Dvaja v tom. O čom tu bude?

majcik
21. nov 2008

Asi ste videli uputavku ... ktovie, co to bude?

bubba
25. nov 2008

on kedysi uvadzal tu relaciu rychle prahy ci ako sa to vola ja som sa na tom uzasne bavila a pozerala som to asi 30 minut v kuse on mal take dobre hlasky 😀 😀 😀

mirrinka
25. nov 2008

bubba dik,ale nepoznám ani tú reláciu ani jeho...ale hlášky tam boli suprové 😀 a tie igelitky na topánkach.... 😀 😀 😀

bubba
25. nov 2008

no ja som to vcera nevidela akurat to pozeram na archive potom to dopreberame 😀 😀 😀

mareklucka
25. nov 2008

Ahojte,tak ja som sa na tom dobre zasmiala,ale to som prepla až na koniec lebo som zabudla,že to ide ale pripájam sa k názoru,že Paviel bol hrozný no strašne niečo,zase na druhej strane Mário bol taký žhavý do tej práce on sa mi viac páčil a pokojne by mohli Paviela z toho vynechať,pretože tie jeho blbé hlášky nestáli za nič a len sa tým zosmiešnil... 😀

bubba
25. nov 2008

"a preco ona nemala podprsenku,ta teta? 😀 😀 😀 😀 😀 "

bubba
25. nov 2008

"mam ponozky versace" 😀 😀 😀

famfrla
25. nov 2008

mne za zda ze paviel ma velke problemy so sklonovanim 🙂

audreyd
25. nov 2008

on je ukrajinec...

minkak
25. nov 2008

audrey aj mne sa paci,ja som ho pozeraval este na Nautiku-aj preto som si to vcera zapla-bola som zvedava aky bude 😉
a bolo dobre ked volal paviela" draha pod"......ja nie som draha...tak drahy.... 😀 tak paviel 😀
a ked paviel odchadzal --z domu akym autom ideme?..... 😀 .....tu su muchy 😀
no bolo tam tych hlasok..... 😀 😀 😀

bubba
25. nov 2008

hej a robi zo seba takeho,co vzivote nikde nerobil,pochybujem ze ked bol na ukrajine taka velka ryba by chodil na slovensko 😀 😀 je to dusevny mrzak a my mu zato este platime.fuj 😝

audreyd
25. nov 2008

paviel zo seba spravil debila, mário to bral ako šou 🙂

majcik
autor
25. nov 2008

Audreyd - nemyslim si, ze by sa Paviel musel az taaak namahat, aby spravil zo seba debila 😀 Islo mu to akosi podozrivo lahko 😀 Moj nazor

audreyd
25. nov 2008

tiež si myslím, že sa nemusel moc narobiť 😅

majcik
autor
25. nov 2008

🙂

luciask
25. nov 2008

inak, pridam sa k vam, pozerala som to, a je to na to iste kopyto, ako cicushka spominala s Paris Hilton a Nicole Richie, co tu davnejsie vysielali v TV, volalo sa to Simple Life, a dokonca tiez oni dve v jednej casti pracovali na farme. Ktovie ci si markiza zaplatila autorske prava.

expertka8
25. nov 2008

...ked budem mat problemy s vyprazdnovanim....urcite si pozriem tuto relaciu 😉 😀

majcik
autor
25. nov 2008

Expertka - usestris na prehanadle a nemusis si pchat prst hlboko do krku 😀 😀

expertka8
25. nov 2008

...majcik....a to nemusim cakat ani na pravidelne odvysielanie tejto moralnej hnacky.... 😀
...staci...ze si kliknem zde 😀

...dotycny v akcii 😀 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=oUNu-0P8m7Y
expertka8
25. nov 2008
slaviq81
25. nov 2008

Vam poviem ze Paviel mi pripadal ako uplny primitiv a tie jeho otazky typu preco ta teta nemala podprsenku alebo ked sa opytal tej tetky co mu povedala ze je 25 rokov vydata ci nechce este porodit. No hlupááááááááááááák.

ejusa
25. nov 2008

No to bolo fakt trapne,ze ci ta tetka nechce este rodit....A ta teta bez podprsky nebola od neho ovela starsia,ujo Paviel 😀

asitka
25. nov 2008

no nepozerala som to...ale z vašich príspevkov usudzujem...že som o nič neprišla.... 😕

bubba
25. nov 2008

prave naopak asitka,ja som si to pozrela z archivu a veeeelmi dobre som sa pobavila,odporucam 😀 😀 aky dokaze byt clovek nedostojny a trapny az je to brutalne vtipne.skoro som sa od smiechu ........to iste co expertka 😀 😀

asitka
25. nov 2008

bubba....no veď to, že najviac sa človek pobaví na ľudskej sprostosti.... 😝 ale keď si to vezmeš...je to kua smutné....a ešte to takto mediálne prezentujú....to už fakt nie je o čom????

bubba
25. nov 2008

hej kua smutne je,ze paviel zaraba miliony na svoje gucci kabelky a versace slapky,v ktorych potom chodi v nejakej relacii po exkrementoch a clovek co by si to zasluzil..mat tie peniaze tak si moze akurat tak piskat ...ale ked sa nad tym nezamyslas a vezmes to len tak povrchne ako ja,tak sa veeeeeeelmi dobre pobavis 😀 😀 kukni si to..

asitka
25. nov 2008

a ešte ho označia za celebritu....vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.....ak budem mať čas...možno si to kuknem...lebo ako som už na začiatku napísala...dvaja teplí súťažia...ktorý je sprostejší..... 😝

ankam
25. nov 2008

no ja som sa velmi dobre bavila-bolo to super

astika-aby bola sledovanost 😀

bubba
25. nov 2008

nahodou mario je super 😀 aj ked je teply 😀 a este aj cigan 😀

ankam
25. nov 2008

no to hej-srandovny je 😀

ella1
25. nov 2008

keby som povedala, že paviel je najspodnejšia spodina ľudskej trosky, tak som tú spodinu ešte urazila 😝
inak, ja si vždy vravím jedno a toto na paviela sadne presne! ,,ked chceš vedieť čo si Boh myslí o peniazoch, pozri sa na ľudí, ktorí ich majú" takže asi tak......