Elegantné šaty na svadbu
Ahojte ,potrebujem poradiť či si vhodne šaty na svadbu ako hosť. Šaty sú elegantne po kolená,len neviem či je vhodná farba poraďte
Podla mna su strasne.
Pre mna je cierno-biela kombinacia asi ta najhorsia ... peknejednofarebne saty nemas?
Je to take "babkovske"
Mne sa páčia....ešte daj nejaké šmrncovné lodičky, vypnutý účes, rúž a ideš 🙂
@denikke dlhy rukav nie je prakticky, bude ti extrémne teplo a nevypadá ani pohodlne na tancovanie.
Vzor....no...nehodí sa veľmi na letnú svadbu ale videla som aj horšie.
@denikke dlhy rukav nie je prakticky, bude ti extrémne teplo a nevypadá ani pohodlne na tancovanie.
Vzor....no...nehodí sa veľmi na letnú svadbu ale videla som aj horšie.
@anonym_9bc279 teraz tak vyzerajú ale na postave sú pekne ,rukáv je 3/4 ale to mi bude asi fakt teplo len sa rozhodujem a radim
@anonym_7b95c2
Podla mna nie su vhodne na svadbu
Aky je to material? Ak polyester, tak to sa uvaris vo vlastnej stave.
Ja by som všetkým poradila len jedno - ak sa musíš pýtať či sú vhodné alebo nie, tak ich nikdy radšej neber
ak si mladá žena tak nie. Vek 60+ OK



Aku farbu maju saty? Daj foto