Dobrá psychologička v Bratislave. Máte tip?

zuziq
5. mar 2008

Ahojte, snazila som sa to najst cez vyhladavanie ale nenasla som tu takuto temu. Viete mi niekto poradit nejaku dobru, milu psychologicku (prip. psychologa) v Bratislave? 😕

julova
5. mar 2008

Ja som davno davno mala dobru skusenost v Salvus-e...ale konkretne meno Ti neporadim, lebo to bolo fakt roky dozadu...ale majitel je ten, co aj casto v spravach byva:

kuk sem http://www.salvus.sk/psychologicke-centrum/psyc...

zuziq
autor
6. mar 2008

julova dakujem. Ich som aj pozerala. Su v porovnani s inymi psychologmi dost drahy a podla toho co maju na webe sa nezaoberaju tym, co by som potrebovala... ☹

cherryblossomgirl
6. mar 2008

Zuziq a co by si potrebovala? kludne napis aj IP. moja znama je vyborna psychoterapeutka..

grettka
6. mar 2008

ahoj, skus tu http://www.i-psychologia.sk/view-412.php
poradna je v BA na Peknej ceste, a maju napisane, ze ich sluzby su bezplatne

zuziq
autor
6. mar 2008

grettka dakujem za info, ja som ich na webe nasla niekolko, skor som chcela doporucenie na zaklade vlastnej skusenosti. A nejde mi ani o to, aby boli zadarmo, ale aby ani nebrali 2x tolko ako je standard... 😕

geegee
6. mar 2008

zuziq, podla mna su stale dobri psychologovia na Referate poradensko psychologickych sluzieb na Mestskych uradoch. Su to byvale Centra poradensko psychologickych sluzieb, predtym manzelske a predmanzelske poradne. Mladych nepoznam, ale ti starsi co tam su, su povacsine kolegovia spred par rokov a boli ozaj dobri. A su zadara.

julova
6. mar 2008

Zuziq - no tie ceny sa riadne vysplhaliali...ja som pred rokmi platila len jednorazovy poplatok 300 Sk a bola som tam 4x..a ine uz nic som neplatila....

helpmeplease
9. okt 2012

ahojte. potrebujem tip na dobru psychologicku. Poznate nejake?

miracle
9. okt 2012

My sme boli u Dr. Dibarborovej na poliklinike na Strecnianskej

weronyca
16. okt 2012

@miracle ahoj, smiem sa opytat kolko ste platili u doktorky dibarborovej? Pocula som na nu dobre referencie len by som si ju chcelamporovnat financne s inymi.. Dakujem krasne!

lilitela
16. jún 2017

Aj tu sa spytam - vo 4. obvode niekto celkom dobry na poistovnu?