icon

Elegantné šaty na svadbu

avatar
denikke
Dnes o 19:41

Ahojte ,potrebujem poradiť či si vhodne šaty na svadbu ako hosť. Šaty sú elegantne po kolená,len neviem či je vhodná farba poraďte

avatar
lasona
Dnes o 19:42

Aku farbu maju saty? Daj foto

avatar
denikke
autor
Dnes o 19:43
anonym_c11056
Dnes o 19:45
@denikke

@denikke podla mna su pekne a mozu byt. Viem, ze biele by mala mat len nevesta, ale toto su cierno biele. Podla mna ok

avatar
denikke
autor
Dnes o 19:54
@lasona

Aku farbu maju saty? Daj foto

avatar
kitycat
Dnes o 19:58

Podla mna su strasne.

Pre mna je cierno-biela kombinacia asi ta najhorsia ... peknejednofarebne saty nemas?

anonym_9bc279
Dnes o 20:02

Je to take "babkovske"

anonym_633694
Dnes o 20:13

Mne sa páčia....ešte daj nejaké šmrncovné lodičky, vypnutý účes, rúž a ideš 🙂

anonym_7b95c2
Dnes o 20:15

@denikke dlhy rukav nie je prakticky, bude ti extrémne teplo a nevypadá ani pohodlne na tancovanie.
Vzor....no...nehodí sa veľmi na letnú svadbu ale videla som aj horšie.

avatar
denikke
autor
Dnes o 20:17
@anonym_7b95c2

@denikke dlhy rukav nie je prakticky, bude ti extrémne teplo a nevypadá ani pohodlne na tancovanie.
Vzor....no...nehodí sa veľmi na letnú svadbu ale videla som aj horšie.

@anonym_9bc279 teraz tak vyzerajú ale na postave sú pekne ,rukáv je 3/4 ale to mi bude asi fakt teplo len sa rozhodujem a radim
@anonym_7b95c2

avatar
biba_18
Dnes o 20:25

na leto to bude teplé… chce to niečo z ľahšieho materiálu a krátky rukáv…

anonym_c3625a
Dnes o 20:28

Podla mna nie su vhodne na svadbu

avatar
beata_k
Dnes o 20:29

Bude to ozaj velmi teplo.

anonym_9bc279
Dnes o 20:32

Aky je to material? Ak polyester, tak to sa uvaris vo vlastnej stave.

avatar
amalka07
Dnes o 20:54

Ja by som všetkým poradila len jedno - ak sa musíš pýtať či sú vhodné alebo nie, tak ich nikdy radšej neber

avatar
dzulli1980
Dnes o 21:08

Za mňa nie ... bodkované čierno biele šaty na svadbe mi prídu kus divné.

anonym_2ec5e9
Dnes o 21:09

ak si mladá žena tak nie. Vek 60+ OK