Domáca IPL epilácia

29simona29
8. aug 2018

Ahojte,viem že sa to tu už rozoberalo, ale zaujímali by ma aktualne skusenosti ohľadom domácej IPL epilacie-konkrétne Philips Lumea Prestige, pomohla Vám?Pokial áno, po koľkých osvieteniach ste videli vysledky? Pomohlo aj na hrubé tmavé chlpy?Vopred dakujem za každú reakciu.

17juraj17
8. aug 2018

@29simona29 Mojej som ho kupoval a je spokojna. Dakedy ked to este nebolo chodila na laser koznej tak som jej zabezpecil tento. Tiez ma hrube tmave chlpky. Tie by prave mali reagovat najlepsie. Necha trosku povyrast, vyblika a na druhy den vytrha klasik depilatorom. Ciastocny efekt bol vidiet tak po dvoch mesiacoch.

ja197
8. aug 2018

@17juraj17 bliká na neoholené chĺpky? 😂😂 pre boha veď to má robiť na úplne hladkej pokožke 😂 to musí byť smrad ty brďo 😂😂

lejllamt
8. aug 2018

@ja197
Je to intenzívne pulzné svetlo nie plameňomet. A sú viaceré varianty, pri niektorých musíš byť oholená iné fungujú lepšie ak je chĺpok vyrastený nad kožou.

erikavesela
8. aug 2018

@ja197 ja mam tiez taky, ze potrebujes, aby bolu chlpky trosku povyrastene

ja197
8. aug 2018

@lejllamt fú, mám IPL doma ale keď prejdem po neoholenom mieste tak ten smrad je brutálny takže si neviem predstaviť čo to robí na neoholenom celom tele 😂😂😂 ale beriem ako info, nevedela som že aj také existujú 😊

vlasica19
9. aug 2018

@29simona29 je to trochu drahsia vec ale podla mna sa oplati, po case ti chlpky budu menej rast, riedke a na niektorych miestach nebudu rast vobec. 🙂 J si napriklad podpazusie uz skoro vobec neholim po dlhodobom pouzivani tohto pristroja. a praveze ono to je na tmave, hrube chplky a nie na blede a jemne, na tie to nezabera vraj 🙂 Ja odporucam vsetkymi desiatimi 😀

olino17
9. aug 2018

@29simona29 ja som rozmyslala nad philipss lumea prestige, ale rozhodla som sa pre lumeu advanced. Namiesto 3 nastavcov ma len 2, ale cena je omnoho nizsia a tusim som si aplikovala uz 4x a na 80-90% nerastu tak casto a tak hrube. Nemusim sa holit kazdy den ako dovtedy. Teraz mozno raz za tyzden

29simona29
autor
9. aug 2018

@olino17 vyborne ak to tak funguje,lebo ja musím teraz v lete použiť žiletku každý den, čo je naozaj veľmi otravne a čo je ešte horsie, aj keď si oholím nohy, stále vidno take čierne bodky, lebo mám hrubé tmavé chĺpky. Tak pevne verím, že to vyrieši aspoň čiastočne môj problém.

olino17
9. aug 2018

@29simona29 ten isty problem mam, teda som mala. Rozhodne odporucam, aj tento advanced, ked chces usetrit. Tmave chlpky sa ostranuju s tym najlepsie. Len necakaj, ze to hned pomoze na prvy krat 😊 po dvoch razoch (kazde 2 tyzdne ked aplikujes), tak uvidis uz vysledky. A potom za kazdym razom len lepsie a lepsie 😊

29simona29
autor
9. aug 2018

@olino17 dakujem veľmi pekne za radu, už sa neviem dockat na prvé vysledky ☺️

jamabe
9. aug 2018

Ja som tiez velmi spokojna, mam ho od decembra, ale teraz v lete to nepouzivam. Treba sa urcity cas po pouziti vyhybat slneniu, takze si radsej pockam na jesen. Ale holim uz len minimalne, chlpky rastu pomalsie a je ich ovela menej. 🙂

martinabw
20. nov 2019

Dievčence nepradavate niektorá????

ja197
20. nov 2019

@martinabw moc by som sa do nákupu použitej Lumey nepúšťala, nemali by ju používať viacerí ľudia kvôli hygiene...ale na Andrea shop majú fajn ceny, včera som ich kukala, starší model sa dá kúpiť za 220€ čo je super cena, ak chceš tak si kukni

nina562018
20. dec 2019

Prajem krásny dník 🙂
Mám doma laserovy epilator na odstraňovanie chlpkov, mám však dosť znamienok nechcem blikať aj na znamienka aby mi to nespôsobilo problémy, neviem sa im však vyhnúť (znamienka)lebo sú blízko pri sebe a epilator ma plochu cca 4cm
Rozmýšľala som že by som znamienka zalepila leukoplastom len maličkým kúskom aby boli znamienka zakryté len neviem či je to dostatočná ochrana pred svetlom alebo či to svetlo prenikne aj cez leukoplast.
Ďakujem za kazdu radu 🙂