Doporučený balík niekto prevzal v inom meste

jana_machajova
2. nov 2016

Ahojte. Nemate niektore zienky nahodou skusenost a vedeli by ste mi poradit; kupila som tu na koniku vec XY, zaplatila som na ucet a dala som si to poslat doporucene. Ked balik nechodil, napisala som predavajucej, ci mi posle podacie cislo, ze pozriem, kde to viazne a cuduj sa svete, zasielka bola prevzata v uplne inom meste ako byvam ja. Je este moznost, ze sa to dostane ku mne? Stalo sa vam to? Co ste robili v tomto pripade?

janinah
2. nov 2016

nech ti ofotí ten pod. lístok,dá sa tak preložiť,že na jednej fotke vidieť adresu aj pod. číslo.....lebo či to bolo posielané tebe

jana_machajova
autor
2. nov 2016

janinah, podaci listok je vyplneny spravne, vsetko sedi.

sissy27
2. nov 2016

@jana_machajova reklamovať na pošte, ale musí odosielateľ... Ak náhodou posielala naraz viac zásielok mohlo sa stať, že poštárka zle nalepila podacie čísla, mne sa to stalo nedávno s firemnými zásielkami, na stránke pošty ukazovalo nezmysly, ale nakoniec všetko doručili správne, len oneskorene...

jana_machajova
autor
2. nov 2016

@sissy27 dakujem za radu. Zajtra to ide pani reklamovat na postu. Dufam, ze sa balik najde a nakoniec sa vsetko doruci ako ma.

lintu
2. nov 2016

ak si balík niekto reálne prevzal, nemusí sa ho chcieť vzdať alebo riešiť problém navyše... pošta asi ťažko bude vymáhať niečo od niekoho, kto nemá záujem spolupracovať... nedávno sa nám stalo niečo podobné... teraz ostáva asi už len zabojovať aspoň o nejaké odškodné...

mimla
3. nov 2016

Je pravdepodobné, že predávajúca ti poslala nesprávne číslo zásielky. Alebo sa preklikla v čísle, alebo posielala viacero zasielok a poplietlo sa jej to. Nerozumiem inak prečo by balík viezla pošta do iného mesta.

jana_machajova
autor
3. nov 2016

@mimla videla som odfoteny podaci listok, takze podacie cislo sedi aj moja adresa. Balik prevzal niekto v Ziline a prave tam sa posta triedi a ide dalej, len ku mne uz nedosiel. Aj tak je to chyba posty, lebo bol doporuceny a urcite nesedela ani adresa a ani osoba, ktorej to vydali.