icon

Dezinfekčná utrafialová lampa

avatar
mirkava
28. feb 2021

Uvažujem nad kúpou tohto výrobku. Aké sú vaše skúsenosti. Niekde som čítala že stačí malé ožiarenie a môže to mať karciogénne následky u človeka. Nemôže to byť nebezpečné? Ďakujem 😉

avatar
viestta
Odpoveď bola odstránená
avatar
e1i
28. feb 2021

@mirkava sú otvorené a uzavreté. Ak máte ten uzavretý, môže byt pusteny aj keď je niekto v miestnosti a bežať bárs aj stále. Máme jeden taky doma odkedy mala predčasne narodená došla domov.

avatar
mirkava
autor
1. mar 2021

@e1i nevedela som ze su aj nejake uzavrete. Dakujem idem si to pozriet 😊

avatar
e1i
1. mar 2021

@mirkava su to nepriamo vyzarujuce poslem Vám link aký máme my do spravy,neviem ci mozem tu