Dráčik - online eshop

jaja1991
8. dec 2020

Ahojte, objednávali ste v poslednej dobe z dráčika? Ja som objednávala 24.11. a aj som to hneď zaplatila. Majú tam uvedené do 10 pracovných dní bude tovar doručený. Ako viem, že idú Vianoce a objednávok je viac, ale vôbec žiadne info, že sa lehota predĺži alebo tak.
Telefón na internetový obchod nemajú a na e-maily neodpovedali.

editbal
12. dec 2020

@miriam11 ja som ešte radšej včera doobjednala niečo pre malého cez mall.sk...vcers večer o deviatej asi...a už mi prišiel mail že je to vydané prepravcovi...tomu hovorím eshop,hádam tompride v poriadku...ja by som cez eshop dráčik ani mekupova ale to čo som chcela mali len tam...ale naposledy,ináč už len osobne na predajni,lebo v obchode dráčik rada kupujem,škoda že nemali tam toto čo som chcela....možno ešte dôjde aj to čo mám objednané,ale som brutal znechutená z tých referencií na ich eshop

jaja1991
autor
12. dec 2020

@miriam11 ja som si tiež myslela, že keď to skôr objednám, budem mať pokoj. No opak je pravdou. Teraz len rozmýšľam, že či to stihne do budúceho pondelka prísť. Objednávka v hodnote 100€, ale pôjdem na predajňu a nech to tam poriešia, lebo ako toto nemá obdobu. Ani len jedna správa s ospravedlnením, že bude objednávka meškať. Som vrcholne nahnevaná.

miriam11
12. dec 2020

@jaja1991 ja som tam bola dnes. Balík tam nebol. Ale najhoršie, že tam v predajni prázdne regale. Tamuz nič vhodné sa kúpiť nedalo. Je mi z toho ťažko. Ostáva mi jedine, dúfať, že to lockdownu to tam pride. Poučila som sa.

editbal
12. dec 2020

@miriam11
@miriam11 skúste nájsť niečo na mall.sk alebo Alza.sk....odtial myslím že určite príde do vianoc...aspoň niečo...a ten dráčik hádam po sviatkoch...ale ja by som normálne sťažnosť na nich napísala

miriam11
13. dec 2020

@editbal dnes som niečo ešte predsa objednala na Mall. A o 3 hodiny na to mi prišla správa, že môj tovar z Mall zajtra príde. To sú služby ako sa patrí.

simca06022011
14. dec 2020

@miriam11 ja som včera dano v alze a večer to bolo na skrini... Ale tieto eshopy neuznávam. Ale bohužiaľ 😂 inak by som to nestihla rieiist, keďže do mesta sa mi nechce ísť nakupovať teraz 😂

jaja1991
autor
14. dec 2020

Ja už neviem aj sa k svojej objednávke dopracovať. Na maily stále žiadna odpoveď, na predajni povedali, že mám čakať, že ešte im tam nič neprišlo. To je na prášky toto.

miriam11
15. dec 2020

@jaja1991 ja mam z nich stres. Úplne chápem Tvoju situáciu. Ja už nikdy cez nich neobjednam.

jaja1991
autor
15. dec 2020

@miriam11 dnes som sa opäť zastavila na predajni a hovorila aj s vedúcou. Hovorila, že im tovar chodí každý deň, tak treba čakať, že je toho veľa a tak sa jej pýtam, že či si myslí, že je to normálne, keď objednáte 24.11. a je 15.12. a tovar stále nemáte. Len kývla plecom, že je toho teraz naozaj veľa a treba čakať. Jasné a budúci týždeň už obchody zatvorené. Super.

miriam11
16. dec 2020

@jaja1991 no u mna dnes nastal posun. Prišla mi sprava, ze ten balík je na predajni. Idem pre to. Odľahlo mi neskutočne. Držím Vám palce, aby to aj u Vás dobre dopadlo.

jaja1991
autor
16. dec 2020

@miriam11 u mňa stále nič 😔 ale re istotu som si kúpila menšie náhrady, lebo ma neskutočne nervuju

simca06022011
16. dec 2020

@jaja1991 by som normálne zrušila objednávku a kúpila inde. A máš po strese...

callisia
16. dec 2020

7.12. objednane, 15. to bolo na predajni. Za mňa spokojnosť.

editbal
16. dec 2020

Dnes mi prišiel mail že mám už objednávku na predajni.Takze som rada.Ale za tie referencie čo s čítala,už radšej nikdy takto nekúpim.Hadammtovar bude ok ;)

basenka0
16. dec 2020

Karastrofa, uz cakam tyzden. Komunikacia ziadna, na maily neodpovedaju, na predajni nedvihaju. Poslednykrat som objednala cez tuto firmu. V dnesnej dobe som take nieco este nezazila.Samozrejme som zaplatila vopred inak to neslo. Neviem absolutne nic, ci mi tovar pride/ nepride. Ci sa to da vobec zrusit a vratia mi peniaze. Z inej stranky by mi uz aj 3 objednavky stihli prist. Toto je nonsens fakt otras. Nerozumiem ako takto mozu fungovat, ale ja ich zakaznik uz teda nebudem.

jaja1991
autor
16. dec 2020

@basenka0 ja som ale strašne naštvaná. Prvýkrát som od nich objednávala, ale zároveň aj posledný.
Predpokladám, že do piatku to už nepríde. Teraz ale už naozaj zvažujem, že tam pôjdem aj s papierom, že odstupujem od zmluvy. A nech mi vrátia peniaze. Toľko nervov, čo mám zožratých, kvôli tejto firme. Toto sa mi teda ešte fakt nestalo

basenka0
16. dec 2020

@jaja1991 mam rovnake myslienky. Ide o darceky pre dceru a synovca, cela objednavka ma 150€, ktore nemam a ani teda tovar..co si teraz tie deti maju najst pod stromcekom? Aj by som objednala/kupila inde, ale ked neviem na com som. Od pondelka sa snazim to nejako riesit, ale aby eshop nemal ani cislo a nereagoval ani na mail. Moja chyba, ze som si to vopred neoverila..no necakala som ani nahodou ze 2 tyzdne pred Vianocami, a ani len tyzden bude malo na dorucenie tovaru ked inde to s prehladom davaju max. 3 dni. Hroza fakt ...nikdy viac. V pondelok prsiel mail, ze tovar bol nabaleny a budr doruceny na predajnu. Je streda prec a nic. Bude zazrak ked to do piatka pride, ale veru toto uz zazit nechcem. Taka neserioznost a nekomunikacia. Nerozumiem a fakt len zasnem, ze funguju ako eshop.

jaja1991
autor
17. dec 2020

@basenka0 len mne neprišiel ani len ten mail, že bola odoslaná na predajňu. Dnes idem na predajňu a nech vedúca volá na ten eshop. Musia mať číslo. Nech viem na čom som.

basenka0
17. dec 2020

ja rovnako 🙂 drzim prsty, snad to bude okej a dojde nam to. Alebo si myslim, ze mohli urobit len cisto vydan tovaru do utorka-stredy, alebo zasielat kurierom. Len to by musel tento obchod brat zakaznika inak a fungovat inak.

basenka0
17. dec 2020

Mam info z predajne. Kym nepride email alebo sms, ze to tam je tak nic, treba cakat Ale budu fungovat od soboty ako vydajna. Sama predavacka uznala zlu komunikaciu eshopu, a ze len dviha cely den telefony ma problem sa s nimi spojit. 😏

callisia
17. dec 2020

Schválne som sa pozrela a info, že tovar bol zabalený mi došla 10. a 15. bol na predajni. Podľa mňa záleží na tom z ktorého kúta Slovenska, z ktorej predajne to sťahujú. Alebo neviem ako inak to robia. Možno to vozia z centrálneho skladu a i keď ten váš bol akože na sklade, vôbec to tak nemuselo byť. Už veľa x som sa stretla s tým, že obchody klamali alebo mali zle nahodené v systéme, že tovar je skladom. Držím palce nech ho máte čím skôr.

jaja1991
autor
17. dec 2020

@basenka0 ja som sa tiež dnes dozvedela, že objednávka už bola odoslaná zo skladu. Len ešte nedorazila na predajňu. Cestuje už tri dni.

simca06022011
17. dec 2020

@callisia no neveim ci klamali, ale problem je tu v tom, ze dracik a kopa inych na kolene zbuchanych eshopov predavaju tovar ktory je realne na predajniach, cize ak medzitym nabehne tam niekto a kupi to osobne, taha sa to z dalsej a dalsej predajne... proste uplne psycho na logistiku..Kopa eshopov dalej funguje stylom, "na sklade" a pritom sklad ani nemaju, ale ma dodavatel skladom a nosi tovar denne (a preto je aj kopa kadejakych eshopov, pretoze je to jednoduche takto "predavat" bez zasob) a ak tam daco vypadne, tak zase len prietahy v dodani 🙂)) Klamanim si nepomozu, pretoze nakoniec sa to vzdy v podobe nespokojneho zakzanika vrati. PLus realne su aj manká na sklade bohuzial.

ritalein
17. dec 2020

Mne prisiel mail 9.12, ze moja objednavka bola nabalena a bude dorucena na vybranu predajnu. Doteraz balik neprisiel, ani mail, ani nic. Clovek si fakt myslel, ze objednavka cez e-shop bude jednoduhsia, ze sa v tejto dobe nebude musiet motat po obchodoch. Myslim, ze dracik pride o vela zakaznikov 🤔

jaja1991
autor
18. dec 2020

Dievčatá hurá hurá 👍
Balík dnes prišiel na predajňu. Stihli to!!!! Ale už nikdy takto u nich nakupovať nebudem

ritalein
18. dec 2020

@jaja1991 v dobrom zavidim, v Draciku mi stoji 120€ ale ja dnes som radsej objednala dalsie darceky z Alzy, nech nemam uplny stres, ze si syncek pod stromcekom nic nenajde 🤔

srnanka
26. dec 2020

@pallacinka práve to som chcela vedieť z akých obchodov sa dá objednať lebo veľa ich je nespoľahlivých a neprišli by do Vianoc

ritalein
14. jan 2021

Ja update-ujem - tovar objednany 7.12.2020, 9.12.2020 mail, ze objednavka bola nabalena a bude dorucena na vybranu predajnu. Dnes je 14.1.2021 a ja tovar este stale nemam. 🙈 Telefonicky kontakt ziadny, na e-mail neodpovedaju. Ako nemam slov. toto bola moja prva a posledna objednavka cez Dracik e-shop!

editbal
14. jan 2021

@ritalein ja teraz ani neviem či ešte funguje predajňa ako výdajňa.Ak áno tak priamo na predajnu ísť a riešiť to.Viem že sa to ľahko povie,horšie spraví.Ja som bola chvalabohu z tých šťastných ktorým prišiel tovar pred vianocami,ale stresy som mala,aj keď mi hračky došli,nikdy viac takto cez nich neobjedam,ani počas roka....každopádne ak to máte zaplatené určite riešiť na predajni ak sa dá.Stažnosť,lebo uz je to dávno po termíne dodania,a aj na ten sa zaväzujú že ho majú dodržať...ak nie,informovať prečo...ak nie je tovar,obratom vrátiť peniaze.

simca06022011
14. jan 2021

@editbal neviem ci funguju, bola som v shoppingu minuly tyzden a boli urcite zavrety, vychazala z tade predavacka ale s kopou krabic a isla prec s tym, cize neviem ci to niekam nosia a posielaju..a lebo co..