Detské tenisky Converse

katkapalo1
15. apr 2019

Prosím mamky nechápem takúto vec. Maly ma conversy väčšinou biele. Nosíme skôr príležitostne ale čo máme doma majú celu spodnu podrážku gumenu. Teraz sme kúpili od jednej mamky väčšie a podrážka je taka akoby chlpkova. Tenisky su ako nove tak neviem ci to robia na niektoré takto alebo prečo je to tak. Nepáči sa mi to veľmi príde mi to šmykľavé viete niekto aký je rozdiel medzi našimi a týmto? Ďakujem pekne

marlenka222
15. apr 2019

@katkapalo1 jaaaj tipla by som že aliexpress zvládne napodobniť všetko 🙂 a mamičky v snahe predať a zarobiť neriešia morálku

katkapalo1
autor
15. apr 2019

@marlenka222 och to si zas nemyslím pretože majú úplne všetko ako štítky na našich aj škatuľu s originálnymi nálepkami úplne úplne všetko som porovnala s nasimy a okrem tej podrážky sú rovnaké. Ja viem ze veľa z AliExp kupujú no neviem asi by neposlali v convers škutuli. Maminka my písala ze take už kúpili

eliska13
15. apr 2019

@katkapalo1 a čo chces počuť nerozumiem?tiež mám doma každé s inou podrazkou

dismonika
15. apr 2019

Ahoj, mne to pripadá ako chyba ešte z výroby, alebo zlúpaná podrážka. Myslím si, že tá chlpatá látková časť mala byť pod tou gumenou. Určite to takto nemalo byť. Dosť sa čudujem, že také niečo predávajú a ešte keď to je značková obuv.

katkapalo1
autor
15. apr 2019

@eliska13 co chcem počuť? Ci je konkrétne niektorý eshop kto takéto predáva aby som sa mu vyhla. My sme mali doteraz s peknou podrážkou nie takouto

katkapalo1
autor
15. apr 2019

@dismonika praveze je to akoby nalepené na tej gumenej a keď pozriem inz tu na mk na conversy tiež niektoré majú takto

dismonika
15. apr 2019

@katkapalo1 aha, no to je potom ten lepší prípad, lebo z fotky to vyzerá fakt ako zlúpané, resp. nedokončené.

eliska13
15. apr 2019

@katkapalo1 neviem ja som také kúpila v obchode v AT

sisaka
15. apr 2019
katkapalo1
autor
15. apr 2019

@sisaka veľká vďaka za tento článok ❤️ nevedela som to pochopiť a toto by ma nenapadlo ďakujem