečo o nich...

http://www.detoxipan.sk/

lucyy01
autor
2. dec 2010

nikto nemá skúsenosť? ☹

pia22
2. dec 2010

Tak som si to cele precitala a hodnotim to ako dalsiu blbost, ktora ma za ciel vytiahnut z ludi peniaze. Zaklad detoxikacie je psychika-pri napäti, strese, nervozite...organizmus pracuje v krizovom rezime a hromadia sa odpadove splodiny, kt. nie je schopny vylucit a
velmi dolezita je tiez uprava jedalnicka a postupna celkova ocista trav. traktu. Ziadna naplast na pätu toto nedokaze a cez par noci uz vobec nie.

lucyy01
autor
3. dec 2010

@pia22 dakujem za nazor, celkom s nim aj suhlasim, ale chcela by som vediet aj nazor niekoho, kto ma s naplastami skusenosti...citala som si prispevok jednej mamicky, ktora nimi vyliecila dietatu ekzem..

stanka_s
4. feb 2011

@lucyy01 kupila si ich, ci nie?

bleble
8. feb 2011

ja som skusila vcera prvy krat tie detoxipan /vraj su najlepsie/ spala som ako mimino a rano ked som to odlepila som z toho citila nikotin /fajcim, nohy pred tym treba umyt/ takze zatial mam z toho dobry pocit..idem pokracovat a ked budu dake vysledky, dam vediet...mamina si to tiez dala vcera prvy krat, ma problemy so spankom a s priznakmi menopauzy, tiez spala ako zabita, ziadne potenie a pod.

lucyy01
autor
4. mar 2011

@stanka_s nie nekupila, nikto mi o nich nevedel nic povedat, ale teraz ma asi @bleble presvedcila 😉 vdaka

stanka_s
6. mar 2011

@bleble ako si spokojna s naplastami?

keira
7. mar 2011

ja si ich tiez sem tam davam .. aj keby to bol psychologicky efekt, tak neva 😉 , mam pocit, ze tie spinavosti idu zo mna prec 😀 , a plus, citim sa po nich taka .. no nie moc dobre, proste ako ked triezviete po opici 😀

desszi
7. mar 2011

@lucyy01 nasa znama pouzivala detoxikacne naplaste, bola spokojna, odporucila ich aj nam, ide vsak o iny druh, ako si uviedla ty. Tieto su ovela lacnejsie, takze mozno by tiez stali za vyskusanie. http://www.anezka.sk/detoxikacne-naplasti-p-386...

b1mboo
15. mar 2011

mna len zaujima to davkovanie ci na jednu nohu alebo na obe zaj ednu noc 🙂

amnesiac
5. aug 2011

@lucyy01 Ahoj, podla mna je vsetko o strave a traviacom trakte (niekto to tu predo mnou spominal). Urcite odporucam upravit stravu a popritom skusit telo detoxikovat. Prave som skoncil mesacnu detoxikacnu kuru, mam problemy hlavne s alergiou na tvari a zazivacie tazkosti. Mal som prisny rezim, dietne jedla, detoxikacne caje (nie kupovane), ziadne korenene jedla, malo soli, pitny rezim, ziadne maso (alebo minimum), hlavne ovocie a zelenina, pravidelne nacasovana strava. Vysledky su vyborne.

stinky
22. sep 2011

chcela by som sa spýtať, či je detoxipan účinný aj proti padaniu vlasov. medicína mi nepomáha, tak by som chcela vyskúšať niečo na prírodnej báze.

moon1979
15. nov 2011

@lucyy01 ja som s nimi nadmieru spokojna, objednala som si ich druhykrat. rano som vzdy vstavala ubita, bez energie, proste otras, stale som sa citila unavena aj ked som nic extra nerobila. a ked som si "nasadila" tuto kuru tak efekt som citila po par pouzitiach - minimalne vtom, ze som rano vstavala ako rybicka a hladna 🙂 a fungovala som cely den bez problemov. najprv som mala naplaste total hnus tmave - proste plno bordelu - a postupne stale bledsie a s bielymi cistymi mapami ... ja tomu verim, pocitila som ucinok na vlastnom tele a to mi nikto nevyhovori ...

pia22
15. nov 2011

@moon1979 a ake pouzivas?

moon1979
15. nov 2011

@pia22 napisem ti do sukromnej posty, lebo neviem ci nie je proti pravidlam robit reklamu

moon1979
15. nov 2011

@stinky za vyskusanie ti to stoji ... do posty ti napisem nazov vlasoveho vyrobku ktory mne pomohol pri extremnom padani ... po porode mi vypadali 2/3 vlasov, vyzerala som priserne o psychickej stranke ani nehovorim (vlasy su vlasy) a tento produkt mi ako jediny pomohol...

lucyy01
autor
15. nov 2011

@moon1979, to je super ze ti tak pomahaju, prosim ta napis aj mne sukromnu postu aku mas znacku a aj co ti pomohlo na vlasy 😉 dakujem

sabaha
4. feb 2012

@moon1979 ja by som tiez rada vyskusala tie detoxikacne naplasti. plus moja mamina ma problemy s vypadavanim vlasov, napises mi prosim do sukromnej spravy nazov produktu? dakujem 🙂

silvia851
14. mar 2012

@moon1979 Ja mam tiež problém s vypadávaním vlasov ani vyskúšala som už všetko, bola som aj na kožnom a chemoterapii a nič nepomáha. Ak môžeš budem rada keď mi napíšeš ako ti to pomohlo a aký výrobok. Ďakujem.

silvia851
14. mar 2012

@lucyy01 Ja tiež uvažujem o nejakých detoxikačných náplastiach nakoľko teraz po zime mám obdobie únavy a zle spávam. Ale tiež ma zatiaľ nič nepresvedčilo, aby som ich vyskúšala.

serifka
18. mar 2012

@lucyy01 citam tu tvoj stary prispevok o naplastiach robim pre tu fy a prave dnes sa uvadzaju u nas do predaja je to super vec ak este mas zaujem

tussa
24. mar 2012

zaujala ma diskusia o detoxikačných náplastiach a pomohla mi rozhodnúť sa, určite ich vyskúšam, ale chcela by som poprosiť moon1979 o názov a značku prípravku proti vypadávaniu vlasov. tiež mám ten problém a už sa mi zdá neriešiteľný. ďakujem

ikulik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinkablazinka
26. mar 2012

@moon1979 mohla by som ťa poprosiť, aby si aj mne napísala názov toho výrobku na vlasy? 🙂 a tiež aj ktorú značku náplastí používaš? ďakujem 🙂 môj mail je martina9a@gmail.com

iskricka126
27. mar 2012

a mne kto poradi nieco ucinne na vlasy tak verejne 🙂

zdenda83
15. apr 2012

....pekný deň, ja som mala tiež problémy s vlasmi a pozrite si www.alopecia.sk aj keď nemám alopeciu napriek tomu som vyskúšala a dlhodobo používam tieto prípravky a je to teraz podstatne lepšie =) a detoxikačné náplaste skúšam 4 deň zatiaľ nepociťujem žiadny zázrak veď naše telá sú za tie roky riadne zanesené, len nemám chuť na sladké vôbec ako si náplaste dávam a to je fajn =)....a budem ich skúšať ďalej kúpila som si ich 30 tie využívam a uvidíme =) krásny deň a náplaste mám z www.detoxipan.sk

sedmolinka
13. jún 2012

Ahojte, náhodne som objavila toto : http://www.detoxikacna-terapia.sk/Default.aspx , dá sa tam objednať vzorka za poštovné a myslím, že je to o niečo lacnejšie ako tie detoxipan. Nemám s nimi skúsenosť, ale ak by niekto mal, nech napíše. Chcela by som hlavne schudnúť asi 10 kg, stravu som už zmenila na zdravšiu, tak ešte trochu dopomôcť tomu detoxikáciou. Má niekto skúsenosť s chudnutím s detoxikačnými náplasťami?

rosallia
19. jún 2012

..Neodporúčam kupovať, nemajú žiadne účinky a z tejto firmy vôbec. Sama som ich odskúšala.

missoni111
18. júl 2012

Ahojte, rada by som sa s Vami podelila o moje skusenosti. Nemala som ani len sajnu, ze nieco take existuje kym to kozmeticka neporadila kamoske s ktorou sme tam chodievali. Kamaratka dva krat prisla o babo a mala problem otehotniet. Zacala pouzivat tie naplaste a po troch tyzdnoch detoxikacie otehotnela a za tri tyzdne uz bude drobec s nami 🙂 Spominana kozmeticka sa nam zdoverila, ze to pouzivala pri rakovine :(
Mozno su tieto dva pripady len nahoda, ale ako som sa rozhodla ich pouzivat tiez tak prve dva vecery ako som si ich nalepila, som citila brnenie v chodidlach, nohy som mala neskutocne lahke a citila som ako so mna nieco taha von.. Rano boli naplaste samozrejme cierne, miestami zelene.. Pouzivam ich uz dva tyzdne, vzdy ich mam spinave, ale citim, ze nie som tak unavena ako pred tym a kruhy pod ocami, ktore som mala ukazkove sa neskutocne zredukovali..