Dostanem potvrdenie o vyradení z evidencie, ak už kartotéku nemám?

bibula
15. máj 2008

poprosim vas o radu,moja dcerka t.c. 12 rocna, bola naposledy u zubarky pred cca 5 rokmi,tam ju pokusala,dr . jej vynadala,tak sme sa u nej "odhlasili" ,dala nam aj kartu a odhlasila ju zo stavu-predpokladam.no ,teraz som jej nasla super zubarku-moju,ktora je ochotna sa o dcerku "postarat" ,ale potrebuje potvrdenie,ze u tej zubarky predtym uz nie je evidovana.ja som kartu zial vyhodila uz pred par rokmi, musi mi dat dr.potvrdenie o tom,ze dcera u nej bola registrovana,ale ze zmluva bola zrusena?
dakujem,snad som to napisala zrozumitelne 😒 😀

sestri
15. máj 2008

bibula...choď za tou zubarkou a ona ti papier určite napíše.predtým jej zavolaj.

jaduska
15. máj 2008

môj manžel tiež takto pár rokov nebol u zubára, pôvodná zubárka už určite neordinuje tam, kde bola. Išiel preto k novému zubárovi, podpísal zmluvu a ten nový zubár to riešil so zdravotnou poisťovňou. Tak skús aj ty skôr cez zdravotnú poisťovňu to potvrdenie.

ella1
15. máj 2008

bibula,to sa nemusí....my ked sme sa,tak sa len pýtala,či sme naozaj odhlásení u tej starej.....poprípade by ste jej mohli napísať čestné prehlásenie ak sa vám nepodarí s tou starou dohodnúť.....

bibula
autor
15. máj 2008

diky,skusim najprv tu poistovnu,mam to najblizsie 🙂 😉

sisulik
15. máj 2008

ja som si zubarov tiez menila a ani raz odomna nepotrebovali ziadne potvrdenie od predchadzajucich zubarov.. 😉

bettina
15. máj 2008

bibula, cez poisťovňu je to pacientovi zbytočné riešiť. to rieši lekár s poisťovňou. pacient má právo pól ročne podpísať zmluvu s novým lekárom, to vychádza zo zákona. ak pac. nemá potvrdenie od predchádzajúceho lekára, s novým sa podpíše dohoda a poisťovňa to akceptuje. to sa len lekár zvykne uistiť tým vyhlásením, že naozaj ten zmluvný vzťah je zrušený. 😉

bibula
autor
15. máj 2008

hmmm,dobre vediet, dik,dcera je objednana na pondelok,musim nieco vyspekulovat 😉