Domáca epilácia IPL prístrojom Philips Lumea

bleee
28. dec 2013

Ježiško mi doniesol tento prístroj a dnes som ho vyskúšala. Na môj typ pokožky mi odporúčali intezitu svetla 4-5, dnes som zvládla ruky na stupni 3, občas 4 a podpazušie len na stupni 3, potom to už pálilo. Myslíte, že bude mať epilácia efekt aj pri nižšom stupni? Nie je to len strata času? Aké sú vaše skúsenosti? Poprosím písať len tie, ktoré majú skúsenosti s IPL

janinah
28. dec 2013

nemám skúsenosť s týmto prístrojom,ale s IPL má skúsenosť moja neter- strata času i peňazí 😒

trnavacka
28. dec 2013

@bleee palilo - take pichnutie musis citit, inak to nema vyznam

bleee
autor
29. dec 2013

Takze asi treba vydrzat to palenie ☹ dufam, ze sa mi nespali aj pokozka...

lizusik
2. jan 2014

ja mam Lumeu uz od maja. Funguje to, uz mi ani nerastu chlpky- ale je to individualne, musis byt trpezliva. Kludne pouzi nizsi stupen ak pali, neskor prejdi na vyssi. ja pouzivam 4 od zaciatku, neskor aj 5. pozri si aj tento blog: http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2013/05/lu...

catherine275
4. jan 2014

Ja ju mam tiez a spokojnost keby som to neflakala a pravidelne depilovala ci ako to nazvat uz som mohla mat vsetky chlpky prec zatial mam take prazdne miesta na nohach kde uz chlpky nerastu. Asi je nacase najst si cas a pravidelne aplikovat 🙂

adena1
17. jan 2014

dobry ...chcem si tiez kupit laserovy pristroj .rozmyslam nad rioX60 alebo rowenta derma perfekt ...nepozna tieto pristroje niektora ?

martinatavodova
1. máj 2014

@lizusik
@catherine275
ahojte , dnes rano som vstala a pocitila prisernu bolest na nohah...vcera som si kalsickym epilatorom depilovala nohy, natrela olejcekom/ asi preto sa mi to stalo) a do rana som mala nohy posiate zapalenymi hnisavymi vyrazkami...taka zufala ako dnes som nebola este a povedala som dost! s tymto musim nieco robit lebo nemozem nosit ani sukne a jednak ma to fakt riadne trapi :( zacala som hladat po nete a nasla som tento pristroj..dakujem vam zeny ze ste napisali aj recenziu a sice neviem kde najdem tych 500 evri na ten stroj ale povedala som si aj keby sekery padali proste uz chcem byt bez chlpooov...a mam velku nadej na to ze sa mi ich podari zbavit lebo ja ich mam uplne tmave a a hrube takze ja ten pristroj ozaj vyuzijem na celom tele...

ukulela
1. máj 2014

@martinatavodova ja som si na jeziska kupila remington - objednala cez net, okolo 200 € stal (v obchode aj o 100 viac) a po dvoch aplikaciach bolo uz vidiet zmeny - chlpky jemnejsie, redsie, niektore miesta uz aj bez. ale potom som otehotnela 🙂 takze teraz mam stop. ja mam na nohach aj v bikinach "tmavy kozuch" - takze ideal na taky pristroj. svetle chlpky to neberie.ale ja som bola teda spokojna. akurat pod pazuchy som si s tym netrufla 🙂 mam tam znamienko. a stipalo len troska, uplne v pohode, a hlavne po aplikacii som nemala ziadne problemy so zahnisanim, ci zarastenim, ako po ziletke, depi/epilatore ... kremy ma uz ozaj nebavia, okrem toho ich ucinok bol kratky, tak toto je pre mna idealna volba, ale toto leto si este budem musiet poradit bez a po babe uz opat nabehnem na IPL.

maricenka23
9. máj 2014

@lizusik Ahoj prosím ta, ktorý mas philips lumeu ? Našla som viacero typov napr. sc 2001, premium plus.... kde si ho kupila? dakujeem

tilly
12. máj 2014

moja otazka:

ak som to spravne pochopila, tak sa nohy (alebo nieco ine) najprv oholia a potom sa to tymto pulznym svetlom vynici? ci ako? chcem si kupit lumeu a stale vaham, ci to vobec ma do leta este vyznam...

andrejka77
14. máj 2014

@lizusik ahojky ,prosim ta ktoru lumeu maš dikkk 😉

barkylarky
22. máj 2014

Ahojte baby, ja mám doma lumeu precision plus, používam ju tretí mesiac. Rozdiel naozaj vidno bikiny už nemám vôbec, nohy flakaté 🙂 a podpazušie jemnučké . Fungovať to funguje, len netreba veriť reklame že po šiestich použitiach ju môžete odložit, lebo napr. u mňa to po šiestich použitiach až začína mať efekt. Takže odporúčať odporúčam, len sa treba pripraviť že to bude trvať dlho a stojí to dosť peňazí.

1kikuska7
8. jún 2014

skúšala to už niektorá z vás aj na tvári? 🙂

lejka314
17. júl 2014

Ahoj, ja som si kúpila Philips Lumea Precision plus, čiže najvyššia trieda, už ho mám skoro rok. Chcela som ho hlavne pre chĺpky nad hornou perou, kedysi boli svetlé a jemné, no vadilo mi to, tak som si ich začala depilovať voskom, no to ma prestalo baviť, tak som si kúpila Lumeu. Chĺpky som mala na začiatku depilovania Lumeou čierne a hrubiše, pokožku svetlú. Už si chĺpky ožarujem 12-ty krát, každé 2 týždne na úrovni ožarovania 3 a žiadny výsledok!!! Chĺpky rastú stále tak isto. Tento týždeň sa chystám na nohy a bikiny, no už tomu vôbec neverím 😠 Ak sa ani na nohách chĺpky nezredukujú, vyhodím celú Lumeu z okna!

denkaplenka
21. júl 2014

Ahoj lejka to fakt ti to nepomohlo?ved všade ospevuju ake je to dobre a aj tu vlastne.tak teraz neviem čomu mam veriť...stale vaham či si to mám kúpiť lebo je to dosť peňazí len ta vyhodiť...na tých nohách si to už skúšala?

lejka314
21. júl 2014

@denkaplenka
Ahoj, no ako píšem, tiež som si ju kúpila preto, lebo ju všade ospevujú, všade píšu, vraj po štyroch osvieteniach sa zredukuje 80 - 90 % chĺpkov. Ale asi si len robia reklamu, však to nie je najmenej peňazí. Nikdy nepíšem na fóra, ale za toľko peňazí, koľko som zaplatila za Lumeu som si povedala, že napíšem. Ako som už písala chĺpky mám čierne a pokožka svetlá, tak nerozumiem, prečo mi to neúčinkuje. Po ožarení mi už za dva dni narastajú chĺpy a za štyri dni sú znova veľké. Jáá neviem, možno Tebe zaúčinkuje, ale neverím, že na dlho. Na nohy som ešte neskúšala, nakoľko to je na dlhšie, ale čím skôr začnem, akonáhle budem mať trošku viac času. Potom dám vedieť.

denkaplenka
31. júl 2014

Ahoj dlho som nebola lejka este stale som si lumeu nekupila cakam ci sem este niekto po nas napíše nejaku reakciu lebo prednami baby píšu aké jeto super,a to čo majú zaplatené???a nejaké provízie z predaja?baby priznajte sa!!!

lejka314
3. aug 2014

@denkaplenka Tak ja netvrdím, že všetky baby, ale určite niektoré robia reklamu, pretože keď mi po 12-tich, dnes už 13tich osvieteniach nezmizli chĺpky, tak potom už fakt neviem. Ešte mám aj navyššiu triedu Lumei a nič. Už som začala nohy, zatiaľ len raz, no uvidíme, budem priebežne písať. 😒

denkaplenka
4. aug 2014

@lejka314 ok tak mi potom napis ci ti to pomohlo trochu aspon na tie nohy

dadalinka15
12. aug 2014

Ahoj, tak ja som si kúpila Lumeu začiatkom júla. Ja mám také chĺpky na nohách, že keď si ich oholím na druhý deň už začnú vyrastať a nohy sú drsne. Luemu som začala používať v intervaloch 10 dní. Už som sa tri krát ožarovala a môžem čestne prehlásiť, že funguje. Môj typ pokožky je taký, že nie som vyblednutá ale neopaľujem s teraz schválne, čiže taka normálna, žiadna omietka nie som a chlpky mám tmavé. Pravdu povediac, keď som Lumeu kupovala chcela som veriť, že funguje ale bála som sa že mi už nič nepomôže :( Ale našťastie zabralo. V návode je napísane, že treba používať bielu ceruzku, ja som ju nepoužívala išla som tak od oka. A teraz po 3 použitiach mam proste miesta kde chlpky mám a kde nemám a veľmi sa z toho teším. Používala som stupeň 3 na začiatku, teraz som na 4, možno prejdem na 5. Ale fakt to funguje. Nepíšem túto recenziu preto, aby som niekoho šla oklamať. Suma 430 € je fakt dosť, na slovenské pomery, ale ja neľutujem túto kúpu. Momentálne v obchodoch ponúkajú aj 90 dňovú lehotu na vrátenie, ja ju mám cca do septembra, aj preto som sa nebála kúpiť tento prístroj, keďže tam bola tá záruka, ale teraz viem, že ju určite nevrátim. Už sa teším keď všetky chlpky budú preč 🙂 Hold, niektoré ženy majú svetlé chlpky, vždy som im závidela, pretože ja mám tmavé a nijako to neovplyvním, proste gény a preto toto je hotový zázrak 🙂

martinatavodova
7. sep 2014

@lejka314 ahoj tak ak by si to chcela predat tak mi daj vediet 🙂 ja to musim skust inak asi budem nestastna ....som sama tiez na to zvedava

lejka314
8. sep 2014

@martinatavodova Ahoj, ako som písala, vyskúšam tie nohy, len teraz som bola na dovolenke, tak počkám ešte nejaký ten týžden, kým ešte trochu vyblednem, schválne som sa skoro vôbec neopaľovala aby som mohla pokračovať v depilácii, no uvidíme, o týžden teda pokračujem, ak mi to nezaberie, určite sa ozvem. Čítala som aj príspevok dadalinka15, ale vôbec tomu nerozumiem, ja v depilácii hornej pery stále pokračujem, ale naozaj nevidím výsledok, tvár mám naozaj bledú a chĺpky tmavé, tak neviem v čom je probém.

lejka314
8. sep 2014

@martinatavodova Jediné, čo môžem povedať je, že chĺpky sa mi o trošku zjemnili, ale fakt len trošku, ale po oholení a vydepilovaní mi rastú znovu už na tretí deň.

martinatavodova
9. sep 2014

@lejka314 dobrev poriadku ak tak kludne mi potom napis ak budes predavat 🙂 ja tiez este chcem pockat kym trosku vyblednem a tak no neponahlam sa tak s tym

pupinka108
15. sep 2014

@martinatavodova ahoj, mas este zaujem o lumeu? ja som si ju kupila uz skoro pred rokom, v novembri, je este v zaruke a dodnes som ju pouzila len tri krat, lebo na to vobec nemam cas. stala 450, ak by si chcela za 350 ti ju posuniem, alebo ak ma niekto zaujem, baby, piste. pribalim ku nej blocek. je to lumea philips precision plus s nastavcom na tvar.

martinatavodova
16. sep 2014

@pupinka108 ahoj dakujem ale teraz mi to nevychadza mla som dost vleke vydavky preto som aj pisala ze to este tak neponahla ale dakujem krasne

pupinka108
17. sep 2014

@martinatavodova jasne, chapem. Keby si si to rozmyslela ozvi sa. Dala som ho aj na bazos, ale ak by si mala zaulem predam ho aj za 280. Nech ho niekto popouziva kym je este v zaruke. Papaaaa

tatiana116
21. sep 2014

@pupinka108 - Ahoj, už sa ti podarilo predať Lumeu? Mala by som záujem.

leni28
7. nov 2014

@dadalinka15 Ahoj,ktoru Lumeu mas?Tu SC2008/11?ci starsi model?vdaka

dadalinka15
7. nov 2014

Ahoj, mám tu SC2008/11