Doktor ma odmieta vyšetriť

lillystranska
7. jan 2018

Ahojte baby potrebujem radu. Chodim ku gynekologicke a na odporucanie lekara som si mala dat skontrolovat hormony. Ked som bola u doktorky poziadala som ju o to ale odmietla ma vysetrit a odovodnila to tym, ze kebyze som mala problem s hormonmi tak mam rozhadzanu menstruaciu. Neviem co mam robit lebo co mam priznaky a hladala som na nete vyskakovalo mi tam rakovina a atd. Dokonca aj moj obvodny mi odmietol urobit krvny obraz vraj vsak mam menzes v poriadku ale co to ma s tym spolocne? Ake mam moznosti? Mozem poziadatt ineho gynekologa o vysetrenie? A kolko to stoji? Dakujem

katka1981
7. jan 2018

Prosim ta a ake mas vlastne problemy?

catherinah
7. jan 2018

Neviem akym sposobom si DR. o to ziadala, ale hormonalny profil by Ti spravit mohla, nie je to tak narocne a drahe vysetrenie.
A hlavne NIE JE pravda, ze ked mas v poriadku cyklus, tak su hormony v poriadku. To je riadna blbost.
Ta rakovina znie trochu hypochondricky (vychadzam len z toho, co si napisala).
Na Tvojom mieste by som zmenila gynekologa, akTa opakovane odmieta vysetrit.
Ake mas priznaky, ked si myslis hned to najhorsie?

lillystranska
autor
7. jan 2018

@katka1981 behom dvoch tyzdnov som pribrala asi 10 kil a cca za dva mesiace 20 kil a tvrdia mi ze to je v poriadku ze chudsia uz nebudem ze mam svoj vek a je to normalne ale mne osobne nepride normalne aby som v 31 mala 74 kil ked som mala este v lete 50

katka1981
7. jan 2018

@lillystranska, to k akym debilom chodis? Stitnu zlazu mas vysetrenu?

lillystranska
autor
7. jan 2018

A problem je ze stale priberam jem len zeleninu ovocie ziadne sladke cvicim kazdy den mam cely den pohyb a aj tak priberam

lillystranska
autor
7. jan 2018

@katka1981 no ved to je problem obvodny mi nechce dat vymenny listok na endokrinologiu

beky1813
7. jan 2018

Co tak zmenit lekarov?

lillystranska
autor
7. jan 2018

Liecim sa u gastro doktora ktory ma lieci asi stilom boli? Uzivajte ten liek 3x za den neboli? Hmm zaujimave tak pokracujte v liecbe. Mala som ist na trubicu pytal sa ma boliVas brucho ja ze nie tak Vam tu hadicu nebudem robit

lillystranska
autor
7. jan 2018

Liecim sa u gastro doktora ktory ma lieci asi stilom boli? Uzivajte ten liek 3x za den neboli? Hmm zaujimave tak pokracujte v liecbe. Mala som ist na trubicu pytal sa ma boliVas brucho ja ze nie tak Vam tu hadicu nebudem robit

lillystranska
autor
7. jan 2018

A ked som mu povedala ze stale priberam povedal len vazne ste pribrali 10kil hm zaujimave a preskoci na.inu temu nikto to neriesi

lillystranska
autor
7. jan 2018

A ked som mu povedala ze stale priberam povedal len vazne ste pribrali 10kil hm zaujimave a preskoci na.inu temu nikto to neriesi

katka1981
7. jan 2018

@lillystranska, naco sa liecis na gastre?

katka1981
7. jan 2018

@lillystranska, ale to je chore, ako ti nemoze dat? Tak trvaj na tom, povedz ze si unavena, padaju ti vlasy, priberas a jes malo. Musi ti dat vymenny listok nech potrebujes komu kolvek.

katka1981
7. jan 2018

Ty mas podla vsetkeho znizenu cinnost stitky. To co mas za sprosteho dr.? Trvaj na tom, inak si najdi ineho, hento nepochopim. Je mi ta luto vazne. Sesternici nechcela dat obvodna listok na alaergologiu a alergicka bola. JA neviem, ja som nikdy s lekarmi problem nemala, ja si vyberem nastastie zatial dobre.

katka1981
7. jan 2018

A prosim ta zverejni meno, treba na net napisat recenziu.

lillystranska
autor
7. jan 2018

Gynekologicka je Ladecka Trencin a obvodny tiez trencin Litva

lillystranska
autor
7. jan 2018

@katka1981 na gastre sa lieci na problemy zo zaludkom

beky1813
7. jan 2018

@lillystranska ale co s tym ma spolocne gynekologia? Zmen obvodneho a on nech ti urobi testy, hlavne na stitnu. Alebo si najdi ordinaciu, kde ti za poplatok urobia odbery

lillystranska
autor
7. jan 2018

Lenze ja mam poskodenu pecen. Ja velmi malo jem. Ja sa bojim ze aby to fakt nebolo nieco s rakovinou. Ja zo zaludkom problem nemam.uz som prestala uzivat aj ostropestrec co mi dali lebo sa mi to nemeni a zaludok mam ok

beky1813
7. jan 2018

@lillystranska opakujem sa, preco riesis gynekologicku?

catherinah
7. jan 2018

@lillystranska toto bude s najvacsou pravdepdobnostou stitna zlaza. Ak chces, posuniem Ti moj termin v Lubochni.
Ja radim len ZMENIT OKAMZITE lekara.

janinah
7. jan 2018

Ktorý lekár odporúčal vyšetriť hormonálny profil?lebo mal by to dať písaomne,že odporúčam to a to a potom to odborní lekári musia riešiť.Myslím,že máš šťastie na nezodpovedných lekárov,vymeň ich,začni obvodným.

katka1981
7. jan 2018

@lillystranska, prosim ta a podla coho si si vyberala lekarov? Obvodaka mas na hovno, na gastre to iste.... ty si nezistujes vopred aky je dotycny lekar ked k nemu ides? Co mas s pecenou? Ako ti moze davat lieky na zaludok ked mas problem s pecenou?

sense
7. jan 2018

Nech yi hormonalny profil da vysetrit lekar co ti to odporucil, alebo nechpovie ti da ziadanku na toto...okrem toho treba zmenit lekara....

A ak by som mala takyproblemy velky strach tak by sim si to nechala spravit ako samiplatca

lenka.s
7. jan 2018

Neviem, ci uz tu padla taka otazka, ale ak ti hormonalne vysetrenie odporucil lekar, preco ta nevysetri priamo on ? Celkom nerozumiem ... urcite si daj vysetrit stitnu zlazu a dalej uvidis podla vysledkov

lavieenrose
7. jan 2018

ja uz som ti minule pisala zmen gynekologicku..evidentne mas stastie aj na inych lekarov

lillystranska
autor
7. jan 2018

Obvodny je nas znamy. Gastro u nas je plno nechceli ma vziat cernok ma vzal ale nie som s nim spokojna mam pocit ze vobec sa tomu nerozumie. Mam zvysenu amilazu zistili mi histaminovu intoleranciu to doteraz neviem co je aj ked som hladala o tom nieco na nete vobec to nesedi s tym co mi hovoril. Ladecku som si vybrala lebo som chcela zenu a riesila som to ze som krvacala mimo cyklu tak ma vzala ale doteraz neviem z akeho dovodu krvacam obcas po sexe. Mne tvrdi ze mam velmi citlivy krcok. Ladecku chcem vymenit ale netusim koho si vybrat. Chcela by som aj cernoka ale v tn ma nikto nechce zobrat. A obvodneho tiez chcem poriesit. Doktor mi to navrhol ustne.

tess328
7. jan 2018

Prosim ta,co mas s tou pecenou? Som medicka,mozno ti budem vediet poradit. Pripadne napis IP

ukulela
7. jan 2018

@lillystranska ktory doktor ti odporucal vysetrit hormony? preco ti vysetrenie neurobil on? preco nedal vymenny listok/odporucenie/ci co?
ak poterbujes rozbor krvi kvoli stitnej zlaze, gynekologicka ti ho asi urobit nemoze ...

lillystranska
autor
7. jan 2018

Gastro mi navrholsi dat skontrolovat hormony u gynekologicky ale nedal mi nicnapisane. A ja som hladala na nete a priblizne asi viem co by tosi mohlo bit ale na svk to vysetrenie nerobia. Je to vlastne viac menej moja iniciativa