Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Dievča snov - bojím sa ju osloviť

martin1337
4. jan 2019

Ahoj som Martin a potreboval by som pomôcť.
Poznam jedno dievča poznáme sa už veľmi dlho ale to je tak všetko. Keď sa niekde stretneme tak sa maximálne pozdravime. Ale ja by som s ňou chcel chodiť. Ale bojím sa jej to povedať ona vôbec ale vôbec nevie že sa mi páči a bojím sa jej napísať alebo ju zavolať von. Sú dva dôvody jeden je že sa bojím že to povie všetkým a budu sa mi smiať veď to poznáte decká v puberte 🙂
A druhá vec je že podvedome viem že mi povie nie a nemôžem to uniesť. Vek je 16 aby ste mali prehľad

arcticcode
5. jan 2019

@martin1337 presne moj pripad. Rok som to natahoval, potom som to do seba dostal, vacsinou elektronickou dormou jak posledna socka. Ked som mal 20, znova som sa zacal "kamaratit" s dievcatom z detstva. Povedal som si, ze uz som velky a po mesiaci som to na nu vyvalil. 4 roky sme spolu chodili do svadby 🙂 raz to budes musiet povedat

monikafeliz
5. jan 2019

@martin1337 ak ju máš rád tak to skús, čo môžeš stratiť? =) ak ju nezavoláš von tak budeš ľutovať, lebo si nebudeš istý či by povedala nie, čo ak povie ANO? a to že sa ti niekto bude smiať to by som vôbec neriešila, pre teba máš byť dôležitý ty, tvoje pocity a to čo cítiš, a nie to čo si o tom pomyslia ostatný, to ju už ich vec. A ak sa tomu budú smiať, tak sú to ešte deti, poznám 15 decká ktoré sú vyspelé a na takýchto veciach sa teda nesmejú. Vyskúšaj, držím ti palce =)

seva22
5. jan 2019

Kasli na to ze sa ti budu smiat,hovori sa ze ludia aj tak vacsinou nelutuju to,co spravili
...viac lutuju to, co nespravili...a premyslaju co by bolo keby...

martin1337
autor
5. jan 2019

@monikafeliz a ako ju mám zavolať von alebo jej napísať ja viem v mojom veku by som to mal vedieť 🙂 ale práve toho sa bojím že to čo jej napíšem ju odradí

monikafeliz
5. jan 2019

@martin1337 môj bývalý manžel mal tiež len 16 rokov keď sa mi prvý krát prihovoril =) boli sme na diskotéke, prišiel za mnou a opýtal sa ma či so mnou môže tancovať =), boli sme spolu krásnych 7,5 roka... cez sms alebo cez internet by som to neriešila, lebo keby jej napíšeš tak má čas na rozmyslenie. Ale keď to na ňu vybalíš niekde vonku, nebude mať kedy rozmýšľať =) Ked ju uvidíš niekde vonku (alebo v škole), skús normálne za ňou prísť a povedať jej či by niekedy chcela ísť s tebou von, že by si chcel len tak pokecať, a uvidíš čo ti povie, a čo z toho bude =)

deti95060810
5. jan 2019

lepšie je začať s kamarátstvom...a potom ....alebo to prejde do vzťahu, alebo do stratena...

miriam11
5. jan 2019

@martin1337 chod do toho, predstav sa, povedz, ze ju stretavas niekedy a bolo by fajn, ak by ste sa kamaratili. Ak je normalna a inteligentna, smiat sa nebude.... drzim palce. Len sa rozhyb, aby ta niekto nepredbehol.

queenofdisaster_7
5. jan 2019

@martin1337 no rozhodne nečakaj. Z vlastnej skúsenosti to viem. Môj sused z vedľajšieho vchodu sa tiež hanbil a keď mi po 4 rokoch napísal hold smola už som bola v piatom mesiaci 😂 a veruže by som ho za iných okolností neodmietla

arcticcode
6. jan 2019

@deti95060810 kamaratstvo moze trvat tak tri mesiace. Potom sa z neho stane "kamaratka", ktorej bude na pleci vyplakavat o inych muzoch. Poznam to...

deti95060810
6. jan 2019

@arcticcode ja to poznám zas inak...

drimonna
10. jan 2019

@martin1337 Mám podobný problém...Lenže on má sotva pozná...Som doňho už skoro pár rokov... 😞 Asi to prejde... Točia sa okolo neho ďalšie dve, s nimi súťažiť nebudem,nemôžem.... 😞(( Raz príde ten pravý 🙂)

Tu začni písať odpoveď...

Odošli