• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvaja v tom. O čom tu bude?

11. januára 2009 
Asi ste videli uputavku ... ktovie, co to bude?
21. nov 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zvedavá,lebo Paviela som mala tú česť :grinning:
21. nov 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dvaja teplí sa budú predbiehať, ktorí je sprostejší...ako nič v zlom...ale ja som ani od jedného...nič normálne ešte nepočula.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. nov 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto tam vlastne bude? :grinning:
21. nov 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len dufam ze sa tam neuvidim, akurat ked sme tam stazovali tak sa hrali v nemocnici na doktorov,boli drzi a neslusni, cely stab, sedeli sme pri stole a jedli cez pauzu v bufete, a oni si tam sadi s kamerami ani bu ani mu nas tam zacali tocit a potom normalne vylacili, ani slovko...
21. nov 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mimikyky - hej? A kde?

Leishmania - no thedaaaa ... tak potom daj vediet, ak sa nahodou uvidis.

Ja Paviela tiez nemusim ... sorry, ale za ziadnu celebritu ho nepovazujem ... je mi dost neprijemny.
21. nov 2008 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspoň bude sranda... :grinning: :grinning: :grinning:
my sa na tam druhom straaašne smejeme, keď uvádza non-stop šancu.... :grinning:
21. nov 2008 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majcik---bola som s ním v modré z neba :wink:
21. nov 2008 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
To si Tyyyy??? Jeeeeej, to som pozerala ... pripadal mi tam strasne dolezity ... och, ked ste vyberali topanky ...

No theda ... to je sranda ... napis nieco o tom viac, ak chces ... ako si to prezivala ten den a tak ...
21. nov 2008 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majcik ,v téme Modré z neba :wink:
21. nov 2008 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau mon :slight_smile:
21. nov 2008 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aha ... idem kuk, dobre
21. nov 2008 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak to som zvedava aj ja co to bude za blbost este toho Maria beriem,ten uz ma co to za sebou a tiez sa na nom rada zasmejem :sweat_smile:
ale Paviel?
a pri Mariovi?ved oni su podla mna kazdy iny.

leishmania tak to som zvedava :wink:
22. nov 2008 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si to pozrem uz len z tej haluze dvaja tepli v akcii.... tolko tepla pokope :wink:
22. nov 2008 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marse :sweat_smile:

a kedy to vlastne davaju?? Tak ma ta uputavka vždy ohuri, že si nevšimnem :grinning:
22. nov 2008 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v pondelok okolo 21,20 sa mi mari ale opravte ma ak je to iny cas
22. nov 2008 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj Mimikyky ja som to nevydela.Napíš dátum kedy sa to vysielalo a pozriem v archíve.Vedela som o tom a chcela som to vydiet len som nevedela kedy to ide. :wink: Ináč na tú reláciu sa teším.Ale práve preto,že vydiet dve bukvice po kope v jednom dome...no aby to nezačali dávat po 22 :grinning: :grinning:
22. nov 2008 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minkak aj ja som zvedava, len dufam ze sa tam neuvidim, maximalne tam totiz uvidim svoj unaveny zarazeny pohlad s kavou v ruke :grinning:
22. nov 2008 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leishmania pochopila som,že tušíč očom to bude.Tak napíš niečo či sa mi to oplatí vôbec zapnút. :grinning: No vydela som Rochniaka dnes večer v smotánke.Toto je prípad vhodný pre psychiatra prisahám.No Mimikyky ty si sa dobre musela nanom bavyt. :grinning: Jéžiš ale taký ludia sú strašne žartovný už tým ked len pusu otvoria ja sa už smejem :grinning: :grinning: :grinning:
22. nov 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky prosim vas,nam vypli telku,teda prijem sk kanalov,tak pozerame,co ide cez net,podla toho,co tu pisete,znie to zaujimavo,na ktorom kanali to je?????
22. nov 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bude to na markíze v pondelok o 21.15 no asi bude sranda.Dve bukvice?.... :confused:
22. nov 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, ani neviem o co ide,ale urcite ste ma dostali :wink:
22. nov 2008 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som fakt zvedava co ,,krochniak,, :confounded: a ten druhy bukvicos vymyslia
22. nov 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martija tak si pozri dnesnu smotanku.....uvidis ako sa paviel predviedol.....to si teda urobil reklamu....
22. nov 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ,že krochniak.
22. nov 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre pozrem minkak,to som teda zvedava,ale ako som spominala nemame telku,takze na nete to uz bude???
22. nov 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martija uz je to tam :wink:
22. nov 2008 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super,dakujem minkak,tak rusim konicka a idem na markizu :grinning:
22. nov 2008 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som dnes konecne videla uputavku a tesim sa na to, lebo tiez som z neho zomierala tusim kazdu sobotu ked uvadzal henten blazen tu non-stop sancu.. cely cas som sa rehotala jak diva :grinning: :grinning:
22. nov 2008 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aj ja som dnes videla Paviela v Smotanke ... je mi ho uprimne luto, suhlasim s vinkou - psychiater by mu snad pomohol...
22. nov 2008 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka len som niekde na neete citala ze oni budu skusat rozne zmaestania ci co a den na to som paviela videla s tym stabom natacat v nemocnici....viac ti neviem povedat, lebo netusim co tam robili :sweat_smile:
23. nov 2008 o 00:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok