Dobré filmy

majdus
10. júl 2014

Ahojte, zakladam tuto diskusiu, lebo mam rada dobre filmy a mnohe mi za tie roky, co zijem, urcite unikli. Napiste, ak viete o nejakych dobrych, starych, smutnych, vaznych, kt.by mal vidiet kazdy. Ked sa bude dat, rada by som si ich pozrela. Ked aj na trikrat 😀 😎 🙄 😎 😀.
Ja mam momentalne rozpozerany velmi dobry: Neznost s Audrey Toutou, zatial je uzasny! 🙂 a chystam sa na Philomenu.
A co vy?

lyzzy
10. júl 2014

Jednoznačne Mr.Nobody....videla som ho šesťkrát

vejula
10. júl 2014

@majdus za mna osobne neprekonatelná klasika Forest Gump. Ale neverim, že tento film ešte niekto nevidel 😀

ichbinich
10. júl 2014

Suhlasim s Forrest Gump

Este super je Intouchables o tom ochrnenom bohacovi a jeho ciernom opatrovatelovi

Saving Grace, vdova, co sa dala na pestovanie marisky 😉 😀

My pozerame filmy na zabavu a nie kvoli intelektualnemu vyzitiu, tak pre mna k dobrym filmom patri aj Mr. and Mrs. Smith 😉
My Big Fat Greek Wedding
Ocean's seria (Ocean's 11, 12 a 13)

Pre fanusikov: Harry Potter filmy (ale knihy su lepsie), Star Wars filmy (az na 3, ten je o nervy, ale hudba je dobra), The Lord Of the Rings (zase, kniha je lepsia)

No a Pixar filmy, pricom bohuzial tie novsie nie su bohvieco, odkedy ich kupil Disney, tak robia iba pokracovania (Cars 2-nevhodny pre deti), Planes a dokocna uz aj Planes 2.

Ale napriklad sa mi pacila aj Frida (aby som tu nebola za nejaku nevzdelanu, hihi).

natuska87
10. júl 2014

A videl/a/ niekto z vas kandsky film Rozepře?

alex31
10. júl 2014

The Curious Case of Benjamin Button ... Podivuhodný prípad Benjamina Buttona .... urcite kraaaaaaaasny .... a urcite Magnolia .. ten je u mna No1 !!!! mne taketo filmy jednoducho sedia 🙂 🙂 🙂

vejula
10. júl 2014

postupne budem pridavať ako si budem spomínať... teraz ma napadol Zoznamte sa joe black, tiež je zaujimavy film "Hra" (s Miachelom Douglesom)

domin85
10. júl 2014

Ide o to, co povazujes za zaujimave. Pri komediach klasika ako Pan a pani Smithovci, Pirati karibiku, popripade aleternativne filmy neamerickej produkcie ako Cerveny kamion sedej farby, ci Kurz negativneho myslenia..
Ak mas rada skor filozoficke filmy u mna jednoznacne vyhrava Pozemstan. Z fantasy okrem klasickych Panprstienoviek a Harrypoteroviek sa mi pacili Terry Prachet spracovania. No a co do rezisera zase u mna nikdy nepokazi nic filmik z produkcie Tim Burton... 😉

guinevre
10. júl 2014

Texas Buyers Club, vyborny.

cobhan
10. júl 2014

My Big Fat Greek Wedding mozem pozerat stale dookola 🙂
Diabol nosi Pradu (A. Hathaway a Meryl Streep)
Carodejuv ucen (N. Cage)
Saman
12 podmienok k dedicstvu
dokonca minule sme dostali chut na Policajta zo skolky 🙂

monicm
10. júl 2014

Nedotknuteľní (intouchables),Zelená míľa,Schindlerov zoznam (priznám sa,ten som pozerala "cez prsty",ťažké na mňa),Čistá duša,Dotyk motýlich krídiel (ale len jednotka sa mi páčila,dvojka už nebola taká dobrá),Iluzionista,Dobrý Will Hunting,Geisha,Zlodej životov,Pošli to ďalej,Počiatok (priznám sa,ten som musela vidieť asi 3x,aby som to celé úplne pochopila 😉 ) Deja vu,.......... z tých starších napr. Gladiátor,Statočné srdce................

ako relax Postradateľný 1,2 (Expendables),Potterovky,Čarodejov učeň,Jumper,Kurier 1-3,Život s Helenou,Vymeraný čas...................

nicolle21
10. júl 2014

ja sa priznam, ze filmy kukam podla toho, ktoreho herca aktualne "zeriem" 😀
ked som na chlapov, tak nieco kde hra Denzel Washington (Unstoppable, The Flight), Gerard Burler (P.S. I love you, Chasing Mavericks - ten odporucam na 1000%, Law Abiding Citizen, aj take na odlahcenie ako The Ugly Truth), Clive Owen (ten ma dobre snad vsetko, co natoci - Intruders, Trust, Beyond Borders, Children of Men, Derailed, Closer, Inside Man, King Arthur), Bradley Cooper - The Words, Case 39 (spolu s Renee Zellweger, riadne dobry film)
ked som na baby, tak Julia Roberts to isti 🙂 Larry Crowne som videla nedavno, hra tam aj Tom Hanks, super film 🙂 take ako Mona Lisa Smile, Erin Brockovich, Eat Pray Love, to ani menovat nemusim, vsetky ma dobre.. Scarlett Johannson obcas nieco dobre vyplodi, pekny je The Nanny Diaries a The Other Boleyn Girl, Sandru Bullock mozem tiez, The Premonition bol fajn, The Blind Side, a moja oblubena Charlize Theron - The Burning Plain je super, North Country tiez, Italian Job pozna kazdy, The Astronauts Wife, The Devils Advocate..
z ostatnych, co som videla nedavno a oslovili ma je urcite horor The Conjuring, pardon za vyraz, ale skoro som sa pri nom doserkala, pozerat zasadne za svetla a este s niekym 😉 The Call s Halle Berry je tiez dobry, aj ten ozajstny pribeh o Nataschi Kampusch, 3096 dní
iné ma momentalne asi nenapadnu, ked, tak dopisem 🙂 take klasiky ako Schindlerov zoznam, Zelenu milu, Forresta Gumpa ani spominat nejdem, to fakt pozna asi kazdy.. tak radsej tie neznamejsie a novsie filmy 🙂
a inak super tema, rada sa inspirujem a pokukam nieco nove

nicolle21
10. júl 2014

jaaaaaaaj a animaaaaky 😀 vsak nie som jedina skoro 30 rocna, co pozera princeznovske Tangled, Frozen a ostatne disney-ovky? Paradny je aj Wall-E, Finding Nemo, atd atd.. napozerane snad vsetko kreslene /pocitacovo kreslene/

didarko
12. mar 2016

Hľadám jeden film odohrava sa to V jednej liečebné .doktor má jedného pacienta ktorý je alergický na čokoládu .

autumn11
12. mar 2016

Blízko od seba /Meryl Streep/ - úžasná dráma s čiernym humorom, Tajomná rieka, Bridget Jones 1 a 2,
Helen, Diablov uzol, Užívaj si, ako sa len dá!, Klub poslednej nádeje.

didarko
12. mar 2016

@autumn11
Ahoj nepoznáš ten film ako sa volá je O jednom pacientovy ktorý bol alergický na čokoládu jedna sa to V jednej liečebné

majdus
autor
13. mar 2016

@didarko ja veru nepoznam 😨

autumn11
13. mar 2016

@didarko ani ja nepoznám

winchestergirl
13. mar 2016

Za mňa určite Pokánie (Atonement), nádherný film so silným príbehom 🙂

abeata
13. mar 2016

Philadelphia s Tomom Hanksom, alebo Amélie z Montmartru

didarko
13. mar 2016

To nie je ten film

mamickajanka
14. mar 2016
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

Vcera som pozerala Sialeneho Maxa, no mozem povedat ze totalna blbost, neodporucam vam to pozerat

mamka_danka
14. mar 2016
Používateľ mamka_danka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamka_danka.

@mamickajanka a muz to velmi chcel pozerat, aspon mu budem vediet povedat

mamickajanka
15. mar 2016
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@mamka_danka tam mozno jemu by sa to pacilo vies kazdemu sedi nieco ine