Dobierka a poslanie peňazí
21. sep 2020
Chcela by som sa spýtať, tí čo ste posielali balík na dobierku cez poštu, koľko asi tak trvalo než Vám poslali peniaze?
Viem, že uhradené to bolo štvrtok minulý týždeň, ale akosi mi peniaze ešte nedorazili.
Máte niekti skúsenosti? 🙂
@znikol97 ak to mas poslane ako vyplatenie dobierky na adresu (sekom) - staci ist na postu s podacim cislom a vyplatia ti €.
Ak na ucet - treba pockat cca 4 dni.

@znikol97 cca 4dni (pracovné)