Digitálny diktafón. Poraďte mi nejaký

akzuzs
8. júl 2009

Čaute maminy, od septembra začínym popri môjmu dieťatku (1 a pol roka) študovať a chcela by som si to uľahčíť tým že chcem používať diktafón, ale neviem aký. Ak ste mala alebo máte skúsenosť s dobrým nie drahým diktafónom tak mi poraďte. Mám strach že keby som si kúpila úplne obyčajný tak mi to nenahrá dobre lebo prednáškové sály sú veľké a nemúsi to nahráť na takú diaľku. Tak by som prosila poradiť a ak je možne aj do akej ceny sa mám pohybovať. Nechcem drahý ale ani šmejd 😉

ikke
8. júl 2009

v prvom rade si over, ci ho vobec v skole budes moct pouzivat 😉

akzuzs
autor
8. júl 2009

No to snáď môžem, alebo sa už stalo že to nedovolili?

daddda
8. júl 2009

Aj ja rozmyslam nad diktafonom. Do skoly budem cestovat autom 300km a tak urcite budem otapena a ktovie ako budem stihat pisat. myslite si, ze diktafon mozu zakazat?? 😕 Ved to nie je telefon?? Ani si ho prednasajuci nemusi vsimnut, nie??

watergeenie
9. júl 2009

Ahojte maminy,
diktafon mozete pouzivat, pokial viem, tak sa mozu aj mobily a dokonca aj notebooky 🙂

Moj manzel chvilu pouzival digitalny diktafon Olymus WS-320M a bol s nim velmi spokojny (a on je dost narocny na tieto veci), kupil si ho kvoli skole, ale potom ho prestal pouzivat, takze ho teraz predavame. Keby ste mali zaujem, mrknite sa na:

http://elektro.bazos.sk/inzerat/1792514/Digital...

Pekny dnicek 🙂

maruschka
9. júl 2009

My sme si s manželom kúpili Panasonic..je tam 8 hodín záznamu,zoom-pekne nám to zachytí zvuk-keďže v triede sedíme až na konci a trieda je tááááka dlhá, zapneme zoom a pekne nám to nahrá celú prednášku...

😉

akzuzs
autor
10. júl 2009

Ten Panasonic je aký presný model? Asi budem uvažovať nad tým olympusom ale ak bude ten panasonik lacnejší tak ten, lebo euro je euro!!!!!!HA-HA-HA 😎