Elegantné šaty pre moletky - Trnava, Nitra, Galanta

margotka33
7. máj 2017

Ahojte baby, chcela by som Vas poprosit o typ na nejaku overenu predajnu v TT, NR, SA, GA, SA pre moletky. V Juni idem na oslavu a potrebujem elegantne saty. Normalne oblecko kupujem v C&A, Tako a normal obchody.. Ale tento krat potrbujem elegantne smrncovne saty.. Nemate prosim nejake typy na kamenne predajne v meste, skor mimo obchodnych centier.. Dakujem.

michaelaur
8. máj 2017

@margotka33 nemám overený obchod... viem, že je v Seredi obchod pre moletky,svokra si tam kupovala kostým.Neviem akú veľkosť hľadáte, ale aj v C&A majú pekne šaty

margotka33
autor
8. máj 2017

@michaelaur Dakujem. 44, ale prave, ze pre ,,tety,,maju vsade.. Ale ja nemam ani 40.. tak nieco smrncovne a moderne hladam.

michaelaur
9. máj 2017

@margotka33 smrncovne nájsť tu na SR pre veľkosti nad 40ku je doslova nemožné.A v požičovni je to sakra drahé

margotka33
autor
9. máj 2017

@michaelaur predstav si v tej seredi som kupila.. skoro som odpadla, teta tam ma skvely vyber.. ale nebolo to v Moletke, ale nejaky salon..mala tam aj velkosti 44,46, 48.. a ozaj krasne saty. Moderne, aj strihy skvele.. Urcite som tam nebola posledny krat.. Z fleku by som tam kupila troje.. keby mali dvojciferne sumy,ale spokojna som.. Tak dobre a rychlo som davno nenakupila.. 🙂 Este aj bizu. Saty dovoz z Talianska, Anglicka. 🙂

michaelaur
10. máj 2017

@margotka33 a kde tam, prosím ? To sa teším ! 😘 Odkiaľ vlastne ste?

margotka33
autor
10. máj 2017

oproti kostola salon Leona. ;) 🙂

0silvia0
10. máj 2017

@margotka33 a neskúšala si kupovať šaty napr. v Bonprixe? Tam majú všetky veľkosti aj tie väčšie, s vrátením tovaru nie je problém a ceny sú veľmi príjemné... ja som bola väčšinou vždy spokojná.

margotka33
autor
10. máj 2017

@0silvia0 ja nerada objednavam.. i ked uznavam, ze maju pekne saty.A v obchode obleciem sedia-nesedia, idem dalej. Mna osobne obtazuje slovenska posta.. Ked idem do prace este zatvorene, ked idem z prace pomaly zas zatvaraju.. A balicek a posielat spat.. Jedny take mi visia v skrini z bonprixu, male.. 🙂. Nadejam sa, ze do nich schudnem, lebo baby v hodnlteniach pisali, ze treba o cislo mensie objednat.. :D

maykaaa1122
10. máj 2017

maju tam ma skvely vyber.. ale nebolo to v Moletke, ale nejaky salon..mala tam aj velkosti 44,46, 48.. a ozaj krasne saty.

margotka33
autor
10. máj 2017
basa87
4. jan 2020