@mirkava tak neviem. Skuste vygooglit, zda sa mi ze nejaky kod prisiel smskou. Nepouzivame ich, mame ich z Aliexpress, ale vydrzali pol dna nabite a kazdy den zrali 0.50€ z kreditu.Aj ked sa nepouzivali.
@mm87245 sim je nova, dali sme ju do tel. aktivovali data, urobili hovor aby sa "naštarotovala" a ked sme ju dali do hodiniek, nainšalovali app. a chceli sme dať spárovať, načítali QRkod tak odvtedy nám píše ze čaka na autorizáciu....
@mirkava my sme ju dali hned do hodiniek. Nie do telefonu..🤷🏻♀️chcela som sa opytat na operatora nie na sim,pardon. Restartovali ste ich ,ze? Alebo vypli zapli. Neviem vyskusala by som vsetko 😁ale asi ste uz urobili co sa da 🙂
@mm87245 telekom.... uz vsetko, písala som uz predajcovi nech mi poradí... asi ich vrátim, neprešlo este 14 dní... takéto veci kupujem najradsej v kamennej, ale no nedá sa teraz... nemyslela som ze bude az taký problém
Musia byť na karte dáta aktivované.