Eshop creative.sk - skúsenosti

5. júl 2020

Prosim vas je eshpop creative-sk.com spolahlivy? Mate skusenosti?

lucinka1988
5. júl 2020

Ano je, akurát pred pár dňami som si tam objednávala, tovar do 3 dni doma a prišli mi krásne šaty, ako na foto..

duda223
7. júl 2020

Dodanie síce rýchle ale vrátenie na vlastne náklady a zaslať do Bulharska. Cena postovneho 7,20€. Neodporúčam

bea2772
9. júl 2020

@duda223 ale kvalita šiat dobrá?

katkazec
10. júl 2020

@bea2772 mne dnes došlo, objednavala som L, nosím M a všetko malinké, posielam späť 😏

autor
10. júl 2020

@katkazec jeeej presne tieto saty som chcela objednat prve aj druhe. Kvalita je dobra? Nie su umele?

katkazec
11. júl 2020

Horcicove 95%polyester5%elastan-čiže trosku umelina 😂
Béžové sú z lepšieho materiálu...
Ale podľa mna ženám, ktoré nosia väčšiu konfekcnu veľkosť ako 36, sa neoplatí objednávať...
Je tam možnosť výberu od S až po XL, no na šatách velkostne označenie nie je 🤷🏻‍♀️

katkazec
11. júl 2020

@katkazec Inak všetky ceny na stránke sú uvedené bez DPH, čiže na konci počítajte s tým, že sa Vám celková suma navýši o DPH a poštovné v hodnote cca 5€ 😏

xenianagyova
15. júl 2020

Neodporucam! mne dosli uplne derave saty
Tie iste saty nakupite aj u cinanov za polovicnu sumu

katkazec
15. júl 2020

@duda223 prosím Vás ako ste riešila odoslanie späť? Cez kuriersku službu alebo poštou?

xenianagyova
15. júl 2020

@katkazec ja im idem zajtra vratit tovar postou som zvedava ci mi zaplatia 7 eur postovne co budem musiet platit na poste pri vrateni

katkazec
16. júl 2020

@xenianagyova ja som bola včera v DPD, keďže v podmienkach je vrátenie tovaru cez kuriersku službu, ktorou bolo dodané.Keď mi pani povedala, že by to stalo 57€!, tak som si to hneď rozmyslela... Rozmýšľam nad poštou, určite by som to poslala pre istotu doporučene - to je cca 10€, ale mám obavy, či mi tie peniaze za tovar vôbec vrátia. Ešte po tom, čo som ich našla na zozname rizikových stránok. Ak je tovar chybný, mali by preplatiť poštovné...
😟

xenianagyova
16. júl 2020

@katkazec mne povadali ze mozem.normalne postou vratit tovar teraz idem na postu prave podat balik.nikdy viacej od nich nic neobjednam .dosli mi take saty ze este aj v 2.hande su vkvalitnejsie.a teraz ezte ja mam platit 10 eurove postovne za vratenie.dobre som na to doplatila ze som od nich objednala

mimka32
22. júl 2020

Dobry, dnes som pozerala stranku pacia sa mi viacero siat, ale obavam po skusenostiach , ktore uvadzate , že asi nebudem nic objednavat a este k tomu problem s vratenim tovaru nechcem uhradzat tolke sumy za postu. Ak mate niekto este zle skusenosti, dajte vediet.

katkazec
22. júl 2020

@mimka32 skúste pozrieť skvelamoda.sk, mám odtiaľ šaty a som spokojná, žiadna Čína, myslím, že Poľsko, ale kvalita sa nedá porovnať s Creative... aspoň za vrátenie nezaplatíte toľko, keďže je to v rámci SR... 🙂

slesjana
23. júl 2020

Dobrý deň,včera mi od nich prišiel balík no to čo prišlo sa s kvalitným oblečením nedalo porovnať.Oblečie je malé priesvitné... A keď som chcela zasielku poslať naspäť tak v podmienkach bolo napísané ,že to mam poslať do Bulharska nikdy nič od nich nič nekupujte!!!!!

mimka32
23. júl 2020

@katkazec vdaka za reakciu a radu 👍😉

tatiana123006
24. júl 2020

Dnes mi akurat prišli šaty a musim povedat väčši grc som nevidela objednala som si tieto saty a prišla mi niaka handra čo vyzera ako tričko neforemne, zly materiál a aj uplne ina farba ako na obrazku lepšie šaty by som si kupila aj u nás u číňaka...... Z vlastnej skúsenosti neodporučam hneď idem vrátit späť

tatiana123006
24. júl 2020

Toto mi prišlo

tatiana123006
24. júl 2020

A takto,, kvalitne" Zašite

xenianagyova
24. júl 2020

@mimka32 ja nikdy viac o nich nic neobjednam.tak uz mozte z ali expres si objednad za par drobnych.tie iste saty Vam dojdu

tatiana123006
27. júl 2020

@duda223 dobrý deň prosim vás aké PSČ ste tam napisali? A vratili vám peniaze?

duda223
27. júl 2020

@tatiana123006 no ja som to nakoniec neposlala späť. Jednak kvôli cene postovneho a tiež ta adresa bola pofiderna. Darovala dom šaty kamoška keďže mne boli male.

sissinocka1
29. júl 2020

Niečo otrasné... šaty mi prišli nekvalitné, zo strašného materiálu a z každej strsny trčali nitky... Ako za tú cenu by to človek nejak prehĺtol, lenže nakoľko sú nekvalitne šité ani mi nesedia. Písala som na stránku, že ich posielam späť. Zaslali mi elektronicky reklamačný formulár, ktorý nešiel vyplniť ani na 10ty krát a nebola tam kolonka pre číslo účtu na vrátenie peňazí. Topka je, že balík prišiel z Bratislavy ale reklamáciu chcú poslať do Bulharska. Nikdy viac!!!

katkazec
30. júl 2020

Chcem sa spýtať, baby, ktoré ste poslali veci späť a ubehli aspoň 3 týždne odkedy ste poslali, vrátili Vám už peniaze?
Ja som odoslala 16.7.- čiže dnes presne 2 týždne... Zásielku som mohla sledovať, len kým neopustila SR, tak neviem... Už som písala aj mail... Neviem, či sa mám psychicky pripravovať, že som prišla o peniaze 😒

ria2908
31. júl 2020

Ahojte. Ja som si objednala 3 veci, veľkosť L. Veľkosť samozrejme zodpovedalo S, jedny boli šaty, ktoré prišli v hroznom stave. Tovar som vrátila, poslali mi adresu do Bulharska. Poštovné 10,50€. :(. Je to približne 2 týždne, poslala som 1.trieda - doporučene. Balík vraj ešte nedoručil! Čože? No, doteraz nič, žiadna odpoveď žiadne vrátené peniaze. CREATIVE.SK, neodporúčam!!!

barborecka1
2. aug 2020

Vdaka vasim recenziam , uz aj odchadzam z webu creative-sk.com velmi lakave foto - priam pdozrive ceny, Tak som hladala recenzie, a davate negativne. Cize neriesim, skoda

xenianagyova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
xenianagyova
2. aug 2020

Ja som im vratila pred 3 tyzdnami doporucene tovar za 7.20 eur postovne. Doteraz hovoria ze tovar k nim nedodazil preto mi nemozu vratit peniaze. Kto vie aku tu adresu oni udavaju nespokojnim klientom, teraz ani saty ani peniaze nemam

xenianagyova
2. aug 2020

@ria2908 to iste aj u mna.ja som uz pred 3 tyzdnami povadava dopoeucene.a stale nic