Dobrý kávovar na kapsule ako darček na Vianoce

gallina
4. nov 2011

Chceli by sme, aby nám Ježiško doniesol kávovar na kapsule , ale nevieme, ktorý je dobrý, či Dolče gusto alebo Tassimo. Poraďte mamičky, ktorý si máme vybrať. Máte s niektorým skúsenosti? Ďakujem...

stanca22
4. nov 2011

@gallina Ahojky, ja síce nie som ešte ani mamička, ani nemám taký kávovár z nich doma, iba jeden a to starý ako republika, do teraz funguje, no moc často z neho veru už nevaríme kávu, všetko sa po čase zunuje aj keď si to často človek nerád síce priznáva, no a ja by som Vám radila kúpiť buď oba ak ste pri peniazoch alebo z tých dvoch, čo má viac funkcií, čo Ty na to?

gallina
autor
4. nov 2011

@stanca22 obidve určite kupovať nebudem stačí mi aj jeden, chcela som vedieť názor mamičiek, čo už niektorý z týchto kávovarov vlastnia. Nieviem aké majú funkcie, samozrejme lepší vyhráva... 😉 Tiež máme už starý kávovar a preto by sme chceli niečo nové. 🙂 Takže raďte.... 😀

stanca22
4. nov 2011

@gallina A už Vám nefunguje alebo chcete proste nový, lebo ten je starý? 😉

katkaromi
5. nov 2011

@gallina My mame Dolce Gusto Piccolo a sme velmi spokojni. Ked sa vari, hned je to citit v celej kuchyni, ma super aromu 😉 Myslim, ze Tassimo bude nieco obdobne. Ked sa vari kava v DG, tak si sami urcujete, kolko vody vytecie do salky, i ked jeden model je presne naprogramovany /je to ten najdrahsi z nich/.

monlu
7. nov 2011

@gallina my sme tiez minuly rok kupovali Dolce Gusto a max. spokojnost.. vyuzivame ho kazdy den, ma vela druhov kavy, takze si vyberie kazdy.. 🙂

gallina
autor
8. nov 2011

@katkaromi
@monlu ďakujem pekne asi rozhodneme pre Dolce Gusto. Chcela by som ešte vedieť, ktoré druhy kávy sú najlepšie.... 😉

monlu
8. nov 2011

@gallina podla toho co oblubujete.. ja osobne nemam rada mliekove ako je Late a pod.. cize skor preferujem presoo a tie ostatne ciste kavicky s vyraznou chutou a este dost isiel v lete nestea a okrem toho cokocino a pre deticky nesquick.. treba poskusat 🙂 na zaciatok balia taky maly startovaci balik kapsul, ochutnate a podla toho sa rozhodete

gallina
autor
8. nov 2011

@monlu ďakujem, tie štartovacie kapsule sú pribalené v krabici s kávovarom?

katkaromi
8. nov 2011

@gallina ano, ale tam nie su vsetky. My sme mali asi 6 kapsul v tom startovacom. Najviac mi chuti Presso, i ked sme este vsetky nestihli ochutnat. A este mi chuti velmi Cappucino, ale to sa financne velmi neoplati, lebo tam je 8x2 kapsul, cize vyjde len 8 kav z toho-kedze polovica su mliecne kapsule. Ale tak obcas sa kupi. A Cokocino tak na vecerne maskrtenie bez kofeinu, mnam /tie su ale tiez dvojzlozkove/. Lungo ma az tak za srdiecko nechytilo. Nesquick to robime malej-akoze detska kava 🙂 . A ostatne neviem. Jaj a este sme mali Intenso, to si robieval manzel, pochvaloval si tiez.

althejka
8. nov 2011

Ja mam este tusim uplne prvy typ Dolce Gusta,ale nedam na neho dopustit. Urcite ak tento dosluzi, ostanem u rovnakej znacky. Pride mi,ze tie naplne su lacnejsie ako u Tassima. tie boli v akcii stale drahsie ako Dolce gustove normalne. najviac lubim Cafe Lungo,to je vlastne dvojite presso. aach, asi si idem urobit jedno :o) 😀

terina25
19. dec 2011

ja mám tiež Dolce gusto,to úplne prvé čo začali vyrábať.kúpila som si z porodneho,keď sa narodila dcéra 😀 A nedám na neho dopustiť.najviac mi chutí café au lait.ale pijeme aj cortado,capuccino,cokoccino,latte,nestea.len je to dosť drahé 😒 už by to mohli zlacniť,je to už dosť dlho na trhu.

12romi34
10. dec 2018
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

my sme dostali ako svadobný dar kavovar na illy kapsule, jedna vec je, ze kava illy je vynikajuca, kvalitna, navyse ten kavovar je riadny dizajnovy, za ten som naozaj rada

gab_riella
21. dec 2018
Používateľ gab_riella je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gab_riella.

@12romi34 a ste silný kávičkari? či sa to nie je príliš nákladné na financie aj na údržbu ak pijeme kávu každý deň?