Detský nožík na krájanie

14. mar 2023

Ahojte, hľadám krájač - detský nožík. Prosím máte link na overený? Pre 2 ročnú aby mohla skúšať - teda niečo bezpečné. Ďakujem

simca06022011
14. mar 2023

tescoma pribory sme mali detske, cele sady

pripadne aj ine znacky maju.. naozaj nie je problem vybrat:https://www.4home.sk/banquet-3-dielna-sada-detskych-pri...

viestta
14. mar 2023

Makke veci rozkroji aj priborovym, na tvrde ma este cas.

autor
14. mar 2023

@simca06022011 ďakujem. Myslela som skôr už nožík na krájanie. Takéto niečo

autor
14. mar 2023

@viestta s týmto na fotke by asi vedela lepšie manipulovať

viestta
14. mar 2023

Nas ked sa zacal chytat "varenia" dostal priborovy a zuzlal ako zuzlal. Ziadne specialne som nekupovala. Neskor dostal skrabku na zemiaky a potom pod dozorom krajal normalnym. Myslim, ze mal 4 roky ked krajal cibulu na gulas na zahrade. Dostal najmensi aky bol a nakrajal ako vedel.

galganka
14. mar 2023

...máme dačo podobné z Orion-u... nožíkom jej to nešlo, týmto krásne krája... 👍

yanni
14. mar 2023

To co si dala, to je hlupost. nech sa gauchi hned od zaciatku pekne krajat. toto je v tom veku tak na sekané, buchanie, trieskanie. TO nie je krajanie. Normalnym detskym priborovgm nozikom tiez pokraja. Od ca. 2,5 roka som pod dohladom dovolila normalnym nosom (mame taky kratky). Teraz ma najmladsia 4 roky a uz sa so 7 rocnou sestrou obsluhuju same. Ani pri tom nemusim byt.

oslo1
14. mar 2023

Syn od dvoch rokov pouziva normalny ostry noz a smelo s nim kraja. Raz sa porezal, ale odvtedy fici ako ninja.
Ale tak moj uz v dvoch rokoch aj pilil, skoro som odpadla.
Dnes ma 4,5 roka, bagetu si vie odkrojit aj natriet, mne pomaha chystat do roboty obed- sandwich, nakraja mi zeleninu a aj ovocie.
Ale tak ja mu necham, nech robi, iba ho sem tam usmernim.

simca06022011
14. mar 2023

aha ja som myslela na jedenie... no aj tak by som 2r davala normalny nozik, priborovy alebo tak... tieto "sekace".. na co? 🙂 pekne bude veidet aspon noz drzat

jesenzima
14. mar 2023

Súhlasím s príborovym nožíkom. Syn s tým nakraja banán, šampiňóny a to mu stačí .. žiadne "špeciality" ...

amelia89
14. mar 2023

https://www.samostatne-dite.cz/kuchyne/krajec-v...

moj syn 2.5 rocny mi s nim pomaha krajat zemiaky aj mrkvu, to by priborovym neprekrojil.

ivangeline
14. mar 2023

Moje od 2r normalne krajaju..ale pozerala som aj na take s tupou spickou a kadejakymi ruckami... a so skrabkou problem nikdy nebol.