Dokedy najdlhšie ste mali po Vianociach stromček?

zumka
2. jan 2010

Ahojte, zaujímalo by ma ako dlho si nechávate po vianociach vianočný stromček :- 🙂 .Mne je vždy ľúto,keď ten náš musím odzdobovať ☹ ,ale kedže mávame živý,tak nás padajúce ihličie donúti... 😀 😀 😀 Najdlhšie u nás stromček vydržal do konca januára.

kotenko
4. jan 2010

do marca v pohode... milujem, ked stromcek svieti.........

nadhera
4. jan 2010

nasi uz rozbili 6ozdob, ale nevadi, mrknem ci nieco v zlavach nebude 😀 .
kotenko aj ja zboznujem, ked svieti stromcek, ale vo februari ho zlozim. ☹

johanka.
4. jan 2010

do Velkej Noci, aj toho roku tak planujeme. Potom kmen zase pouzijeme ako kolik do rajcin 😀

lamada181
4. jan 2010

no teda baby ze do velkej noci tak to zavidim nemala by som nervy obkrikovat deti
mi sme tento rok zhodili dost zavcasu uz 3 januara lenze to sa stahujme takze preto ale inak tak do troch kralov alebo ten vykend co ma prist zvicajne 😀

allen1
4. jan 2010

Taky vydržíme do Tří králů a pak odstrojíme.
Začátkem prosince, kdy jsem pekla cukroví, jsem si u našich odskočila k sousedce o pár pater níže, pro formičku, a koukám v rohu ustrojený stromeček, a říkám, jééé, to už máte připravené na dárečky? a odpovědí se mi dostalo, nééé, ten tam je od loňska, tak to už vydržíme a necháme ho tam 😀 😀 😀 😀 Stromeček byl umělý 😉

margaretka11
4. jan 2010

my sme ho mali najdlhšie v roku 2007, vtedy nám stromček vydržal do konca februára 🙂 . Lenže potom sme už očakávali narodenie našich dvojčiat a tak sme si s manželom povedali, že by sa hádam aj patrilo stromček už odstrojiť 😀

luise
4. jan 2010

tak mne ho je každý rok ľúto odzdobovať, ale čo už...? ☹ Takže tento víkend... 😵

dai
4. jan 2010

my mame po milion rokov zivy stromcek - krasnu jedlicku, ale fakt krasnu - sa stale na nu neviem vynadivat 🙂 a skoro vobec neopadava, je stale husta a krasne zelena a to pritom kurim o 106 😀 takze to tento rok vidim tak - dokedy vydrzi stromcek, dovtedy vydrzime aj my 😎 mala ma uz 2 a pol roka, takze ho chodi len ukazovat, je na takom mieste ze sa tam nehrava a pod. takze je to v pohode...
u nas co si pamatam tak sme najdlhsie ako deti mali stromcek skoro do marca 🙂

pepibubu
4. jan 2010

My si ho naposledy rozsvítíme na tři krále, a víkend po třech králích odstrojujeme.

zuzula25
4. jan 2010

ja by som ho aj nechala dlhsie-asi tak do konca januara,ale vzhladom na to,ze je uz obraty odspodu-na co dosiahol Matko,tak pojde dole na Troch kralov.ale uz sa tesime na dalsie Vianoce 😉

kotenko
3. feb 2010

este ho mame, nechavame ho do 2.2. vzdy, no nejako sme to pretiahli o jeden den. dnes ide dole, bude mi chybat

elomanka79
3. feb 2010

taky ho ještě máme,je umělý,jinak jsme ho uklízeli hned po třech králích,děti pořád přemlouvají,at ho ještě necháme,tak jim uděláme radost 😵

lucia375
3. feb 2010

Moja stará mama ho kedysi ked sme boli deti nechávala až do začiatku pôstu, približne koniec februára. Bolo to super. 🙂

ria80
3. feb 2010

My ještě ani neuvažujeme,že by měl jít pryč.Ještě dnes našel přítel pod stromečkem dárek. 😎