Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

ivella
18. júl 2009

pisem ako tatar,mame samozrejme ...

minkak
18. júl 2009

jasne pochopila som 😉
ale aj tak pockaj teraz sa zobudi a co ked bude hore neviem kolko.....teda kvoli tebe dufam,ze nie 😉

pink_lady
18. júl 2009

este som neodolala apozrela fotecky, zlatulinkyyyyyy 😵 😵 😵 😵 ale uz vazne dobruuu 😔

ivella
18. júl 2009

som docela vyspata,tak vydrziim,muz povedal ze s nim ked tak pokeca--lebo plakania sa nebojime
no ale vcera vecer zaspinkal okolo pol deviatej a papali sme az rano o pol siedmej--ja som spala od deviatej 😀 😀
pink,diky 😉

lucaska
18. júl 2009

ivell, malinky je zlatulinky......................aj ja by som ho uz asi budila, nech ho okupem, napapa sa a spinkat, ale este ma len 3 tyzdne , tak nech si pospinka, ked spinka kraasne aj v noci...

ivella
18. júl 2009

viem ze taketo zlate casy nebudu trvat dlho,tak nech si uzijem 😀
uz sa po trosicke preberaa 🙂 ,tak idem na to,alebo nanho 😉

lucaska
18. júl 2009

no veru, pokial spinkava tak si to treba vychutnat............... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

martinano
autor
18. júl 2009

ahojte
ja len na rychlo mame tatinka doma,tak si uzivame, mato ani spat nechcel ist,ale len co sa okupal namastil,tak spal 😀
ivella maly je uzasny a pink krasne rastie brusko pozrela som fotecky
vobec som netusila co sa stalo kym som neotvorila net 😢
je mi z tej pohody pekne blbo, led si predstavim,ze hadam vsetci karati a znamy tam chdia je mi zle ☹
ideme spat dobru noc, docitam zajtra

ivella
19. júl 2009

ahojte,tak sme sa v noci stihli prebalit a napapat,to nam zabralo hodinku a uz bol zase tuhy az do piatej..tak som rada 😀
snad konecne stiahnem foto aj z fotaka 🙂

amatula
19. júl 2009

ahojte mamuse
ste nemohli spat zasa 😕

ivella krasne foto sa mi pacia ako si ho Marek pestuje..aj my máme take fotky..surodenecka laska 😵

prajem krasny den...uz sa aj pocasie zlepsuje...dobry vzduch.....juj ideme von 🙂

chymenitta33
19. júl 2009

Ahojte kočky môžem sa pridať???

Ja som chodila do pôrodnice Tn ale dlho som tam už neola neni času 😉
Ale toto ste super poriešlil tému,kde sa nemusíme baviť len o pôrodnici 😎

lucaska
19. júl 2009

ahojte, este vsetci vikendujete??????

sivka
19. júl 2009

caute, no teda dnes to tu moc nezilo 😅 halo, kde ste vsetky?
ale bol dnes dobry vzduch vonku, co? sme sa konecne na prechadzke nedusili vo vlastnej stave.
chymenittka, vitaj, jasne pridaj sa, super 😉
ivell, no ja teda nechapem, to tvoje dieta je snad snom kazdej maminy...ja som zvedava, kedy sa zas vyspim celu noc, ale tak skoro to isto nebude 😉

martinano
autor
19. júl 2009

ahojky ja som uz tu 😉

lucaska
19. júl 2009

sivka, neboj aj matejko coskoro prespi celuu nooc.....................

sivka
19. júl 2009

jeeej, lucaska, fakt myslis? alebo si robis srandicky? 😀
matka, no caaaau, ako ste sa dnes mali?

martinano
autor
19. júl 2009

ahojte taky dnik doma preflakany strasne lialo cely den, na terase sme boli 10minut, kym zas nezacalo prsat,matko bol vcera s tatinom v knihkupectve kupil si novu knizku,tak nic nerobime len musime citat 😀 je uzasny 😵

lucaska
19. júl 2009

sivka, u nas boli prespate noci hned v zaciatkoch........takze podla mojej skusenosti, chce to len cas a potom nejaky ten rezim......
martinano, tak mate novu zaaabavku....

martinano
autor
19. júl 2009

mame 😀 😉
aj u nas prespate noci hned v zaciatkoch a presne ako hovori lucaska cas a rezim 😉

martinano
autor
19. júl 2009

sivka bude dobre uvidis 😉

lucaska
19. júl 2009

martinano 😉 😉 😉 😉 😉
sivka a ako casto je maly hore?????

sivka
19. júl 2009

matka, tak to je super, ze matka bavia knizky. aj ja sa uz tesim, ked budeme s matesom citat, my sme s muzom obaja taki knihomoli, aj ked na citanie moc casu nie je 😅
lucaska, no tak bodaj by si mala pravdu, ja ked sa nemozem poriadne vyspat, no je to bieda potom so mnou...ale snazim sa 😅
my sme boli poobede na namesti, hrala tam spanielska kapela na perkusie, no trpla som, ze sa drobec zobudi, ale toho to absolutne netankovalo, cele to prespal 😎
a na pocest matkovho 1. mesiaca sme si dali paradnu zmrzku u taliana, mnam!

martinano
autor
19. júl 2009

sivka uvidis ako to zbehne este ti bude luto 😉

sivka
19. júl 2009

lucaska, no zas to nie je take hrozne, 2-3 krat, ako kedy. ale vlastne ten 3. krat, to uz je rano, takze 2x 😅

martinano
autor
19. júl 2009

sivka ved to je krasne, su maminy, ktore su aj 5,6krat hore

sivka
19. júl 2009

ved hej, ja viem, som aj rada, ze je to tak ako je...ale aj tak sa uz tesim, ze zas budeme spinkat celu noc 😉

martinano
autor
19. júl 2009

sivka no vidis o dva tyzdne uz spite celu noc 😉

lucaska
19. júl 2009

sivka, tak to mas celkom dobre.....aj mne sa lucas budil tak o polnoci a potom rano...............ked takto kraasne spinkate , coskoro sa vyspinkas.........ja som vzdy obdivovala maminky, ktore vstavali aj 7 krat za noc, to by som ja skolabovala......... 😝

minkak
19. júl 2009

Ahojte kocky 🙂
tak Vas dnes aj stiham citat,dnes ste toho moc teda nepopisali....ste si uzivali vonku fajn vzdusik,ze?
My sme boli v Brode,trosku sa vykupkat ,bolo nam supeeeeer 😉

chymenitta vitaj medzi nami 🙂

sivka no teeeda vidis aspon co sa Matkovi paci,pri com sa mu dobre buvka 😉

mimi100
19. júl 2009

ahojte tak ja zasa len na chviločku, vidím že ste boli zasa akčné takže nestíham všetko prečítať 😝
sivka tak ja len tolko, že pri Katke som stávala aj 5-6 krát a to ešte bývala aj hodinu hore a museli sme s nou pochodovať po dome boli sme z toho na nervy ale prežili sme a to prvý krát prespala celu noc ked mala vyše jeden a pol roka 😅 ....a ked sme teraz pozerali fotky z narodenín tak sme spomínali ako rýchlo to ubehlo a že aj napriek tomu nevyspaniu by sme vratili čas 🙂
zato Julinka to je pokladík , je niečo podobné ako Ivellin Tobi, tiež len papká a spinká, takže nejaké dve kojenia v noci to je pre nás teraz malina
Je to len o tom aby si organizmus zvykol a bude to v pohode ale neboj aj ja som pri Katke chodila ako mátoha a na všetkých som vrčala 😀