Email zo Slovenskej pošty

erikad82
25. nov 2020

Ahojte! Dnes mi prišiel email zo Slovenskej pošty a teda prvý krát som sa s niečim takým stretla,preto by som rada vedela či už niekto dostal podobný email alebo je to nejaký podfuk. Balík čakám, no netuším či mi príde cez Slovenskú poštu alebo inú spoločnosť.... Dole je priložený obsah emailu,zdá sa mi to trošku čudné....

Vážený zákazník,

Náš tím podpory bohužiaľ nebol schopný doručiť váš balík ,prosím potvrďte platbu 2,99 € (expresné poplatky) na nižšie uvedenom odkaze.

Poznámka: Overenie je potrebné vykonať do 48 hodín.

svoju platbu dokončíte kliknutím na nasledujúci odkaz :
https://tandt.posta.sk/?c7r7b8zww7m77ampIng

333levica
25. nov 2020

podvod ,uz to niekde rozoberali. nespomeniem si

natalia1619
25. nov 2020

@erikad82 nie je to podvod uz parkrat som o tom citala.. Posta neposiela taketo mauly. Skusim najst niekde ich vyhlasenie

natalia1619
25. nov 2020
petamich
25. nov 2020

@erikad82 urcite podvod

jaaty
25. nov 2020

@erikad82 PODVOD, neprihlasovat sa. Stiahne z účtu výrazne viac ako 2,99.Hovorim o stovkách eur!!!

magduska2
25. nov 2020

Chodí mi to v podstatě pravidelne 🤦‍♀️ podvodnici..uplne ignorujem.

erikad82
autor
25. nov 2020

Hneď mi to prišlo čudné,lebo som taký email prvý krát dostala. Otras v takejto ťažkej dobe a z každej strany nejaký podvodníci....

macik34
25. nov 2020

@erikad82 100% podvod

erikad82
autor
25. nov 2020

ĎAKUJEM vám,tak aj ostatný čo si to tu prečítajú sa budú mať na pozore.... Zlá doba je teraz veľmi zlá. Ja by som tak vrátila čas niekedy 🙂 Ľudia si pomáhali aj z mála dali a teraz.... ťa okradnú. Samozrejme sa našťastie ešte nájdu aj tí,čo to srdce majú na správnom mieste 🙂

sissy27
25. nov 2020

@natalia1619

Nie je to podvod...

Nie, je to podvod...

Jedna čiarka a veta má úplne iný význam 🙈

natalia1619
25. nov 2020

@sissy27 ano viem. Ak si si precitala cele tak som tam spravila viac chyb. Hlboko sa ospravedlnujem a dufam ze aj ty si to pochopila ako vsetci 🙈

fanfi
25. nov 2020

Podvod nereagujte na to

lubmar
26. nov 2020

Podvod, chodi nam to aj v praci pravidelne

pannama1
26. nov 2020

neeee toto uz prislo niekolko krat aj mne osobne, treba to len vymazat a vobec na to nereagovat

fokuska
26. nov 2020

@erikad82 Tip do buducna - pozri sa kto je odosielatel mailu. Nie to, co ti pise napr. ze Slovenska posta, ale podrz na tom mysku nech ti ukaze konkretnu mailovu adresu. Pre zaujimavost napis aka bola - urcite nie oficialna postova, ale nieco uplne ine ;)

rora
26. nov 2020

taketo podvodne maily chodia aj v mene kurierskych spolocnosti, takze je dost mozne ze sa stretnete aj s takymi. treba si davat pozor.... je v sucasnosti velmi vela podvodnikov co sa snazia beztrestne prizivit....

alguno
26. nov 2020

Aj mne to posielajú, okamžite SPAM! Nechápem prečo s tým polícia nič nerobí!

cacianka
26. nov 2020

Za posledny mesiac asi 10-12x. PODVOD.
Tvari sa ako SP, pouzivaju jej logo ale písmená su inde...
Takisto DHL zneužili